luszczaca sie skora na opuszkach lapek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 28, 2012 16:22 luszczaca sie skora na opuszkach lapek

Mojej 3-latce luszczy sie skora na opuszkach wszystkich lapek. Chyba tez ja boli bo bardzo niechetnie pokazuje lapki, a jak dotknelam to mnie ugryzla :( Co to moze byc? Nie dam rady dzis zabrac koty do weta, dopiero jutro, a chcialabym jej jakos ulzyc.

turmalinka

 
Posty: 6
Od: Wto sie 28, 2012 16:15

Post » Wto sie 28, 2012 18:50 Re: luszczaca sie skora na opuszkach lapek

turmalinka pisze:Mojej 3-latce luszczy sie skora na opuszkach wszystkich lapek. Chyba tez ja boli bo bardzo niechetnie pokazuje lapki, a jak dotknelam to mnie ugryzla :( Co to moze byc? Nie dam rady dzis zabrac koty do weta, dopiero jutro, a chcialabym jej jakos ulzyc.

Doraźnie posmaruj jej łapki jakąś tłustą maścią: Linomag, Sudocrem, wazelina. I potrzymaj ja na rękach by nie zlizała najdłużej jak się da.
Może być uczulona na żwirek jaki ma w kuwecie, mogła wdepnąć w jakieś chemikalia domowe (płyn do mycia podłóg, wanny czy zlewu. Może też mieć jakiś deficyt w organizmie.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38269
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto sie 28, 2012 19:27 Re: luszczaca sie skora na opuszkach lapek

turmalinka pisze:Mojej 3-latce luszczy sie skora na opuszkach wszystkich lapek. Chyba tez ja boli bo bardzo niechetnie pokazuje lapki, a jak dotknelam to mnie ugryzla :( Co to moze byc? Nie dam rady dzis zabrac koty do weta, dopiero jutro, a chcialabym jej jakos ulzyc.

A jak dotrzesz do weta daj znać co i jak.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ArnoldHat, Google [Bot] i 563 gości