Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2012 10:35 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

sabkis77 pisze:Jeśli potrzebny DT jestem do dyspozycji :|

A ten DT to we Wrocku? Wydaje się być zestresowana bo słyszy psa za drzwiami i inne koty. Może się przełamie z tym jedzeniem. Przy aplikacji wody prychała na mnie.
www.siechnice24.pl
Obrazek Obrazek

jimmy_lodolamacz

 
Posty: 400
Od: Śro wrz 23, 2009 20:26
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Nie cze 24, 2012 10:39 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

Niestety nie we Wrocławiu i mam psa

sabkis77

 
Posty: 421
Od: Sob lip 21, 2007 13:57

Post » Nie cze 24, 2012 10:50 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

Poczekajmy do popołudnia i zobaczymy jak się sprawy ułożą u weta i z tym DT co mamy już nagrany. Będziemy w kontakcie.
Dobra zmywam się do weta. Dam znać jak wrócimy.
www.siechnice24.pl
Obrazek Obrazek

jimmy_lodolamacz

 
Posty: 400
Od: Śro wrz 23, 2009 20:26
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Nie cze 24, 2012 12:29 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

jak kotka w takim stanie była to coś czuje że to wakacyjna ofiara :roll:
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Nie cze 24, 2012 17:45 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

jimmy_lodolamacz pisze:Dobra zmywam się do weta. Dam znać jak wrócimy.

I co powiedział lekarz?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Nie cze 24, 2012 20:47 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

Wet powiedział, że wygląda na domową. Nie była w takim złym stanie jak mi się wydawało. Nie miała pcheł a kleszcze jakie były to martwe więc istnieje szansa, że ktoś ją zabezpieczał. Niestety czipa nie było. Rozwiesiliśmy ogłoszenia w okolicy miejsca w którym ją znaleźliśmy. Jutro popatrzę jeszcze czy ktoś jej czasem nie szuka. Aktualnie plaskata przebywa u naszej koleżanki na DT. Jadła suche RC Calm (taki mam na stanie). Czekamy na kuwetę. Dodatkowo dzięki ogłoszeniom Turkawki na FB odezwał się chętny do zabrania na DS. Okazało się, że to mój sąsiad z osiedla :D Miał dwa persy ale jeden się pochorował i odszedł. Myśli o towarzystwie dla tego co został bo widać, że mu brakuje. Dogadałem się, że jak w przeciągu kilku dni nikt się nie zgłosi po zgubę to ją wezmą. :mrgreen: Mam nadzieję, ze nic po drodze się nie pokomplikuje i kicia wróci do swojego domu albo zamieszka w nowym.
www.siechnice24.pl
Obrazek Obrazek

jimmy_lodolamacz

 
Posty: 400
Od: Śro wrz 23, 2009 20:26
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Nie cze 24, 2012 21:19 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

Super :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon cze 25, 2012 8:03 Re: Znaleziono persa biało-rudego. Wrocław-Krzemieniecka!!

no i extra :ok:

A gdyby się znalazł prawowity właściciel to może z nim pogadaj że jak kotka trafi na nieodpowiednich ludzi to już może do nich nie wrocić, albo może zostac okaleczona. Więc niech lepiej jej nie wypuszczają - może to przemyślą.
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 266 gości