Poznań-Jeżyce, łapanki w toku, zapraszamy na nasze bazarki!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 03, 2012 10:43 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

niestety dziś wielka porażka
nic się nie złapało :|
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Pt sie 03, 2012 10:47 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

marinella pisze:niestety dziś wielka porażka
nic się nie złapało :|


:| Ja chyba mogłabym się zaczaić (jeszcze potwierdzę) w niedzielę wieczorem, jakby to Wam jakoś pomogło...

Duża von Focha

 
Posty: 1859
Od: Śro kwi 29, 2009 14:04
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 07, 2012 13:07 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

na razie mamy dwie kotki które zapewne wypuścimy w piatek bo pieknie się goją a są bardzo dzikie i przerażone miejscem w którym się znalazly
zanim je wypuścimy zrobimy im zdjęcia ku pamieci że wpadły w nasze ręce ;)

dziś wyczyściłyśmy klatki na błysk, nastąpiła zmiana całości żwirku
idzie nam to trochę nieporadnie ale jak to mawiają całe zycie człowiek się uczy

wczoraj udało mi się wylicytować taniej używaną klatkę także bedziemy mogły łapać po trzy na raz :mrgreen: trzymajcie kciuki zeby parami do łapki wchodziły

i na koniec prośba wielka
czy ktoś chciałaby się z nami podzielić niepotrzebnym żwirkiem bo trochę tego schodzi, karmę suchą na razie mamy
przydałaby się mokra ale w małych puszkach albo najlepiej w saszetkach
a jakbyście znali jakiegoś psiarza który chce się pozbyć klatki po psie w promocyjnej cenie to my chetnie przygarniemy za rosądną kwotę
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Wto sie 07, 2012 13:11 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

KMagda pisze:
marinella pisze:bo jeszcze nie wiem co to za coś więć chciałam sie pochwalić jak już bedzie wiecej szczegółów :twisted:


ups :oops: :wink:


z tego wszytskiego zapomniałam wtedy napisać że złapałam czarno białą młodą kotkę
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Śro sie 08, 2012 19:35 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

:)

saggi

 
Posty: 745
Od: Nie wrz 13, 2009 11:55
Lokalizacja: Poznań - Reda

Post » Śro sie 08, 2012 19:48 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

Trzymam kciuki za całą akcje, niestety nijak nie mam jak pomóc :oops:

Miałabym trochę żwirku - Catsan chyba, ale nie ma tego dużo i zupełnie nie mam jak podrzucić :oops:
Zaraz spojrzę ile tego jest i czy dam radę zabrać gdzieś "ręcznie" bliżej centrum Poznania.

Edit : mam 2 Catsany SmartPacki, niewiele, ale może choć na kilka dni sie przyda.
Ostatnio edytowano Śro sie 08, 2012 20:05 przez Avian, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro sie 08, 2012 20:03 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

Dzięki za kciuki :)
Już wiemy, że niestety jedna z kotek się okociła :( Drugą spróbujemy jeszcze łapać jutro, bo zwalnia nam się miejsce w klatkach. A to tylko jedna z bram.. Tyle dobrego, że okoliczni mieszkańcy są w zasadzie przyjaźni i przychylnie nastawieni do sterylek. Pani dozorczyni nawet obiecała podpytać w administracji czy nie znajdzie się miejsce do przetrzymywania kotek po sterylkach, bo zależy jej na tym, żeby wyciąć kotki także na sąsiednim podwórzu.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że kociaki tam odchodzą szybciutko :( Z kilku na tym podwórku zostały już tylko dwa - szaraczek i pingwinek - oba już mają kk, a my nie mamy ich dokąd zabrać :( Na podwórku obok też były kociaki i już ich nie ma..
Problem to okazja w przebraniu.

KMagda

 
Posty: 3156
Od: Śro kwi 28, 2010 10:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 09, 2012 11:59 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

A czy w grę wchodzi również drewnianny żwirek? Z opcją odbioru na ulicy Grochowskiej?
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Czw sie 09, 2012 12:17 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

Norku pisze:A czy w grę wchodzi również drewnianny żwirek? Z opcją odbioru na ulicy Grochowskiej?


wchodzi :)
ja mieszkam na brzasku także opcja odbioru super pasuje :)
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sie 09, 2012 12:22 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

dziś złapałyśmy dwie kotki i ...kociaka
kocice już u weta, bedą odbierane dzis lub jutro za to nie mam pojęcia co zrobić z kociakiem ( ok 8-9 tygodni) drugi został w terenie
opcje są dwie :wypuszczam go do tego drugiego a za parę miesięcy poluję na oba do kastracji.... albo szukamy mu DT
Kociak jest czarnobiały , dzikawy ale dasię go głaskać wiec oswojenie go to kwestia pewnie dnia lub dwóch i wyglada zdrowo
Cudownie byłoby gdyby ktoś go wziął na tymczas razem z drugim ale zdaje sobie sprawę jak nierealnie brzmi moja prośba

Jeśli do jutra nie znajdę mu jakiejś przystani to go rano wypuszczę :cry:
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sie 09, 2012 13:37 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

zajrzałam pod ogon, maluch to kocurek
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sie 09, 2012 13:50 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

marinella pisze:a jakbyście znali jakiegoś psiarza który chce się pozbyć klatki po psie w promocyjnej cenie to my chetnie przygarniemy za rosądną kwotę

Coś takiego jest na Pchlim Targu
viewtopic.php?f=27&t=143371
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Czw sie 09, 2012 13:51 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

marinella pisze:
Norku pisze:A czy w grę wchodzi również drewnianny żwirek? Z opcją odbioru na ulicy Grochowskiej?


wchodzi :)
ja mieszkam na brzasku także opcja odbioru super pasuje :)


Podaj mi prosze na PW numer komorki, przedzwonie jutro przed poludniem i dogadamy szczegóły :D
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Czw sie 09, 2012 14:48 Re: Poznań-Jeżyce - kotki w ciąży, maluszki - pomocy!

Beliowen pisze:
marinella pisze:a jakbyście znali jakiegoś psiarza który chce się pozbyć klatki po psie w promocyjnej cenie to my chetnie przygarniemy za rosądną kwotę

Coś takiego jest na Pchlim Targu
viewtopic.php?f=27&t=143371


dzięki Belio ale obawiam się że to sie na dzikusy nie sprawdzi
one robią w klatce straszny syf zwirek pomieszany z wodą i karma
poza tym bałabym sie ze one to poprzegryzają


potrzebujemy cos takiego
Obrazek
mamy czarne ale to bez róznicy jaki kolor
wazne zeby miała dwa wejscia i wysuwaną tackę (wtedy łatwo kotu posprzątać bez koniecznosci zaganiania go do transportera i narazania go na kolejny stres)
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw sie 09, 2012 15:37 Re: Poznań-Jeżyce zaczęłyśmy łapanki, potrzeba żwirku!

Obie złapane dziś kotki okazały się być w wysokiej ciąży, trochę się zdziwiłyśmy bo nic nie było widać, ale dobrze, że zdążyłyśmy. Zdjęcia wstawię wieczorem.
A tutaj wątek złapanego dziś kociaka viewtopic.php?f=13&t=144980 - może uda się znaleźć dla niego dt.

A za wszelką pomoc bardzo dziękujemy :)
Problem to okazja w przebraniu.

KMagda

 
Posty: 3156
Od: Śro kwi 28, 2010 10:36
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Johnnyblafe i 518 gości