Dwa piękne koty oddane do schroniska - juz w DT - szukamy DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 01, 2012 19:17 Dwa piękne koty oddane do schroniska - juz w DT - szukamy DS

Schronisko Wrocław, budynek kwarantanny. W pokojach klatki, a w jednej z nich bardzo rzadki przypadek - DWA Koty.

Kitek i Leon, dwa 3-letnie kocurki, żyły sobie spokojnie i szczęśliwie w swoim domu, aż nagle zupełnie dla nich niespodziewanie i niezrozumiale znalazły się w zimniej klatce, bez domu, bez rodziny. Straciły całe swoje życie i nie miały w tej sprawie nic do powiedzenia...

One kompletnie nie rozumieją, co się stało i patrzą pytająco na mnie. A ja co mam im powiedzieć? Że dzieci miały na nie alergię..? Nie mogę, nie uwierzą, bo one myślały, że są w rodzinie, a rodziny się nie wyrzuca. Więc odwracam ze wstydem wzrok, wstydzę się kolejny raz za słowo "człowiek", które w tym momencie wcale nie "dumnie" brzmi.

Koty są jeszcze zdrowe, jeszcze wierzą i jeszcze chcą. Ciągle ufają człowiekowi. Nadają się od ręki do adopcji.
Choć już zaczynają odczuwać skutki stresu przez biegunkę...

Popatrzcie na te piękne, dojrzałe i zadbane istoty i znajdźmy im prawdziwy DOM, który ich nie odda i nie wyrzuci.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pon sie 06, 2012 16:38 przez sunicram, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

sunicram

 
Posty: 580
Od: Sob lut 26, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 19:20 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

o rany. ten czarny przypomina mojego Karola :strach: :strach: :strach: :strach:

trzymam kciuki za domek, niech szybko znajda swoj :ok:
dom bez kota to nie domObrazek
ObrazekObrazekKarolObrazekZara
Wesemir[*]zawsze bede tesknic.

alma_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 1637
Od: Pt lut 18, 2011 19:03
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro sie 01, 2012 19:22 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Cudni panowie :1luvu: .
Czarny przepiękny, ale krówek ma niesamowity pyś :1luvu: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Śro sie 01, 2012 19:30 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Padłam, jakie piękne...
JAK można wyrzucić takie koty? JAK W OGÓLE można wyrzucić koty?
Że ludzie nie mają rozumu, to już prawda objawiona. Ale poczucie estetyki, nie wiem, obcowania z czymś tego rodzaju, z innym wymiarem. Nie rozumiem tego. Przepiękne są. Życzę, by szybko znalazły domek/domki, by się ktoś fajny w nich zakochał :)
Ostatnio edytowano Śro sie 01, 2012 19:31 przez liszyca, łącznie edytowano 1 raz

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Śro sie 01, 2012 19:31 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

jestem
Wątek mojego płaskatego Ludwiczka: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131964
Florjanka (*)
ObrazekObrazek

gabi.cezar

 
Posty: 1706
Od: Sob gru 19, 2009 18:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 20:20 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

melduje się
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro sie 01, 2012 20:45 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Prześliczne i z miejsca do wzięcia.

Kasiaufo

 
Posty: 343
Od: Pon wrz 08, 2008 18:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 21:05 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Miałem tego tu nie pisać, ale patrzę na nie, na te smutne, pytające "co się stało" oczy i nie mogę się powstrzymać:

JAK MOŻNA WYRZUCIĆ Z DOMU CZŁONKA RODZINY??????????? No ku...a jak :evil:

Słuchajcie, to nie są żarty, te koty NIE MOGĄ trafić na kociarnię.
Prośba - czy ktoś może im szybciutko założyć wydarzenie na FB, na naszej stronie? Tam jest największa szansa, że ktoś je zauważy, a takie piękne koty może szybko znajdą dom. Pliiiz
Obrazek

sunicram

 
Posty: 580
Od: Sob lut 26, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 21:08 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

sunicram pisze:Miałem tego tu nie pisać, ale patrzę na nie, na te smutne, pytające "co się stało" oczy i nie mogę się powstrzymać:

JAK MOŻNA WYRZUCIĆ Z DOMU CZŁONKA RODZINY??????????? No ku...a jak :evil:

Słuchajcie, to nie są żarty, te koty NIE MOGĄ trafić na kociarnię.


Nie powinny też zostać rozdzielone, bo się ten czarno-biały załamie znowu jak mu kumpla zabiorą. :roll:

Kasiaufo

 
Posty: 343
Od: Pon wrz 08, 2008 18:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 21:27 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Święta racja. Ma być Domek dla dwóch :)
Obrazek

sunicram

 
Posty: 580
Od: Sob lut 26, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 21:56 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Zrobię jeszcze dziś wydarzenie na fb, jeśli nikt inny nie chce, ale to za chwilkę. Mogę się posłużyć Twoim tekstem stąd, Marcin?

Mnie korci, żeby je na tymczas wziąć, ale absolutnie nie mam za co utrzymać 5 dorosłych kotów. Poza tym chłop protestuje. :?

Arrrgh...

Kasiaufo

 
Posty: 343
Od: Pon wrz 08, 2008 18:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 22:05 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

http://www.facebook.com/events/330384313721489/

Sprawdźcie, czy działa, nigdy nie robiłam eventów na fb.

Kasiaufo

 
Posty: 343
Od: Pon wrz 08, 2008 18:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 23:01 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Działa, działa, co prawda ja nie znam się zupełnie na FB, ale widzę cały opis i zdjęcia, więc chyba o to chodziło :) Dzięki.
I dobrze, że wzięłaś tekst, przecież po to jest, żeby im pomóc.

Jeszcze potrzebujemy wpisu na naszej stronie na FB.
Obrazek

sunicram

 
Posty: 580
Od: Sob lut 26, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2012 23:55 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

No racja, bo u mnie odzew zerowy, zaraz zaspamuję znajomych. :P Kto się zajmuje stroną na fb tak swoją drogą? Ewelina? Jakby co można event zrobić od nowa, będzie na pewno większy odzew albo sharnąć ten mój.

Trzymam kciuki za chłopaków.

Kasiaufo

 
Posty: 343
Od: Pon wrz 08, 2008 18:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 02, 2012 9:22 Re: Dwa piękne koty oddane do schroniska - szukamy nowego DO

Przypominamy się z rana, dwa piękne koty szukają domu.
Obrazek

sunicram

 
Posty: 580
Od: Sob lut 26, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 488 gości