Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 30, 2014 11:17 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

lamiglowka pisze:Tu jest komitet koci. Oddaję identyfikator i nie mam wejścia. Atmosfera jest ciężka. Będę zaglądać raz na jakiś czas albo jak mnie zawezwą, bo kot zginie.

Cieszę się. Koty zostawiam w zdrowiu i dobrym humorze :)

To fajnie :piwa:
Możesz poczekać z tym identyfikatorem?
Może przegląd domków zrobimy, czysty polarek trzeba włożyć.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lip 30, 2014 12:15 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Agnieszko, zapraszam Cię do kawiarni. Właśnie przeszłam i zobaczyłam że działa ogródek od strony Książęcej. Możemy tu zawsze wejść, posiedzieć z kotami trzema . Do Woja to trzeba przejść dookoła, ale nic straszego. Pójdziemy kiedy zechcesz...i może do kościelnych za Bazyliszkiem? Lecę, bo Tytus czeka w kawiarni Lorentz, masz pozdrowienia od profesora :)
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 30, 2014 13:39 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

lamiglowka pisze:Agnieszko, zapraszam Cię do kawiarni. Właśnie przeszłam i zobaczyłam że działa ogródek od strony Książęcej. Możemy tu zawsze wejść, posiedzieć z kotami trzema . Do Woja to trzeba przejść dookoła, ale nic straszego. Pójdziemy kiedy zechcesz...i może do kościelnych za Bazyliszkiem? Lecę, bo Tytus czeka w kawiarni Lorentz, masz pozdrowienia od profesora :)


Dzięki za pozdrowienia!
Zdzwonimy się co do kotów.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lip 31, 2014 10:40 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Pożegnalny tuńczyk zjedzony, Skarpetek tak gnał przez rzeźby Gustawa Zemły, że mało skarpetek nie pogubił :201465
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 31, 2014 14:44 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Nie przebrnę przez cały wątek, ale można rozumieć, że koty będą mieć i jedzenie, i opiekę?
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 09, 2014 12:13 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Tak, koty mają wszystko i są pod opieką. Za ogrodzeniem - na terenie Muzeum Wojska Polskiego jest większa gromada, ok 10 kotów.
Mamy kontakt. Szlachetny Jokot dał nam w zimie jedzenie. Teraz jest spokój. W Woju jest duża grupa miłośnikow. W razie problemów trzy koty z Narodowego pójdą z domkiem za siatkę do Woja. A może nie będzie takiej potrzeby. Narodowy rozkręca kawiarnię od strony Książęcej, to są tereny trójki kociej. Będzie dobrze. Idę po świadectwo pracy 25 bm - odwiedzę skarby...
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 23, 2014 17:11 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Dzwonią z MNW, że Koloratka - szyldkretka wygania dwie domowniczki ! Skarpetka i Kropę !!!
Szukamy domu dla Koloratki, jest za ludźmi i zazdrosna. Ma dwa lata i jest po sterylce. Malutka i słodziutka...Nie wpuszcza pozostałych do domku.

Podobno znowu z Woja przychodzą głodne koty !
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 04, 2014 17:04 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Dzwonilam do Woja. Mają suche, które nie bardzo kotom smakuje. Mokrego nie mają.
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 23, 2014 17:28 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Kolejne zaginięcie Kropy/Zezulki! Znaleźli po tygodniu - wlazla w piwnice magazynow. Tam ją ktoś usłyszał i podstępemją capnął. To b niebezpieczne. Te piwnice ciągną się kilometrami, chyba pod Pałac Kultury.

Cały czas jest konflikt z Koloratką. Koloratka zajęła drewniny domek. Przegania Kropę i Skarpetka!!!

Koloratka szuka domu, jest naręczna przylepa. Będzie zdjęcie !
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 09, 2014 13:46 Re: Koty na terenie Muzeum Wojska Polskiego.Warszawa

Obrazek

Obrazek

Koloratka ma okoł 2,5. Jest wysterylizowana, naręczna, straszny miziak. Goni inne koty.

Może ktoś chce mieć piękną jedynaczkę?
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 228 gości