małe kociaki urodzone w przedszkolu-potrzebna pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 23, 2012 17:53 małe kociaki urodzone w przedszkolu-potrzebna pomoc

Kochani :)
dowiedziałam się, że w przedszkolu w śródmieściu koczuje kotka z małymi - jest ich chyba 3 szt. już otworzyły oczy.
Kotka jest raczej dzika. Małe żyją z nią pod domkiem do zabawy dla dzieci na placu zabaw należącym do przedszkola.
Niedługo przedszkole będzie otwarte a to nie wróży niczemu dobremu dla tych kociaków...:(((

Pamietam, że kilka lat temu dowiedziałam się już po czasie o podobnej sytuacji w tym samym przedszkolu - kotki niestety nie przeżyły :((( kilka zostało zagryzionych, inne były noszone przez dzieci itd. czy zabite być może przez dozorcę...

Czy macie jakieś pomysły co zrobić, jak je wyłapać czy w ogóle jest sens dzikie oswajać i skazywać później (niestety) być może na złe domy....
Mój wolontariat bardzo ograniczyłam przez ostatnie lata i nie mam w tej chwili dużego doświadczenia w łapankach itd. itp. - poza tym niestety akurat we wrześniu będę sporo wyjeżdżać.
Oczywiście służę wszelką pomocą w szukaniu domków itd.. jeżeli będziecie mieli pomysł co zrobić....

Będę tam jutro to zorientuje się bardziej i może zrobię jakieś zdjęcie...

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Wto sie 28, 2012 21:27 Re: małe kociaki urodzone w przedszkolu-potrzebna pomoc

i jak sparwa z kociakami?
zapraszam bardzo serdecznie do nas:):)

viewtopic.php?f=1&t=146525&p=9289253#p9289253

kasia04051987

 
Posty: 444
Od: Śro sie 31, 2011 20:44




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, migAwaib i 508 gości