owrzodzony pyszczek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2012 16:52 owrzodzony pyszczek

hej!
Nie wiem czy piszę w dobrym temacie; ale mam nadzieję na wyrozumiałość.
Zmieniałam ostatnio mieszkanie i jak zwykle przy takiej okazji zmiana miejsca wpłynęła na Kotka źle (ma ok 7 lat i za każdym razem kończy się na wylizywaniu futerka aż do utraty sierści i łysych miejsc.)
Na początku w wylizywane miejsca wdała się jakaś zła bakteryja; którą dość szybko zwalczyłam antybiotykową maścią. Niestety przeniosło się na pyszczek. Czy możecie poradzić jakąś maść; która by mu nie zaszkodziła? trochę boję się stosować tę na zmiany skórne....z góry dziękuję za odpowiedź

rat

 
Posty: 11
Od: Czw sie 11, 2011 21:21

Post » Nie cze 24, 2012 17:19 Re: owrzodzony pyszczek

Na pewno wet doradzi jakiej maści użyć...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie cze 24, 2012 18:01 Re: owrzodzony pyszczek

Dokładnie. Jestem zdania żeby nie kombinować domowymi sposobami - zgodnie z zasadą kto oszczędza płaci dwa razy.
Zobacz Ten dział viewforum.php?f=22 - może znajdziesz polecanego weta w Twojej okolicy...

british_cat

 
Posty: 3
Od: Pt cze 22, 2012 17:30

Post » Pon cze 25, 2012 8:31 Re: owrzodzony pyszczek

Nie mam obecnie kasy na weta- i nie będę miała do lipca. Nie chce żeby do tego czasu sie zamęczył. Poza tym- jak napisałam- to nie jest pierwszy raz. Gdybym widziała; że jest to coś innego z pewnością nie pisałabym na tym forum w tej sprawie tylko kombinowała z wetem. Sądziłlam; że może ktoś z Was miał podobny problem albo zna jakieś antybakteryjne maaści na pyszczek; które nie zaszkodzą a może pomogą.

rat

 
Posty: 11
Od: Czw sie 11, 2011 21:21

Post » Pon cze 25, 2012 8:34 Re: owrzodzony pyszczek

Tu wiele z nas nie ma kasy na weta, a kiedy z kotem coś się dzieje, to pożycza, leczy na krechę.

Nikt nie będzie leczył twojego kota przez Internet.
Najszczęśliwszą nie będę już nigdy, ale dajcie im dom:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=163179

najszczesliwsza

 
Posty: 3004
Od: Nie mar 04, 2012 23:43
Lokalizacja: Częstochowa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szeska i 530 gości