Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 26, 2012 23:57 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

OKI pisze:Nie była szczepiona - jak ktoś wyrzuca kocię, to raczej go najpierw nie szczepi.
Ja bym po prostu ogłaszała już z adnotacją, że zmiana domu będzie możliwa w konkretnym terminie.
Każdy paragraf będzie wart tylko tyle, ile masz determinacji, żeby go potem przed sądem dochodzić.


Jak ktoś gubi, to różnie to bywa... niestety mała mi nie powie.
Mogę spróbować, jeszcze podręczę odpowiedzialnych znajomych ;)
Sąd sądem, ale kota szkoda. Satysfakcja dobrania się komuś do tyłu w majestacie prawa (ja charakter mam jak ostry pitbull, złapię to nie odpuszczę) nie zmieni ewentualnego wyrządzonego kotom zła.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon sie 27, 2012 0:02 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

W przypadku kociąt mozesz umówić się i zapisać w umowie zabieg we wskazanej lecznicy, potem wystarczy dopilnować. Zabezpieczenie przed ciążą jest ważne ale nie kosztem życia kociaka, ona jest naprawdę malutka a pp szaleje w Wwie. Nie zawoź jej na zabieg przed 2 szczepieniami, pls. Na Białobrzeską odkąd pamiętam były przywożone do leczenia kociaki z pp.

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pon sie 27, 2012 0:05 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

Never pisze:W przypadku kociąt mozesz umówić się i zapisać w umowie zabieg we wskazanej lecznicy, potem wystarczy dopilnować. Zabezpieczenie przed ciążą jest ważne ale nie kosztem życia kociaka, ona jest naprawdę malutka a pp szaleje w Wwie. Nie zawoź jej na zabieg przed 2 szczepieniami, pls. Na Białobrzeską odkąd pamiętam były przywożone do leczenia kociaki z pp.


Rozumiem. Wiem że zdarzają się odpowiedzialni ludzie odpowiadający na ogłoszenia, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora z napisem rozmnażacze. Po prostu się boję i zabieg we własnym zakresie wydał mi się najbezpieczniejszy...
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon sie 27, 2012 0:11 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

VeganGirl85 pisze:
Never pisze:W przypadku kociąt mozesz umówić się i zapisać w umowie zabieg we wskazanej lecznicy, potem wystarczy dopilnować. Zabezpieczenie przed ciążą jest ważne ale nie kosztem życia kociaka, ona jest naprawdę malutka a pp szaleje w Wwie. Nie zawoź jej na zabieg przed 2 szczepieniami, pls. Na Białobrzeską odkąd pamiętam były przywożone do leczenia kociaki z pp.


Rozumiem. Wiem że zdarzają się odpowiedzialni ludzie odpowiadający na ogłoszenia, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora z napisem rozmnażacze. Po prostu się boję i zabieg we własnym zakresie wydał mi się najbezpieczniejszy...


Ja też się boję, dlatego w umowie zaznaczam i obwarowuję sterylkę i mam intensywny kontakt z dt :mrgreen: Na pocieszenie powiem, że udawało mi się znależć domy dla kociaków półrocznych i starszych. Drobna pomyłka w ogłoszeniu jeśli chodzi o wiek kotka (wyszło dwa razy, niechcący) a potem domek już był tak wkręcony ze i wiek nie przeszkadzał :P A zwierzak półroczny do ciachania już się nadawał i ciachnięty został :D

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pon sie 27, 2012 0:23 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

Never pisze:
VeganGirl85 pisze:
Never pisze:W przypadku kociąt mozesz umówić się i zapisać w umowie zabieg we wskazanej lecznicy, potem wystarczy dopilnować. Zabezpieczenie przed ciążą jest ważne ale nie kosztem życia kociaka, ona jest naprawdę malutka a pp szaleje w Wwie. Nie zawoź jej na zabieg przed 2 szczepieniami, pls. Na Białobrzeską odkąd pamiętam były przywożone do leczenia kociaki z pp.


Rozumiem. Wiem że zdarzają się odpowiedzialni ludzie odpowiadający na ogłoszenia, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora z napisem rozmnażacze. Po prostu się boję i zabieg we własnym zakresie wydał mi się najbezpieczniejszy...


Ja też się boję, dlatego w umowie zaznaczam i obwarowuję sterylkę i mam intensywny kontakt z dt :mrgreen: Na pocieszenie powiem, że udawało mi się znależć domy dla kociaków półrocznych i starszych. Drobna pomyłka w ogłoszeniu jeśli chodzi o wiek kotka (wyszło dwa razy, niechcący) a potem domek już był tak wkręcony ze i wiek nie przeszkadzał :P A zwierzak półroczny do ciachania już się nadawał i ciachnięty został :D


Nie chcę jej zrobić krzywdy w dobrej wierze, ewentualnych oszołomów postaram się choć trochę doedukować, możemy chwilę poczekać na dobry, myślący dom, wolę oddać ją tydzień później niż byle komu. Jeszcze przed ślubem (24 XI) chciałabym doprowadzić kwestię kastracji do końca i mieć spokojną głowę - w listopadzie może to być Koteria albo moja wetka. Nie wiem tylko, jak mieć 100% pewności, że domkowi się kastracja nie odwidzi - stąd pomysł z wczesnym zabiegiem.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon sie 27, 2012 11:47 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

www.canfelis.pl - od 3-go miesiąca. To jest na Białołęce.
Obrazek

marta79

 
Posty: 1613
Od: Czw sty 17, 2008 12:27

Post » Śro sie 29, 2012 7:51 Re: Gdzie w Warszawie wykastrować KOCIAKA?

marta79 pisze:http://www.canfelis.pl - od 3-go miesiąca. To jest na Białołęce.


Dzięki :) na dzień dzisiejszy chce ją wziąć koleżanka TŻ która ma wykastrowanego kocurka w domu niewychodzącym, poczekamy więc do listopada i zgłosimy się do mojej wetki albo do Koterii. Ale kontakt cenny :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Halina50, Maomao i 123 gości