KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 10, 2012 15:46 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Wiem Aga, wiem, tak tylko pomyśłałam...
co do informatyka, to jest na forum jeden miły i uprzejmy aburacze
jeśli ładnie poprosisz to pewnie coś doradzi :D
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 10, 2012 20:40 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Nie było mnie od piątku i dopiero teraz widzę co się stało :cry:
Aga- przytulam mocno. Bardzo mi przykro :cry:
Jeszcze jest ciężko, jeszcze boli, ale jej już jest dobrze.
Pociesz się tym, że już nie cierpi, że dzięki Tobie nie odchodziła samotnie na ulicy.
Wspomnienia razem spędzonych chwil zostaną na zawsze w Twoim sercu.
Ona dała coś Tobie a Ty jej.
Nie mów żegnaj, mów do widzenia.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Śro wrz 12, 2012 21:24 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aga, co u Ciebie?
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 12, 2012 21:46 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

chodzę z zapuchniętymi oczami i nie jestem w stanie się pozbierać...
tylko kilka razy w życiu TAK płakałam ...
pojechałam do przychodni dr Neski,żeby się rozliczyć za ostatni dzień Kropaska u Nich-jak Ją zabierałam było już po godzinach pracy, więc kasa fiskalna nieczynna, nie chciały,żebym zostawiała gotówkę bez paragonu, więc nie wypadało dłużej zwlekać - wylałam tam morze łez ... na szczęście wszystkie osoby, które tam pracują są ogromnie wyrozumiałe i kochają zwierzaki, więc zrozumiały...
Iskierka przyklejona do mnie, Lady-czasem niedotykalska, też śpi i kręci się teraz gdzieś blisko...
chciałam je umówić na przegląd -z badaniami, bo teraz jak któraś katar będzie miała, to oszaleję...ale usłyszałam,że dopiero po 2 tygodniach od dnia, kiedy oddawały krew na surowicę dla kotków z pp, więc muszę jeszcze poczekać ponad tydzień ...

wchodzę do domu i witam się z futerkami ...
miziam Lady i Iskierkę... i mówię - cześć Kropasku -patrząc na Jej zdjęcie... włączam fontannę i dotykam pluszowego futerka ukrytego w małej torebeczce...

czekam na telefon od dr.Micunia... chcę wiedzieć, dlaczego nie udało się uratować Kropaska... może jutro zadzwoni...
Śmierć nie jest wystarczającym powodem,żeby przestać Kogoś kochać (Krystyna Janda)...

Ladyś [*] TM:30.11.2015r. - Kochanie, tak bardzo mi Ciebie brak ...
Kropeczka [*] TM:8.09.2012r.

Aga&Iskierka&Lady

 
Posty: 491
Od: Pt lip 04, 2008 21:59
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro wrz 12, 2012 21:51 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Agnieszka, tak nie można bo zwariujesz :(
musisz się otrząsnąć
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 12, 2012 22:47 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aga&Iskierka&Lady pisze:chodzę z zapuchniętymi oczami i nie jestem w stanie się pozbierać...
tylko kilka razy w życiu TAK płakałam ...
pojechałam do przychodni dr Neski,żeby się rozliczyć za ostatni dzień Kropaska u Nich-jak Ją zabierałam było już po godzinach pracy, więc kasa fiskalna nieczynna, nie chciały,żebym zostawiała gotówkę bez paragonu, więc nie wypadało dłużej zwlekać - wylałam tam morze łez ... na szczęście wszystkie osoby, które tam pracują są ogromnie wyrozumiałe i kochają zwierzaki, więc zrozumiały...
Iskierka przyklejona do mnie, Lady-czasem niedotykalska, też śpi i kręci się teraz gdzieś blisko...
chciałam je umówić na przegląd -z badaniami, bo teraz jak któraś katar będzie miała, to oszaleję...ale usłyszałam,że dopiero po 2 tygodniach od dnia, kiedy oddawały krew na surowicę dla kotków z pp, więc muszę jeszcze poczekać ponad tydzień ...

wchodzę do domu i witam się z futerkami ...
miziam Lady i Iskierkę... i mówię - cześć Kropasku -patrząc na Jej zdjęcie... włączam fontannę i dotykam pluszowego futerka ukrytego w małej torebeczce...

czekam na telefon od dr.Micunia... chcę wiedzieć, dlaczego nie udało się uratować Kropaska... może jutro zadzwoni...


Płaczę razem z Tobą :cry: i tak bardzo Cię rozumiem.
Wczoraj o 13:10 minął miesiąc jak moja Jaszeńka pobiegła za TM. Nawet nie potrafiłam wejść na jej wątek i coś napisać bo łzy zalewały mi oczy. Jaszka jak Kropeczka wpadła do mnie na chwilę (tylko 5 miesięcy) , skradła serce i .... co ja bym dała by to moje diablątko wróciło :cry:

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Czw wrz 13, 2012 12:17 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aguś- jak się dziś czujesz?
Jak Twoje dziewczynki?

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw wrz 13, 2012 14:17 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

z oknem - pada deszcz...
w sercu także pada...

dziewczynki śpią- zmieniają tylko miejsca i boczki ...
taki smutny dzień ...
Śmierć nie jest wystarczającym powodem,żeby przestać Kogoś kochać (Krystyna Janda)...

Ladyś [*] TM:30.11.2015r. - Kochanie, tak bardzo mi Ciebie brak ...
Kropeczka [*] TM:8.09.2012r.

Aga&Iskierka&Lady

 
Posty: 491
Od: Pt lip 04, 2008 21:59
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw wrz 13, 2012 14:24 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aguś nie płacz tylko szykuj pieluszki bo ktoś Cię będzie bardzo potrzebować...
i to sztuk kilka... :1luvu:
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 13, 2012 14:59 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

prawie wszystko jest ...

klamka zapadła...
co prawda nie przypuszczałam,że stanie się to tak szybko, ale sytuacja "podobna"- jeszcze trudniejsza niż była z Kropeczką (wstępnie)
na pomoc czeka kocia Mama i Jej 3 maluszki ... viewtopic.php?f=13&t=145995
a ja chciałam,żeby pamięć o Kropasku trwała... w związku z czym pomyślałam o miniDT imienia Kropeczki(*) ...
miało być mini (założenie max 2 tymczaski) a okazuje się,że przynajmniej na początek będzie maxi ...

ze względu na mój zaplanowany kilkudniowy wyjazd do Krakowa, kocia Rodzinka trafi do mnie dopiero 26.09 - tego dnia założę nam też oddzielny wątek, na który już teraz wszystkich serdecznie ZAPRASZAM :)
Śmierć nie jest wystarczającym powodem,żeby przestać Kogoś kochać (Krystyna Janda)...

Ladyś [*] TM:30.11.2015r. - Kochanie, tak bardzo mi Ciebie brak ...
Kropeczka [*] TM:8.09.2012r.

Aga&Iskierka&Lady

 
Posty: 491
Od: Pt lip 04, 2008 21:59
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw wrz 13, 2012 16:07 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

skoro już można mówić to:

Aga :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 13, 2012 16:10 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

no i oczywiście będę na nowym wątasie :mrgreen:
Obrazek Obrazek

JolaJ

 
Posty: 2948
Od: Pt sty 14, 2011 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 13, 2012 17:36 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aga&Iskierka&Lady pisze:prawie wszystko jest ...

klamka zapadła...
co prawda nie przypuszczałam,że stanie się to tak szybko, ale sytuacja "podobna"- jeszcze trudniejsza niż była z Kropeczką (wstępnie)
na pomoc czeka kocia Mama i Jej 3 maluszki ... viewtopic.php?f=13&t=145995
a ja chciałam,żeby pamięć o Kropasku trwała... w związku z czym pomyślałam o miniDT imienia Kropeczki(*) ...
miało być mini (założenie max 2 tymczaski) a okazuje się,że przynajmniej na początek będzie maxi ...

ze względu na mój zaplanowany kilkudniowy wyjazd do Krakowa, kocia Rodzinka trafi do mnie dopiero 26.09 - tego dnia założę nam też oddzielny wątek, na który już teraz wszystkich serdecznie ZAPRASZAM :)


Super! :kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek

zoyabea

 
Posty: 456
Od: Pon wrz 27, 2010 15:39

Post » Czw wrz 13, 2012 17:44 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Aga :1luvu:
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw wrz 13, 2012 19:18 Re: KOTECZKA Z KOZIENIC-PO CIEZKIEJ CHOROBIE ODESZLA ZA TM

Ufff! Super wieści :ok:
Aga :1luvu:
Też zapisuję się na nowy wątek :kotek:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Vi, Zeeni i 286 gości