RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 16, 2012 12:39 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

beateczka pisze:a ja gadałam w sobotę i lekko nie jest :|


Ciężka sprawa. :roll:
MIKUŚ
 

Post » Wto paź 16, 2012 13:05 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

beateczka pisze:a ja gadałam w sobotę i lekko nie jest :|

To znaczy przy tej ilości koty ogłaszać nie wiem jakie one tam są ale warto coś robic .......ile jedzenia tam idzie na taką ilość :( i piach nie da rady samemu to ogarnąć :? Myśle żebyu tam coś pomóc musicie ten wątek prowadzić bo inaczej jak...........

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto paź 16, 2012 18:46 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

lidka02 pisze:
beateczka pisze:a ja gadałam w sobotę i lekko nie jest :|

To znaczy przy tej ilości koty ogłaszać nie wiem jakie one tam są ale warto coś robic .......ile jedzenia tam idzie na taką ilość :( i piach nie da rady samemu to ogarnąć :? Myśle żebyu tam coś pomóc musicie ten wątek prowadzić bo inaczej jak...........

Ogarnąć to jedno i z własnej kieszeni (gdy firma chyli się ku upadkowi) dać na karmę dla nich plus te dokarmiane. Do tego dochodzi sterylka, niestety w Sosnowcu dla kotów wolnożyjących płatna i kk, który zapanował w byłej już hurtowni. Olha kilka kotów wyadoptowała ale to i tak mało. Obecnie brakuje na wszystko niestety :?

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto paź 16, 2012 21:36 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

beateczka pisze:
lidka02 pisze:
beateczka pisze:a ja gadałam w sobotę i lekko nie jest :|

To znaczy przy tej ilości koty ogłaszać nie wiem jakie one tam są ale warto coś robic .......ile jedzenia tam idzie na taką ilość :( i piach nie da rady samemu to ogarnąć :? Myśle żebyu tam coś pomóc musicie ten wątek prowadzić bo inaczej jak...........

Ogarnąć to jedno i z własnej kieszeni (gdy firma chyli się ku upadkowi) dać na karmę dla nich plus te dokarmiane. Do tego dochodzi sterylka, niestety w Sosnowcu dla kotów wolnożyjących płatna i kk, który zapanował w byłej już hurtowni. Olha kilka kotów wyadoptowała ale to i tak mało. Obecnie brakuje na wszystko niestety :?

:( o rany a idzie zima a gmina nie może coś pomóc ...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 17, 2012 9:17 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

gmina nie pomoże (pomaga schronisku bo tam są darmowe sterylki). Jak byłam w sobotę to grzejniczki chodziły (nie chcę widzieć tego rachunku za prąd) ale kk i kotki chętnie się grzały.

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 17, 2012 10:09 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

beateczka pisze:gmina nie pomoże (pomaga schronisku bo tam są darmowe sterylki). Jak byłam w sobotę to grzejniczki chodziły (nie chcę widzieć tego rachunku za prąd) ale kk i kotki chętnie się grzały.


Kurcze są tam jakieś małe może ktoś by przygarnął , porobić zdjęcia :?

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 17, 2012 12:04 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

małych nie ma są za to podrostki i dorosłe. Mam zdjęcia ale nie wiem kto jest kto. Olha niestety nie komputerowa

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 17, 2012 12:21 Re: RATUNKU!!! Sosnowiec 70 kotów wyląduje na bruku

Małe kotki szybciej znajdują domki ale zawsze warto próbować ...........

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 538 gości