Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2012 12:53 Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

Uwaga!
parę dni temu odłowiłam pod hotelem tina w warszawie (Bemowo, okolice Tesco Górczewska) kotkę z przyciętym uchem. Po znieczuleniu okazało się, że kotka ma bliznę na brzuszku i ...jest ciężarna. W związku z tym poszukuję jakichkolwiek wskazówek, czy ktoś w ciągu ostatnich kilku lat sterylizował kotki w tej okolicy i w jakiej lecznicy. Nie zostawię tak tej sprawy, zgłosiłam to do bemowskiego WOŚ, będę szukać po fundacjach, To oszustwo i złodziejstwo, albo skrajna nieudolność. Popytajcie proszę wśród wszystkich znajomych zajmujących się odławianiem kotek, może uda mi się dotrzeć do nieuczciwego weterynarza.
Pozdrawiam
Dorota

felisdomestica

 
Posty: 1
Od: Wto cze 19, 2012 12:43

Post » Wto cze 19, 2012 13:28 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

felisdomestica pisze:Uwaga!
parę dni temu odłowiłam pod hotelem tina w warszawie (Bemowo, okolice Tesco Górczewska) kotkę z przyciętym uchem. Po znieczuleniu okazało się, że kotka ma bliznę na brzuszku i ...jest ciężarna. W związku z tym poszukuję jakichkolwiek wskazówek, czy ktoś w ciągu ostatnich kilku lat sterylizował kotki w tej okolicy i w jakiej lecznicy. Nie zostawię tak tej sprawy, zgłosiłam to do bemowskiego WOŚ, będę szukać po fundacjach, To oszustwo i złodziejstwo, albo skrajna nieudolność. Popytajcie proszę wśród wszystkich znajomych zajmujących się odławianiem kotek, może uda mi się dotrzeć do nieuczciwego weterynarza.
Pozdrawiam
Dorota

8O
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2012 13:57 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

Kilka lat temu pewien karmiciel, u którego łapałam twierdził, że kotka wysterylizowana na Żytniej urodziła potem kociaki. Nie wierzyłam wtedy, ale jak widać to karmiciel mógł miec rację...

:evil: :evil: :evil:

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto cze 19, 2012 13:58 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

kuźwa ,co się dzieje :evil:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 19, 2012 14:03 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

A czy jest możliwość, że wet wyciął tylko jajniki, został tzw. trzeci jajnik i kotka zaszła w ciążę?
Czy taka sytuacja byłaby możliwa?
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Wto cze 19, 2012 14:16 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

Ja obstawiam pozorowaną sterylkę, tzn. nacięcie i zaszycie brzucha, nacięcie ucha. Nie wiem jaki ta kotka musiałaby mieć trzeci jajnik, żeby mogła zaciążyć.

Potoczne okreslenie "trzeci jajnik" nie oznacza trzeciego narządu, a odprysk jajnika umiejscowiony w jamie brzusznej, tkanka jajnika wytwarza hormony (przez co są ruje), ale nie jajeczka!

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto cze 19, 2012 14:18 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

Jana pisze:Ja obstawiam pozorowaną sterylkę, tzn. nacięcie i zaszycie brzucha, nacięcie ucha. Nie wiem jaki ta kotka musiałaby mieć trzeci jajnik, żeby mogła zaciążyć.

Potoczne okreslenie "trzeci jajnik" nie oznacza trzeciego narządu, a odprysk jajnika umiejscowiony w jamie brzusznej, tkanka jajnika wytwarza hormony (przez co są ruje), ale nie jajeczka!

No i nie ma jajowodu, więc do ciąży dojść nie może.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 19, 2012 14:45 Re: Warszawa -koty pod hotelem tina -czy ktoś sterylizował

No to w takim razie to cud chyba ;)
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 507 gości