Simon potrzebuje pomocy !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 22, 2012 22:01 Re: Simon potrzebuje pomocy !!!

22.07.2012

Simon jutro będzie miał robione zdjęcie rentgenowskie i zobaczymy jak zrosła się mogą. Jeśli wszystko będzie dobrze zostaną ściągnięte śruby i usztywnienie. Teraz ucieka bardzo szybko, a jak będzie miał większą możliwość ruchu to w ogóle go nie złapie. Noga bezwładna z dnia na dzień jest coraz bardziej sprawna. Nie wiem jak w takim małym kocie tyle walki i sił. Codziennie widać poprawę, a najbardziej jak patrzy się na pierwszy film

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... jQOBaYS_EI
Obrazek Obrazek Obrazek

Werneu

 
Posty: 1347
Od: Śro mar 30, 2005 13:43
Lokalizacja: Rumia

Post » Śro paź 24, 2012 16:53 Re: Simon potrzebuje pomocy !!!

Miałam temat w zakładkach i wskoczyłam po przerwie, co tam u kotecka?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 28, 2012 12:54 Re: Simon potrzebuje pomocy !!!

Kociak nie oswoił się z człowiekiem raczej woli mnie unikać, może to chodzi o mnie trochę go męczyłam rehabilitacjami i masażami nóg więc może jak by ktoś chciał dać mu szanse i go pokochał. Jest całkowicie sprawny może mieszkać i w domu wychodzącym i nie więc może ktoś chętny. Jest już po kastracji więc tylko same zalety. dzięki za pamięć i troskę i Simona
Obrazek Obrazek Obrazek

Werneu

 
Posty: 1347
Od: Śro mar 30, 2005 13:43
Lokalizacja: Rumia

Post » Nie paź 28, 2012 20:56 Re: Simon potrzebuje pomocy !!!

Może to tylko takie charakter, ale może jeszcze się da przekonać.
Troche mi się przypomina mi moja tymczaska. Na początku gryzła jak się wyciągało rękę. Dawała się pogłaskać ale to też z umiarem i nigdy nie było widomo co jej do głowy przyjdzie. Musiałam ją oswoić trochę siłą. Brałam na ręce, miziałam i przytulałam i po chwili puszczałam. Chciałąm żeby wiedziała że nic jej nie grozi i że jest bezpieczna a mizianie jest fajne. Przy tym miała zawsze kary za gryzienie. Początkowo wręcz warczała na mnie. Teraz od niedawna potrafi przyjść, oprzeć o mnie łapki i głośno mruczy jak się ja mizia. Chyba przekonała się że to jest fajne. Kicia jest u mnie od czerwca więc trochę czasu minęło ale to chyba jakiś sukces. Nie jest namolnym nakolankowym miziakiem ale zawsze to coś. :) Może Simonek z czasem do tego dojdzie.
Powodzenia z szukaniem domku :)
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 02, 2013 11:03 Re: Simon potrzebuje pomocy !!!

Simon znalazł swoją Panią w sumie to ona nalazła jego i zakochała się w jego pięknych oczach. Co się okazało Simon jest największym pieszczocham, tuli się i mizia. To ja jego rehabiltantka i zła pielęgniarka byłam przez niego znienawidzona. Ale się Cieszę bo wyprowadziłam go na pełni sprawnego kota, może i go męczyłam ale to dla jego dobra. Teraz żyje beze mnie bez strachu, u boku wspaniałych kochających go ludzi. A ja będę za nim tęsknić,
Obrazek Obrazek Obrazek

Werneu

 
Posty: 1347
Od: Śro mar 30, 2005 13:43
Lokalizacja: Rumia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 250 gości