karmicielka w potrzebie 16 kotów w domu parę w piwnicy...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 27, 2012 12:27 karmicielka w potrzebie 16 kotów w domu parę w piwnicy...

Witam...dziś do sklepu w którym pracuje przyszła starsza Pani ....bodajże Pani Jadzia....
Pani jadzia zajmuje się dokarmianiem i sterylizacją oraz kastracją bezdomnych kotów od ok 20 lat... Pani jadzia jest emerytką i praktycznie większa część emerytury wydawana jest na jedzenie....<kocie rzecz jasna>....ja jak to ja bez zlotowki ale pomyślałam iż kobiecie trzeba jakoś pomóc..... więc nic nie obiecując powiedziałam tylko żę może coś uda się zoorganizować:)
dostałam od Pani karmicielki foto z jej domu i piwnicy przedstawoajace jej koty ... na ta chwile <to juz stabilne stado> Pani Jadzia ma 16 kotow w domu i pare w piwnicy...koty te były brane gdy były małe albo stare i nikt nie chciał im pomóc.Dziewczyny dziś zrobię bazarek.....mam w dmomu jakąś puszke RC na karme<uzywana bo moja> trudno nie bede miec :wink: mam spudnice belly dance paletki hugo<oryginalne> hmm....cos poszukam>. jesli ktoś z was chciałby wspomoc to działanie jakimś groszem to zapraszam<oczywiscie na bierzaco bede tu ddwawc rozliczenie> jesli ktos ma jakis zwirek karmy mokre albo suche<w nadmiarze jesli ktos ma> to też chtnie przyjme....zapraszam do watku i polecejcie go dalej.....PS foto wieczorem gdyz musze je zaskanowac
zapraszam bardzo serdecznie do nas:):)

viewtopic.php?f=1&t=146525&p=9289253#p9289253

kasia04051987

 
Posty: 444
Od: Śro sie 31, 2011 20:44

Post » Pon sie 27, 2012 13:34 Re: karmicielka w potrzebie 16 kotów w domu parę w piwnicy..

1. koty są posterylizowane? Jeśli nie, to pierwsza pomoc powinna polegac na sterylkach / kastracjach

2. jakie miasto / miejscowość? Poszukaj tam organizacji, może coś o tej pani wiedzą, może ktoś jej pomaga, a może to osoba, której nie da się pomóc? Są takie, niestety, wielokrotnie opisywane na forum.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 27, 2012 14:01 Re: karmicielka w potrzebie 16 kotów w domu parę w piwnicy..

[quote="annskr"]1. koty są posterylizowane? Jeśli nie, to pierwsza pomoc powinna polegac na sterylkach / kastracjach

2. jakie miasto / miejscowość? Poszukaj tam organizacji, może coś o tej pani wiedzą, może ktoś jej pomaga, a może to osoba, której nie da się pomóc? Są takie, niestety, wielokrotnie opisywane na forum.[/quote
koty sa po kasytacji i sterylizacji
nikt jej nie pomaga. kiedys toz jej pomogl jednorazowo czy dwa razy i koniec,,,,,
zapraszam bardzo serdecznie do nas:):)

viewtopic.php?f=1&t=146525&p=9289253#p9289253

kasia04051987

 
Posty: 444
Od: Śro sie 31, 2011 20:44




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], skaz i 245 gości