Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 30, 2012 8:11 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Proszę o rady.

Obrazek

No to postanowione, będziemy szukać kici domu. Przecież nie wyrzucimy takiego ugniatająco-mruczącego stworka.
Trzeba by toto zaszczepić i przebadać, więc chyba jakiś bazarek niedługo zrobimy. :kotek:

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 08, 2012 9:30 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Problemy z rezydentami

Kicia została przetestowana na Fiv i białaczkę i wypuszczona ze swojego pokoiku. Wszystko byłoby ok, tylko że panicznie boi się moich kotów. One są nią umiarkowanie zainteresowane i czasem przychodzą ją powąchać, ale Kicia wpada wtedy w panikę. Nie chce jeść, zamiast do kuwety załatwiła się do kociego tunelu.
Jak można ją z nimi oswoic?

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 08, 2012 9:36 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Problemy z rezydentami

Izoluj ją jeszcze trochę i wypuszczaj, na zmianę. Spróbuj karmić razem albo wciągać do wspólnej zabawy. Głaszcz koty na zmianę, żeby zmieszać zapachy, podmień legowiska albo zabawki. Kotka pewnie potrzebuje więcej czasu, żeby stwierdzić, że jest bezpieczna.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon lip 09, 2012 21:26 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Zapraszamy na kiciowy bazarek:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=143917.

Musimy szarość nieco podrasować, no i znaleźć jakiś super domek :kotek:

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 09, 2012 21:40 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

witaj, to my przywieźliśmy do Ciebie Leo :-)
wspaniale, że zatroszczyłaś się o Kicię!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 09, 2012 21:59 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Nie wiem, czy zorientowaliście się wtedy jaki skarb wieziecie :wink: Leoś jest przekochanym kotem. Kicia na razie na niego syczy, ale Leo jako dżentelmen nie zwraca na to najmniejszej uwagi.

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 10, 2012 14:51 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

jak zdrowie dziewczyny?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lip 10, 2012 15:56 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Kicia ma sie bardzo dobrze i robi postępy; co raz bardziej się ośmiela i od czasu do czasu opuszcza swój pokój.
Z wielkim zapałem ugniata i odpowiada zawsze jak się do niej zwróci :kotek:

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 13, 2012 20:50 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

jak się ma koteczka? Wszystko po zabiegu ok?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lip 13, 2012 21:36 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Wszystko się pięknie wygoiło.
Kicia cały czas robi postępy, już się nie boi korzystać z kuwety(dotąd załatwiała się do brytfanki przerobionej na kuwetę 8) ), je razem z moim chłopakami. Zaliczyła też pierwsze wyjście na balkon. Biorąc pod uwagę to jak rozpaczała, kiedy ją do nas przyniosłam, myślałam, że będzie kombinować jak można by uciec-a zabezpieczenia mamy zrobione na miarę naszych niskopiennych kotów(pers i odmawiający jakichkolwiek skoków senior)-ale Kicia powyglądała chwilę i zaraz grzecznie wróciła na kanapę :kotek:

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 26, 2012 7:30 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

co u kici?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 30, 2012 14:06 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

O Kicię jak na razie mamy jedno zapytanie, państwo mają niedługo przyjechać ją obejrzeć. Nie jestem do końca przekonana, bo to dom wychodzący, a mała oczywiście już nas w sobie rozkochała i chciałabym mieć gwarancję, że będzie bezpieczna, no ale zobaczymy jeszcze jak wypadnie wizyta.

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 08, 2012 11:02 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

Tylko tak w ramach podsumowania wątku; małpa złapała nas na ciążę i już się zasiedziała chyba na stałe. :roll:

Oczywiście nikt jej nie chce, nawet moja rodzona mama. A Lulu(bo takie imię dostała) uważa, że to jej dom, ma tu fajnych kolegów, jedzenie, jacyś duzi też się plączą- żyć nie umierać.

Prawdę mówiąc to chyba moja wina; całe życie miałam kotki, dopiero od niespełna roku jestem "matką" dwóch kocurków, którzy są oczywiście przekochani, ale jak to chłopcy-takie ciapki. I pomyślałam kiedyś, widocznie w złej godzinie, że przydałaby nam się jeszcze dziewczyna, żeby ich trochę rozruszać. Taka zwykła, szara w paski. No, więc mam, co chciałam...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

karishma

 
Posty: 139
Od: Nie sty 23, 2011 19:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 08, 2012 19:56 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

hi hi hi.....
u mnie Agata się tak zasiedziała ale w ostatniej chwili znalazła dom...
Wisz, czasem coś po prostu MUSI tak się stać i nie zawsze MY wybieramy...

Może ona jest po prostu Wasza?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lis 22, 2012 18:41 Re: Kotka po sterylizacji aborcyjnej. Zapraszamy na bazarek!

I co z Kicia - zostala u Was :?:
I nie mow, ze Ona zwykla w paski - ja ja codzienie podziwiam na obrazkach :1luvu:
Ona jest sliczna :love:
ObrazekObrazek

marysienka

 
Posty: 2526
Od: Pt gru 10, 2010 3:08
Lokalizacja: Szwecja

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 510 gości