Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 20, 2012 13:03 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

OKI pisze:
jaaana pisze:Mam nadzieję.
Na szczęście, doświadczenia z pp nie mam, ale czytałam tu, na forum, o środkach ostrożności. Widziałam bazarki z ostrzeżeniem: "miałam pp, nie kupuj, jeśli masz nieszczepione kociaki", gdy oddawałam klatkę pożyczoną z PKDT, pytano mnie, czy łapałam jakiekolwiek kociaki, o stanie zdrowia których nie miałam informacji.
Niektórzy są bardzo ostrożni. Ale widzę, że nie wszyscy.

Myślę, że ten ostatni wniosek jest trochę na wyrost :?
Na razie padła tylko podpowiedź kontaktu i informacja, że założycielka napisała.

M.in. dlatego nie oferuję swojej klatki, bo jest po pp :roll:
Owszem, osobie doświadczonej, co do której mam pewność, że wie jak i czym odkazić, mogłabym zaproponować informując, że klatka po pp (choć jednokrotnie jest umyta i odkażona, dobrze byłoby to zrobić ponownie przed zapakowaniem do niej nieszczepionych kociąt).
Drugim powodem, dla którego nie proponuję jest to, że właśnie jopop mnie o nią pytała - stąd wiem, że cienko z klatkami.

Nie napisałam o Tobie, raczej tak ogólnie. Faktycznie, mogłam to bardziej podkreślić, że nie chodzi konkretnie o Ciebie.
Jest, niestety, na forum kilka osób, które nie przejmują się zbytnio możliwością zarażenia łapanych kociaków.

jaaana

Avatar użytkownika
 
Posty: 19350
Od: Śro gru 10, 2008 22:03
Lokalizacja: pomorskie

Post » Śro cze 20, 2012 15:09 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

OKI pisze:Małe wyłapiesz, gorzej z mamuśką ;)
Może jopop coś wymyśli.
Jaki to rejon Warszawy?



juz jestem - rejon to śródmieście.

Co to jest pp :/ ?

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 15:12 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Jana pisze:Chyba mam do pożyczenia klatkę wystawową, jest na Woli, nie mam transportu.

edit - a do Koterii się dodzwoniłaś? Miałaś tam dzwonić żeby pożyczyć klatkę-łapkę.



Hej - podjadę gdziekolwiek tylko daj znac jak się z Toba skontaktować.

Dodzwoniłam sie do Koterii, moge pozyczyc łapke za kaucja 400 zl :/ :/

musze je na raz złapac najlepiej dzis lub jutro ...

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 15:22 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Kotka+5 pisze:
OKI pisze:Małe wyłapiesz, gorzej z mamuśką ;)
Może jopop coś wymyśli.
Jaki to rejon Warszawy?



juz jestem - rejon to śródmieście.

Co to jest pp :/ ?

Panleukopenia, bardzo zaraźliwa choroba.

Śródmieście powiadasz?
To łapka się znajdzie ;)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 15:25 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

OKI pisze:
Kotka+5 pisze:
OKI pisze:Małe wyłapiesz, gorzej z mamuśką ;)
Może jopop coś wymyśli.
Jaki to rejon Warszawy?



juz jestem - rejon to śródmieście.

Co to jest pp :/ ?

Panleukopenia, bardzo zaraźliwa choroba.

Śródmieście powiadasz?
To łapka się znajdzie ;)



czym sie objawia ? :/ nazwa masakryczna ;)

super ze łapka sie znajdzie - daj mi prosze znac jesem przy kompie caly czas

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 15:25 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Masz priwa :)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 15:27 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Kotka+5 pisze:
Jana pisze:Chyba mam do pożyczenia klatkę wystawową, jest na Woli, nie mam transportu.

edit - a do Koterii się dodzwoniłaś? Miałaś tam dzwonić żeby pożyczyć klatkę-łapkę.



Hej - podjadę gdziekolwiek tylko daj znac jak się z Toba skontaktować.

Dodzwoniłam sie do Koterii, moge pozyczyc łapke za kaucja 400 zl :/ :/

musze je na raz złapac najlepiej dzis lub jutro ...


Możesz napisać do mnie pw :wink: Jeżeli chcesz jechać transportem miejskim, to uprzedzam, że klatki są straszliwie ciężkie.

Oprócz kociaków KONIECZNIE złap kotkę, żeby nie poszła w tango, bo będziesz miała następne maluchy na głowie. Sterylkę możesz załatwić w Koterii, z tygodniowym przetrzymaniem.

A ta kaucja za sprzęt jest konieczna, inaczej klatki by nie wracały...

edit
mam w domu świezo rozrobiony virkon, mogę Ci przy okazji dać do odkażenia klatki łapki i wystawowej.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro cze 20, 2012 15:51 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Jana pisze:
Kotka+5 pisze:
Jana pisze:Chyba mam do pożyczenia klatkę wystawową, jest na Woli, nie mam transportu.

edit - a do Koterii się dodzwoniłaś? Miałaś tam dzwonić żeby pożyczyć klatkę-łapkę.



Hej - podjadę gdziekolwiek tylko daj znac jak się z Toba skontaktować.

Dodzwoniłam sie do Koterii, moge pozyczyc łapke za kaucja 400 zl :/ :/

musze je na raz złapac najlepiej dzis lub jutro ...


Możesz napisać do mnie pw :wink: Jeżeli chcesz jechać transportem miejskim, to uprzedzam, że klatki są straszliwie ciężkie.

Oprócz kociaków KONIECZNIE złap kotkę, żeby nie poszła w tango, bo będziesz miała następne maluchy na głowie. Sterylkę możesz załatwić w Koterii, z tygodniowym przetrzymaniem.

A ta kaucja za sprzęt jest konieczna, inaczej klatki by nie wracały...

edit
mam w domu świezo rozrobiony virkon, mogę Ci przy okazji dać do odkażenia klatki łapki i wystawowej.


nie wiem czy PW do Ciebie dotarł ?- u mnie wiadomosci "wiszą" w do wysłania, nie mam pojecia czemu

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 18:58 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Bo dopiero dotarłam do domu i odpaliłam komputer :wink: Odpisałam.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro cze 20, 2012 19:09 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Aha, to dziewczyny właśnie odebrały łapkę, pewnie odpiszą, jak dotrą do domu :D
Ale towarzystwo rewelka, jeśli kotka jest faktycznie miła, to dom znajdzie w trymiga :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 19:28 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Łapka już jest - dziękuję OKI :) :)

Teraz tylko pozostaje znaleźć taką kennelową/wystawową do spania dla kotków. Myśle, ze tak na około miesiąc?

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 19:30 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

To już się z Janą dogadujcie :D
Na jak długo, to pewnie wyjdzie w praniu ;)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 19:31 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

OKI pisze:To już się z Janą dogadujcie :D
Na jak długo, to pewnie wyjdzie w praniu ;)


Tak jest :)

Dziekuje jeszcze raz :ok:

Kotka+5

 
Posty: 58
Od: Wto cze 19, 2012 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 19:43 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

Powodzenia :ok: :ok: :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 20, 2012 20:15 Re: Pilnie - klatka łapka oraz duża klatka kenelowa potrzebn

OKI pisze:Powodzenia :ok: :ok: :ok:

Tez kciuki trzymam :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 487 gości