Szczęśliwie odnaleziona - kicia jest już w domu :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 04, 2012 9:28 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Troche jest ale jezeli bedzie taka potrzeba pojade i tam! jade wlasnie do schroniska zapytam sie.... Rano szukałam jej w ty miejscu i nic... boje sie ze zas tydzien mi zajmie niczym wogole uda mi sie ja zobaczyc ..

Maglis

 
Posty: 211
Od: Sob paź 08, 2011 7:24

Post » Sob sie 04, 2012 11:06 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Niestety schronisko odpada... maja wypozyczona i to na dobre 2 tygodnie a i jak wróci to nie wiadomo czy kierownik sie zgodzi.. szukam dalejj

Maglis

 
Posty: 211
Od: Sob paź 08, 2011 7:24

Post » Sob sie 04, 2012 23:32 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Dziś udalo mi się zlokalizowac moją kicie.. wałęsa się blok obok niestety jest starsznie osowiała. Nie reaguje na wołanie, wogóle nie zwraca na nie uwagi, dałam jej troche jedzenia to tylko coś tam dziabła i poszła dalej, przyprowadzłam nawet mojego drugiego kota, starsznie sie lubiały były ze soba caly czas i myślałam ze moze do niego przyjdzie ale niestety zero reakcji!! Boje sie, że coś jej moze byc.. wiem ze taki upadek to nie byle co ale skoro jeszcze żyje i nie kuleje to nie wiem co jej moze dolegac czy to moze stres... Pomożcie :( moze sa jakies srodki usypiajace dla kota? moze sprobowac w ten sposob by wsadzic je do jedzenia??


Niech ktoś mi pomoże...

Maglis

 
Posty: 211
Od: Sob paź 08, 2011 7:24

Post » Nie sie 05, 2012 1:02 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Maglis pisze:Dziś udalo mi się zlokalizowac moją kicie..
wałęsa się blok obok niestety jest starsznie osowiała.
Nie reaguje na wołanie, wogóle nie zwraca na nie uwagi

Może mieć rozlegle urazy wewnętrzne po upadku z takiej wysokości.
Obrazek

redaf

 
Posty: 15601
Od: Śro sty 25, 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 05, 2012 5:01 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Chyba autorka wątku ma za mało postów i zbyt krótki staż na forum, by mogła wysyłac PW
Zaraz napiszę PW do Mikuś-może przeczyta i tu wejdzie?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 5:18 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Napisałam 8)
Kurczę, ale to wcale nie jest tak blisko :( -może ktoś blizej może pomóc????????
Halo Gliwice i okolice Rybnika-pomocy!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 8:41 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Podrzucę-może teraz ktoś zobaczy :?: :?: :?:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 8:45 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 9:35 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

To i ja podrzucam. Z Rybnika są BlueRat i Afiain, zaraz napiszę do nich PW, chociaż jak już jest info na wątku to pewnie któraś się odezwie.
Trzymam kciuki :ok:
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Nie sie 05, 2012 9:37 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Dzięki Kotku! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dlatego własnie tam się odezwałam!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 9:56 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

DZIĘKUJĘ ZA ODZEW!!!
Tak napisałam wiadomość do użyt.mikusia odrazu po przeczytaniu tego posta ale niestety jeszcze nie dostałam odp. Dostałam też na miary na pewną panią doktor z okolic Rybnika ale mam się z nią kontaktować po weekendzie bo teraz ma klatki wypożyczone..
Wet powiedzial mi, że jeśli kot ma urazy wew. to już by nie przeżył...? Martwie się bo czas nie działa na moją korzyść.. dziś znowu spróbuje ją namierzyć wieczorem może braknie jej sił na ucieczke i uda mi się ją złapać! Wczoraj była metr odemnie.. ale niechciałam wykonywać gwałtownych ruchów i ja wystraszyć tylko że mogła sobie spokojnie coś jeść..

Maglis

 
Posty: 211
Od: Sob paź 08, 2011 7:24

Post » Nie sie 05, 2012 9:59 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

A masz transporter? Może spróbujesz wstawić jedzenie do środka i złapać jak do klatki-łapki?
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10935
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 05, 2012 10:02 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Maglis pisze:DZIĘKUJĘ ZA ODZEW!!!
Tak napisałam wiadomość do użyt.mikusia odrazu po przeczytaniu tego posta ale niestety jeszcze nie dostałam odp. Dostałam też na miary na pewną panią doktor z okolic Rybnika ale mam się z nią kontaktować po weekendzie bo teraz ma klatki wypożyczone..
Wet powiedzial mi, że jeśli kot ma urazy wew. to już by nie przeżył...? Martwie się bo czas nie działa na moją korzyść.. dziś znowu spróbuje ją namierzyć wieczorem może braknie jej sił na ucieczke i uda mi się ją złapać! Wczoraj była metr odemnie.. ale niechciałam wykonywać gwałtownych ruchów i ja wystraszyć tylko że mogła sobie spokojnie coś jeść..

Właśnie bluerat jest wetką z Rybnika.
Spróbuj z jakimś tuńczykiem na zachetę, czy z whiskasem w transporterku-tak jak radzi Jarka.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sie 05, 2012 10:03 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Mam mam wiec moze faktycznie poki nie uda mi sie nic zalatwic to sprobuje w ten sposob boje sie tytlko ze jedzenie jej dokonca nie zwabi wczoraj dostała cała miseczke jedzenia a ledwo dziubła i poszla sobie... no ale musze sprobowac! Myslalam jeszcze o tych lekach usypiajacych ale troche boje sie ze podzialaja nie tak jak trzeba.. okoliczna karmicielka polecila mi relanium.. ale troche sie boje ze zaszkodze jej tylko?

Maglis

 
Posty: 211
Od: Sob paź 08, 2011 7:24

Post » Nie sie 05, 2012 10:10 Re: PILNIE POTRZEBNA KLATKA ŁAPKA - RYBNIK !!! POMÓŻCIE PROS

Relanium bałabym się podać kotu, bezpieczna jest hydroksyzyna, ćwiartka tabletki powinna zadziałać.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10935
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Robmqp i 135 gości