Wro - Nitek - znaleziony rudy - jest dom - prosze o kciuki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 13, 2012 8:43 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

on nie jest rudy tylko złoty i te złote oczy - śliczny jest. oby szybko znalazł cudowny domek.

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2012 8:46 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

oj, tam oj, tam - śliczny jest :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek

Broszka

 
Posty: 7535
Od: Śro gru 22, 2010 8:43

Post » Czw wrz 13, 2012 9:33 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

Faktycznie się na nim goi jak na psie 8O
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrocławskie Koty - polub nas na Facebook

turkawka

 
Posty: 2613
Od: Pon lut 01, 2010 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2012 9:38 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

turkawka pisze:Faktycznie się na nim goi jak na psie 8O


jakbym go nie zobaczyła to tez bym nie uwierzyła :mrgreen: 8O

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław


Post » Nie wrz 23, 2012 19:13 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

co u Niteczka?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie wrz 23, 2012 19:14 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

dagmara-olga pisze:co u Niteczka?

miał jechać do domu, ale domek okazał się nieodpowiedzialny :?

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie wrz 23, 2012 19:24 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

taki piękny rudzielec i nikt... nic...?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon wrz 24, 2012 9:42 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

Niestety Nituś sie troszke rozchorował. Ma poczatki kk. Dostał Unidox. Przebywa w DT gdzie jest co najmniej 10 tymczasów widocznie coś podlapał :oops:.
Narazie go wyleczymy potem bedziemy dalej szukac DS :kotek:

Miał jechac w weekend do DS w Świdnicy. Ludzie dobrze sie zapowiadali opowiadali jacy to oni odpowiedzialni, poczynili wszytkie zakupy :wink: . Byli cały czas z nami w kontakcie. Przetrzymaliśmy ich do czasu znalezienia transportu. I jak powiedziałam przed samym wyjazdem ze Nitek sie rozchorował ale to nic powaznego i trzeba podawac tylko antybiotyk to od razu zrezygnowali 8). Stwierdzili skoro on teraz choruje to co bedzie potem...
Mam wrazenie ze się do tego zupełnie nie nadaję :oops: , ludzie kłamią i sa kompletnie nieodpowiedzialni. Przecież zwierzeta tak samo chorują jak ludzie i potrzebuja opieki :roll:

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 24, 2012 10:12 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

Ja zrobiłam mu wczoraj trochę ogłoszeń i dodałam na pierwszą stronę u nas. Więc mam nadzieję, że coś się znajdzie. a ludzie... lepiej, że w tym momencie, niż by mieli go wywalić po 2 tygodniach.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrocławskie Koty - polub nas na Facebook

turkawka

 
Posty: 2613
Od: Pon lut 01, 2010 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 24, 2012 10:26 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

natasza25 pisze:Miał jechac w weekend do DS w Świdnicy. Ludzie dobrze sie zapowiadali opowiadali jacy to oni odpowiedzialni, poczynili wszytkie zakupy :wink: . Byli cały czas z nami w kontakcie. Przetrzymaliśmy ich do czasu znalezienia transportu. I jak powiedziałam przed samym wyjazdem ze Nitek sie rozchorował ale to nic powaznego i trzeba podawac tylko antybiotyk to od razu zrezygnowali 8). Stwierdzili skoro on teraz choruje to co bedzie potem...
[b] Mam wrazenie ze się do tego zupełnie nie nadaję [/b]:oops: , ludzie kłamią i sa kompletnie nieodpowiedzialni. Przecież zwierzeta tak samo chorują jak ludzie i potrzebuja opieki :roll:

niestety tak jest :-( dlatego ja się wogóle nie nadaję do rozmów z ludźmi bo ja po prostu nie wierzę ludziom z zasady jeśli chodzi o traktowanie zwierząt, więc ja bym pewnie nikomu żadnego kota nie wydała :-(
Ania ma rację, lepiej teraz niż za 2 tygodnie a rudzielec jest śliczny a ludzie lubią rude koty więc domek pewnie się wkrótce znajdzie.

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 02, 2012 11:06 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

pyta ktoś o chłopaka? Jak jego katarek?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto paź 02, 2012 12:03 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

Katarek wyleczony, były to początki kk, w sobote przyjechali fajni ludzie w/s adopcji do Figaro i ja żem przywiozła Nitka. Taki dał popis tzn był "zupełnie nieobsługiwalny łacznie z gryzieniem wszystkich i wszytkiego wokół co się zbilizyło" gdy został otoczony przez tamtejszą "czarną mafię" w składzie Figaro, Mikuś, Sebus i Masza :kotek: Ludzie umówili się na środę ale normalnie "uwierzę jak zobaczę" jak przyjadą po czorta :mrgreen: U beaty taki grzeczny i łagodny jak baranek jest...

głównie dzwnią ci co maja duże balkony twierdząc ze " kot sasiadów chodzi po barierce i napewno nie wypadnie bo jest lekki" :twisted: oraz moja ulubiona babka która mnie przekonywała ze u niej będzie miał najlepsze warunki bo ma taras w bloku i kotek bedzie sobie mógł swobodnie wychodzic na ulicę, czyli prawie jak domek z ogródkiem i ze jej kot zawsze z takich schadzek powraca cały i zdrowy... i ze kot kastrowany to napewno nigdzie się nie będzie włóczył :roll: i ze ja mam jakies dziwne wymagadnia 8O i ze 4 babki co im koty się zgubiły i chciały sprawdzić koniecznie czy to nie ich kot 8) .

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 02, 2012 12:35 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

natasza25 to masz ciekawe rozmowy :twisted:

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 03, 2012 5:10 Re: Wro - Nitek - znaleziony rudy - szuka domu

Katarek wyleczony, były to początki kk, w sobote przyjechali fajni ludzie w/s adopcji do Figaro i ja żem przywiozła Nitka. Taki dał popis tzn był "zupełnie nieobsługiwalny łacznie z gryzieniem wszystkich i wszytkiego wokół co się zbilizyło" gdy został otoczony przez tamtejszą "czarną mafię" w składzie Figaro, Mikuś, Sebus i Masza :kotek: Ludzie umówili się na środę ale normalnie "uwierzę jak zobaczę" jak przyjadą po czorta :mrgreen: U beaty taki grzeczny i łagodny jak baranek jest...

No nie tylko czarna mafia, a Kleoś był wpatrzony w Nitka i chodził za nim krok w krok, Nitek to przecież większa wersja Kleosia :mrgreen:
Każdy kotek zostawia odcisk
swojej łapki w twoim sercu[

Figaro52

 
Posty: 1892
Od: Śro lip 22, 2009 5:09
Lokalizacja: WROCŁAW

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot] i 489 gości