Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2012 19:39 Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Dzisiaj znajoma była w MWP i powiedziała że tam jest dużo kotów .Widziała kotkę z kociakami ,powiedziała że bardzo chude i podchodziły do ludzi .Czarne i pingwinki.
Czy ktoś się nimi zajmuje?wiem że kiedyś były koty na Agrykoli ,ale to bardzo dawno.Te podobno wyglądaja na "muzealne"Żadnych misek nie było,kociaki bawiły się z dziećmi
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Śro sie 15, 2012 21:31 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Nie znam sytuacji, ale to moje "rodzinne strony". Pewnie trzeba sprawdzic miejsce, zaraz jesien i zaczyna byc coraz zimniej. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Czw sie 16, 2012 8:13 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Przypuszczam że tam jest duża rotacja ,kociaki się rodzą i albo ktoś weźmie albo ....
Może ktoś gdzieś w okolicach agrykoli karmi koty?
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Czw sie 16, 2012 9:11 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

A gdzie dokladnie na terenie te koty widziano?
Oto jeden z kotów wystraszony wielką liczbą cisnacych się do klatki widzów, wyrwał się z niej i skoczył na otwarte okno. Rozszalałe zwierzę udało się jednak niebawem ułaskawić i sprowadzić z powrotem do klatki, zanim pomyślało o dalszej ucieczce. (z wystawy kotów - Bruksela styczeń 1894 r.)

tomek_k

 
Posty: 427
Od: Wto wrz 27, 2011 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 16, 2012 9:58 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

tam gdzie stoją jakieś samoloty,tak określiła znajoma.Tam siedziała kotka z kociakami .
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Czw sie 16, 2012 15:20 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

podrzucę !!!
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Czw sie 16, 2012 18:53 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Byłem tam dzisiaj. Koty widziałem trzy. Młodziaki ok. 4 miesięcy, czarne. Jeden mniejszy od tamtych pewnie to kotka. Mamusi ani śladu. Koty mają miski wystawione z wodą i na jedzenie też, akurat puste były więc wsypałem im suchego. Kociaki przyszły zaraz jeść. Miski są pod okapem więc deszcz im nie napada. Nawet prymitywna budka tam jest, ale raczej nocują pod barakami. Krzywdy więc nie mają, ale przydałoby się je później wysterylizować, i mamusię też.
Oto jeden z kotów wystraszony wielką liczbą cisnacych się do klatki widzów, wyrwał się z niej i skoczył na otwarte okno. Rozszalałe zwierzę udało się jednak niebawem ułaskawić i sprowadzić z powrotem do klatki, zanim pomyślało o dalszej ucieczce. (z wystawy kotów - Bruksela styczeń 1894 r.)

tomek_k

 
Posty: 427
Od: Wto wrz 27, 2011 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 16, 2012 20:34 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Wielkie dzięki!!!co znaczy oko fachowca :) Jeżeli jest budka ,to nie jest źle.Ktoś się nimi zajmuje ,tylko sterylizacja
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Czw sie 16, 2012 21:13 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Bedę je tam odzwiedzał. Na razie można dodawać jakiegoś środka antykoncepcyjnego do jedzenia, ale nie pamiętam jak się on nazywa.
Oto jeden z kotów wystraszony wielką liczbą cisnacych się do klatki widzów, wyrwał się z niej i skoczył na otwarte okno. Rozszalałe zwierzę udało się jednak niebawem ułaskawić i sprowadzić z powrotem do klatki, zanim pomyślało o dalszej ucieczce. (z wystawy kotów - Bruksela styczeń 1894 r.)

tomek_k

 
Posty: 427
Od: Wto wrz 27, 2011 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 16, 2012 21:17 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Provera

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 17, 2012 17:02 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

tomek_k pisze:Bedę je tam odzwiedzał. Na razie można dodawać jakiegoś środka antykoncepcyjnego do jedzenia, ale nie pamiętam jak się on nazywa.

:ok:
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pt sie 17, 2012 17:58 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Witam, znam trochę, bo pracuję, przez ścianę. Ciachnęłam jedną czarną ciężarówkę na Kosiarzy w Wilanowie - w zeszłym miesiącu albo w czerwcu? Potem jeszcze posiedziała u koleżanki i wróciła. Widuję ją w Dziale Edukacji MNW na śniadaniu. Dział będzie przeniesiony, to te okna do ziemi od Książęcej i będzie tam knajpa. Ta która jest od Al Jerozolimskich. Już uspakajali, że koty lubią i będą karmić. Dobrze by było je ciachnąć przed przeprowadzkami...
Koty są karmione, mają jakieś domki. Byłam tam w zeszłym roku, opiekował się pan Ormianin, lotnik. B lubi koty, nie mógł uwierzyć, że można koty wysterylizować na koszt miasta. Sam ma kota, może jeszcze tam pracuje? Chętnie pomogę w sterylkach, mam klatkę łapkę i kontener - ten ostatni nawet w pracy pom ciężarówce. W godzinach pracy nie bardzo mogę zajmować się poławianiem, ale po i w weekend chętnie. Koty są ładne i trochę oswojone. Trzeba je wysterylizować i młodsze wyadoptować, starsze, jak ta "moja ciężarówka" mogą tam spokojnie żyć.

pozdrawiam i czekam na propozycje :kotek:
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 17, 2012 19:52 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

lamiglowka pisze:...czekam na propozycje :kotek:

Proponuję 300 zeta.
Za to się da trzy baby wyciąć 8)

Reszta ustaleń na pw OK?
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 17, 2012 20:28 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Sądzę, że dają talony sterylkę. Ostatnio dostałam na dwie sterylki. Trzeba podzwonić. Kasa zawsze jest potrzebna, zawsze dopłacam, albo nawet lepsze jedzenie wożę przez tydzień pooperacyjny. Sterylka kotki to chyba 250 zł, kocurka 120-180.
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 17, 2012 20:44 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

lamiglowka pisze:Sądzę, że dają talony sterylkę.
Ostatnio dostałam na dwie sterylki. Trzeba podzwonić.
Kasa zawsze jest potrzebna, zawsze dopłacam, albo nawet lepsze jedzenie wożę przez tydzień pooperacyjny.
Sterylka kotki to chyba 250 zł, kocurk120-180.

O kasie porozmawiamy na pw, dobrze?
Jak duże jest stado?
Kto je będzie w zimie karmił?
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], kasiek1510 i 428 gości