Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 25, 2013 20:17 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

Zdrówko wraca, widać poprawę. Po kilku dniach przyjmowania leków, już nie miałkoli i nie spina się przy wyciskaniu pęcherza. Wróciliśmy do normy mruczenia podczas siusiania :ok: Dla dobra współpracy współmruczę.

I nie wiem, czy to brak Małej, czy poprawa samopoczucia w wyniku leczenia, czy może pogoda, ale Felczysława włączyła melodię "przytul mnie". Całymi dniami i nocami mogłaby siedzieć na rękach, całuje mnie, obślinia, nadstawia to boczki to brzuszek do mizianek. Śpi dosłownie przyklejona do mnie ...plaster, maść na siebie kłaść...

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 25, 2013 22:23 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

:1luvu: :1luvu: :1luvu: uwielbiam, kocham takie przylepy namolne :1luvu: :1luvu: :1luvu: schrupalabym kazda taka slodycz :1luvu: :1luvu: :1luvu: buziaki i mizianki ode mnie dla Felusi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lip 25, 2013 23:36 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

Szkoda, że dzisiaj się nie zobaczyłyśmy z Feluśką, ale wszystko przed nami :ok:
Zdrowiej malutka - tak na dobre i nie strasz Dużej.
Obrazek
Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe. Peter Albert David Singer

szybenka

 
Posty: 4278
Od: Nie gru 13, 2009 22:16
Lokalizacja: Siedlce

Post » Pt lip 26, 2013 14:45 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

:piwa: male piwo nie jest zle, a za zdrowie kota tym bardziej :piwa: wiec za zdrowko Felusi :ok: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lip 28, 2013 17:31 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

Piwo na pęcherz jak znalazł.

Przylepa się przylepia gdy jesteśmy same. Kiedy wróciłyśmy do domu i są inne koty, wyraźnie straciłam na atrakcyjności.

Z siooosianiem coraz lepiej, byłam dziś u weterynarza po leki, żurawinkę i zapas karmy. Za tydzień, dwa powtórzymy badanie moczu i zrobimy badanie krwi.

szybenko, cóż, przypomnę (czytaj: wypomnę), to był Twój wybór, żeby stać przed blokiem na parkingu zamiast z kotem usiąść jak należy, przy szklaneczce zimnego mleczka.
PS Nie widziałam się jeszcze z Duszkiem, bo zawaliłam wczorajszy termin spotkania z powodu napiętego grafiku w połączeniu z awarią samochodu.

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 28, 2013 20:35 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

dite pisze:PS Nie widziałam się jeszcze z Duszkiem, bo zawaliłam wczorajszy termin spotkania z powodu napiętego grafiku w połączeniu z awarią samochodu.
To nie był wyrzut/zarzut/pretensja 8) bardziej tęsknota za nieznanym - wiem, że wszystko przed nami.

Dite, koty poczekają jeszcze tydzień ;)
Obrazek
Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe. Peter Albert David Singer

szybenka

 
Posty: 4278
Od: Nie gru 13, 2009 22:16
Lokalizacja: Siedlce

Post » Nie lip 28, 2013 21:09 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

buziaki i pomruczonka dla Felusi :1luvu: zdrowiej, slicznotko, nie smuc Duzej i ciotek miauowych :piwa:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto lip 30, 2013 18:24 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

Wczoraj wyłączyłam Felusię upałem.
Dziś wyłączyłam Felusię ooogromną porcją indyka.
Co wymyślę jutro?

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 30, 2013 18:36 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

dite pisze:Wczoraj wyłączyłam Felusię upałem.
Dziś wyłączyłam Felusię ooogromną porcją indyka.
Co wymyślę jutro?


... czarne oliwki?
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 31, 2013 16:09 Re: Felusia oddała Małą do adopcji a sama ma chory pęcherz

dite pisze:Wczoraj wyłączyłam Felusię upałem.
Dziś wyłączyłam Felusię ooogromną porcją indyka.
Co wymyślę jutro?
Mega czułością...? :roll: ;)
Obrazek
Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe. Peter Albert David Singer

szybenka

 
Posty: 4278
Od: Nie gru 13, 2009 22:16
Lokalizacja: Siedlce

Post » Wto sie 06, 2013 15:43 Re: Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

Szukam mieszkania w centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, 1 lub 2 pokoje.
Pomożecie?
Chyba muszę założyć osobny temat, ale na razie wpiszę ogłoszenie tutaj, w końcu to chata dla Felusi.
Felusia jest niskopienna, nie sika po kątach, nie niszczy, nie zrzuca kryształowych bibelotów z półek, jest najemcą idealnym.

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 06, 2013 15:49 Re: Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

... a płacić będzie?
myślę, że nie musisz zakładać osobnego wątku, bo to mieszkanie dla Felusi ma myć, co nie?
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 06, 2013 16:46 Re: Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

Jakby nie patrzeć, najemcą jestem niezłym też ja.
Nie palę, gotuję okazyjnie, nie potrzebuję pralki, nie potrzebuję TV.

ewa_mrau pisze:... a płacić będzie?
Felusia ma fundusz na potrzeby własne, leki, rehabilitacje i inne takie, więc niestety umowa adopcyjna mieszkania będzie na mnie i to ja będę płacić.

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 06, 2013 17:17 Re: Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

w koncu kotu samemu mieszkania nikt nie wynajmie do tego kot potrzebuje swojego czlowieka :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro sie 07, 2013 19:43 Re: Felusia szuka mieszkania w centrum Warszawy

cytuje z Lento:
Dnia 1.08 br w centrum Łodzi zaginęła 4-miesięczna trikolorowa kotka, na szyi miała różową obróżkę z dzwoneczkiem.
Ostatnio była widziana ok 23:00 z grupką ludzi przy ul. Roosevelta
W razie znalezienia proszę o pilny kontakt przez fb lub tel 503-506-957 Katarzyna Bąk

Obrazek
-------------
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: misiulka i 120 gości