Malutka (tri) - zostaje u nas na DS...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 31, 2012 20:58 Malutka (tri) - zostaje u nas na DS...

Oto wątek Malutkiej - małej szylkretki wyciągniętej ze schroniska.
Zakładam go, bo wiele osób martwi się jej losem i szczerze jej dopinguje ;)

Historia Malutkiej jest historią jakich wiele. Mały kociak, zakatarzony (i nie wiadomo co jeszcze), siedział sobie wraz ze stadkiem innych kociąt w schronisku. Przy wirtualnym wsparciu MiauKotek, zabrałam kotkę do siebie.
Nie prowadzę DT, Malutka jest jednak u mnie w oczekiwaniu na swój dom. A przyszły dom Malutkiej, jest już "zaklepany". Trzeba ją tylko wyleczyć, poobserwować, pewnie zaszczepić. Przyzwyczajenie do psa i dzieci już przerobilismy :ok:
Malutka początkowo miała nosić imię Ruda, Ryża lub Ryszarda (Rysia). Ponieważ jednak jest taka malutka, została Malutką ;)

Mam nadzieję, że będzie to historia z happy endem, choć trudno na razie cokolwiek wyrokować.

A oto Malutka:

Malutka w schronisku (zdjęcie zrobione 10.07.2012r. - "pożyczam" z wątku schroniskowych kotów ;) ):
Obrazek

Malutka tuż po zabraniu ze schroniska:
Obrazek
Obrazek

Malutka wypuszczona "na salony" po "chwilowej kwarantannie" - chwilowej (3-dniowej), bo niestety Malutka krzyczała z całych sił, zostawiana sama w osobnym pomieszczeniu :roll:
Obrazek

Po wypuszczeniu zaczęła sobie wszystkich owijać wokół małego pazurka.

Za "swoją mamusię" wybrała sobie... mego Małżonka :mrgreen:
I tak, Malutka jada obiady z "mamusią":
Obrazek

Przesiaduje na kolanach "mamusi":
Obrazek

I towarzyszy "mamusi" w pracy:
Obrazek


Przez pierwsze dni syczała na psa. W pierwszych chwilach syczała też na koty :roll:
Teraz, podgryza ogon naszej kotce:
Obrazek

I przycina drzemki w dzień z naszym kotem:
Obrazek
Obrazek

Póki co, nie ma objawów żadnej z ciężkich chorób. Wczoraj dostała zylexis, jutro dostanie kolejną dawkę.
Jest bardzo żywotna. Ma duży apetyt. Jest silna i ciekawa wszystkich zakamarków. Wczoraj nauczyła się włazić na nasze drzewo (na razie do połowy):
Obrazek

uwielbia się na nim bawić,
Obrazek
Obrazek

i czasami przyciąć na nim króciutką drzemkę:
Obrazek

W nocy śpi... noooo, w łóżku z nami śpi :oops:

W ogóle jest fajną kotką i ciężko będzie nam się z nią rozstać, jak już pójdzie do nowego domu.
Ostatnio edytowano Pt wrz 07, 2012 17:54 przez Nowa_Sztno, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Wto lip 31, 2012 21:05 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Jestem i trzymam kciuki za Malutką :ok: :1luvu:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Wto lip 31, 2012 21:09 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Dziękuję, kciuki zawsze potrzebne :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Wto lip 31, 2012 21:24 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Prześliczna :D :1luvu:
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto lip 31, 2012 22:08 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Sliczna kicia :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lip 31, 2012 22:32 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Cudne maleństwo. Musi być happy end!
Obrazek Obrazek

saintpaulia

 
Posty: 3939
Od: Śro gru 14, 2011 17:53
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post » Wto lip 31, 2012 23:06 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Niezwykły widok...niech trwa :ok: :ok:
Nowa_Sztno :1luvu:

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Śro sie 01, 2012 0:04 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

ale cudo :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: a to synchroniczne spanie z Teodorem to jest poprostu bomba :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

a jestes pewna, ze chcesz ja oddac?... :wink:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro sie 01, 2012 8:37 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Oddam, oddam ;)
Trudniej bedzie Malzonkowi sie z nia rozstac, a sam zabranial mi sie w niej zakochiwac :ryk: :ryk: :ryk:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Śro sie 01, 2012 9:34 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Powaliły mnie zdjęcia dwóch śpiochów! Trzymam kciuki za małą kiciorkę :ok:
Obrazek

rastanja

 
Posty: 1637
Od: Czw maja 10, 2012 20:37
Lokalizacja: M-chód

Post » Śro sie 01, 2012 11:03 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Jakby była u Was od dawna :D

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Śro sie 01, 2012 11:42 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

issey32 pisze:Jakby była u Was od dawna :D


jutro minie tydzień :ok:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Śro sie 01, 2012 12:00 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Nowa_Sztno pisze:Oddam, oddam ;)
Trudniej bedzie Malzonkowi sie z nia rozstac, a sam zabranial mi sie w niej zakochiwac :ryk: :ryk: :ryk:

No to za małżonka :ok: :ok: :ok: :piwa:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Śro sie 01, 2012 12:25 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

to sie tak nie da "zdroworozsadkowo": "nie zakochuj sie" to jest niemozliwe, zwlaszcza przy tak uroczym malenstwie :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro sie 01, 2012 13:02 Re: Malutka - oby to była historia z happy endem ;)

Zaglądam i podziwiam :1luvu:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 508 gości