Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 27, 2012 22:13 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Życzę Ci Basiu jak najlepszego samopoczucia i szybkiego wyzdrowienia :ok: No i domów dla kotków :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie paź 28, 2012 6:12 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

U nas napadało mocno.Drzewa połamane i gałęzie do ziemi przygięte.Ciężki czas dla zwierząt nastał.
Basiu, mocne uściski i głaski :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 28, 2012 8:19 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Kobitki

To chciałam doustalić jakie kociaste mają mieć wątki.

Rozumiem, że biała z burymi znaczeniami kociak krówek piegusiasty, których zdjęcia przesłała Basia...?
Która tri?
i który maluszek...
to ja zrobię i najwyżej Państwo szanownme poprawi albo skrytykuje, albo zmieni...?

Bo zima straszna nastała w październiku :(
Kociastych żal
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Nie paź 28, 2012 13:21 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

meksykanka pisze:Kobitki

To chciałam doustalić jakie kociaste mają mieć wątki.

Rozumiem, że biała z burymi znaczeniami kociak krówek piegusiasty, których zdjęcia przesłała Basia...?
Która tri?
i który maluszek...
to ja zrobię i najwyżej Państwo szanownme poprawi albo skrytykuje, albo zmieni...?

Bo zima straszna nastała w październiku :(
Kociastych żal

Myślę ,że biała kotka i tri ta najjaśniejsza bo podobno oswojona na jednym wątku.Myślę ,że Julia i Gazzy coś więcej o niej napiszą bo jej nie znam.Biała kicia oddana z domu przez starszą chora osobę,początkowo nieufna teraz lgnie do człowieka.Nie wiemy ile dokładnie ma lat może 3-4 .Bura-lub bury kocurek potrzebuje dt lub ds przebywa na dworze ,jego rodzenstwo zaginęło pozostał sam,ma kilka tygodni 8-10.Maluszek ze schronu wiem tylko tyle co na zdjęciu.My trwamy ,leczymy Atomka i Kleksika bo coś ma z okiem.Reszta wyleguje się lub psoci.Ja dzieje i cały czas myślę o tych w schronisku i bardzo trudno usiedzieć w domu gdyby nie koleżanki i Wy i ociupina zdrowego rozsądku pewnie bym tam próbowała pójść.. :wink:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Nie paź 28, 2012 13:53 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Czyli tak:
1. biała z burą główką i ogonkiem, od pani co się pochorowała: https://www.dropbox.com/sh/xukt5io7p96ecek/9CyspAuxEW#f:2003-12-31-23.00.00-73.jpg - jest teraz łagodna, przyjaźnie nastawiona, nawet ostatnio Gazzy wzięła ją na ręce :)
2. mały Plamek (tak go sobie roboczo nazwałam, choć nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka) - nie wiadomo ile jeszcze będzie w schronisku. Teraz nie ma go już w kuchni, MOŻE jest na "kwarantannie"
3. jasna tri: https://www.dropbox.com/sh/6cunwkuodq2ljs5/3_parz79lu#f:9s.jpg - ostatnio też przez chwilę uciekała, a potem Gazzy wzięła ją na ręce :lol:
4. ten maluszek: https://www.dropbox.com/sh/n76uw7adx6ezifq/xr6TP6cuJt , którego dokarmia pewien pan, który zajmuje się domem pod nieobecność właścicieli. Kociak jest przyjazny, piękny, choć głównie na dworze siedzi, to korzysta z "kuwety" (tzn załatwia się w takiej plastikowej, długiej donicy, w której jest piasek). I pilnuje się podwórka, przybiega się przywitać, ale już za ogrodzenie nie wychodzi, chociaż nie miałby z tym żadnego problemu, gdyby chciał. Podobno jest najsłabszy ze wszystkich kociaków, które kotka przyniosła, ale ja nie zauważyłam, żeby był słaby. Jest okrąglutki, zdrowy (tak myślę) i gotowy do adopcji :ok:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie paź 28, 2012 13:56 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

PS. Basiu, Ty się nigdzie nie wybieraj!!!!
No.
:ok:

A jeszcze, skoro już przy schroniskowych jesteśmy, to zapraszam tu: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=147430
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie paź 28, 2012 16:59 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Ja tak po szybkości przygotowałam pannom wątek...

Proszę poprawcie, dopiszcie, itp...
:oops:

viewtopic.php?f=1&t=147568&p=9337860#p9337860
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Nie paź 28, 2012 17:05 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

piękne :1luvu:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie paź 28, 2012 17:09 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Właśnie rozmawiałam z Basią (króciutko, bo przyszła do niej kotka na klatkę i szła dać jej jeść...)

Biało-czarnego koteczka już nie ma w schronie... jest tylko czarny i whiskasik...
:oops:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Nie paź 28, 2012 17:13 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Mam nadzieję, że Basia nie sprawdziła tego osobiście...

I że kotka ktoś zaadoptował...
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie paź 28, 2012 17:18 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Nawet nie zdążyłam poznać szczegółow, bo Basia szła nakarmić kotkę.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Nie paź 28, 2012 18:01 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Nie sprawdziłam osobiście tylko pytałam Sylwi wolontariuszki od psów.W kuchni są dwa kociaki czarny i whiskas,może rzeczywiście Plamka przeniesiono na kwarantanne lub ktoś go adoptował nie wiem niestety.Na tą nową kwarantanne moja znajoma pracownica nie może wchodzić tylko chyba jedna osoba tam wchodzi.Dobrze ,ze chociaż Julia i Gazzy coś wiedzą o kotkach.To trzeba założyć wątek jeszcze temu maluchowi z podwórka i najwyżej tam dołożymy świeże fotki maluchów ze schroniska.Ja mam problem na klatce mam koteczkę,był taki wrzask na klatce schodowej ,ze wybiegłam z mieszkania i co zobaczyłam buro-biała śliczną koteczkę która strasznie płakała.Dałam jej jeść i na razie jest na kl.schodowej,może jest czyjaś i weszła na klatkę i nie moze wyjść,otworzyłam drzwi i czekam co dalej.Wygląda na zadbaną,futerko błyszczące ,zjadła mokre ,suchego nie chciała.
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Nie paź 28, 2012 18:16 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Cholera,żeby nie wyrzucił jakiś "dobry człek" na zimnicę tej kici.Trzymam kciuki by to zguba była i właściciel jej szukał.
Chcę wierzyć,że Plamek poszedł do domku.

Biedne te koty w schronie w taka pogodę.Biedne latem ale teraz...Nie ma sprawiedliwości na tym padole. :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 28, 2012 18:38 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

Niestety kicia dalej siedzi na klatce schodowej,przesłałam zdjęcia do Kasi to wstawi.Obdzwoniłam znajomych czy ktoś nie potrzebuje kota.Dzwoniąc dowiedziałam się tylko o bało-rudym kocurze ,którego chora panią zabrała rodzina a on pozostał na dworze pod blokiem.Ratunku dziewczyny. :roll: :roll: :roll:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Nie paź 28, 2012 18:47 Re: Tymczasy u horacy7. Wizyta PA w Białołęce potrzebna !!!

horacy 7 pisze:Niestety kicia dalej siedzi na klatce schodowej,przesłałam zdjęcia do Kasi to wstawi.Obdzwoniłam znajomych czy ktoś nie potrzebuje kota.Dzwoniąc dowiedziałam się tylko o bało-rudym kocurze ,którego chora panią zabrała rodzina a on pozostał na dworze pod blokiem.Ratunku dziewczyny. :roll: :roll: :roll:


zdjęcia od Basi

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
po_prostu_kaska
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Mhml i 298 gości