Klatka stacjonarna

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 22, 2012 21:59 Re: Klatka stacjonarna

O-l-g-a pisze:Wiem, ze są tez większe 140 cm na 70, ale nie wiem kto je produkuje.


Ja mam taką (137 x 80, wysokości nie pamiętam, mogę w sobotę zmierzyć).
Kupowałam kilka lat temu na allegro, nawet nie była jakoś powalająca cenowo.
Mam ją rozstawioną na stałe od półtora roku na działce w altanie - mieszka sobie w niej w nocy jeden z kocich wariatów, co nie umie sie zgodzić z resztą stada. Kot ma prawie 10kg, jest naprawdę duży, a jednak ma w klatce dość miejsca - ma krytą kuwetę, duży koszyk teraz z kilkoma polarami obłożonymi po bokach poduchami, plus podwieszana półeczka. Jest jeszcze miejsce na postawienie misek, z których spokojnie kocisko je bez gimnastyki ;)
Fakt - zajmuje dużo miejsca, ale daje kotu jakiś komfort.
Dawniej mieszkała w niej dwójka kociąt - miały cały kociodrom, drapak, półki, posłanko, budkę, kuwetę krytą, hamak - urządzały biegi po całej klatce.

Drugą klatkę mam o długości 116cm (z zooplusa), teraz mam w niej dorosłego "standardowej" wielkości tymczasa i muszę przyznać, ze na krótkie przechowanie się nadaje, ale na działkę zamiast tej dużej już byłaby za mała. Zmieściła sie narożna kryta kuweta i małe posłanko. Miseczki już musiałam dać podwieszane, bo na podłodze miejsca nie ma.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości