SchronWro - 260 kotów w schronisku!!! Zdjęcia str. 62-63.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 26, 2012 19:56 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

To się nazywa DZIAŁANIE :ok:
:1luvu:

strelicja

 
Posty: 173
Od: Sob sty 30, 2010 21:27
Lokalizacja: Święta Katarzyna

Post » Wto cze 26, 2012 20:21 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Persica co miała być do wydania dzisiaj ,jest jeszcze w schronisku?Nigdzie nie moge znależć informacji :(

sabkis77

 
Posty: 421
Od: Sob lip 21, 2007 13:57

Post » Wto cze 26, 2012 20:26 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

JaEwka pisze:
unawena pisze:Kocurek jest już u mnie. Na razie jako DT. Więc jeżeli ktoś chce go przygarnąć mogę się podzielić:)

Tymon też jest już u mnie:) Na razie oba koty zamknięte w osobnych pokojach, dostały czas na ochłonięcie.


8O Czy ja dobrze widzę :?: :?: kurde aż nie wierzę w to co czytam :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Dobrze widzisz:) Mój TŻ podjął taką decyzję, więc czarnulek jest z nami i od dzisiaj ma na imię Marshall :P :P :P
A tu pierwsze nieśmiałe pieszczotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Marshall jest bardzo duży ale na razie strasznie chudziutki. Zjadł talerzyk mokrego, RC Calm na razie nie ruszył. Nie sikał na razie nigdzie. Głównie siedzi w szafie, ale jak go na siłę wyciągnęłam to się cieszył, mruczał, miział i wyraźnie wyluzował. Nawet pokój zwiedził. Ale potem znowu do dziurki i teraz dochodzi stamtąd tylko złowieszcze warczenie. Na dzisiaj mu wystarczy wrażeń.

Natomiast Tymon zwiedza cały domek, bardzo jest ciekawski, zjadł też mokre. Warczy na wszystko co się rusza :D (czyi na nas i 4 pozostałe koty). Trochę się boi, ale trochę jest ciekawy :D Ma bardzo mądre oczka i śliczny pyszczek. Myślę, że szybko dojdzie do siebie.

Obrazek
Obrazek


UPDATE z ostatniej chwili:
Marshall grzecznie skorzystał z kuwety! Żadnego sikania pod siebie jak na razie.
Obrazek

unawena

 
Posty: 162
Od: Śro kwi 11, 2012 20:31

Post » Wto cze 26, 2012 23:09 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Ale super wieści :ok:

Ewelina odpowiadając na pytanie:
JaEwka pisze:Czy na FB można dać tą wiadomość jak nas można wesprzeć jakoś żeby była podwieszona czy coś?

Jak wrzucasz post to w prawym górnym rogu tego postu jest taka gwiazdka i kredka i jak naciśniesz na kredkę to jest opcja "przypnij na górze". Jak będziesz miała problem to wklej post to ja Ci to zrobię :)

A i jeszcze a propo FB, Dagmara S. do mnie pisała, że kontaktowała się z Karoliną a propo jeżdzenia do schronu i miała się umówić z Eweliną i prosi o kontakt na FB, bo nie wie czy to aktualne czy co?
Obrazek Obrazek
Gżdacz ['] 07.12.2009r.

paulinka116

 
Posty: 424
Od: Pon lis 10, 2008 23:52
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2012 7:35 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

kontaktowała się ale niestety chłopak zabrał przez przypadek dwa komplety kluczy i nie miała jak wyjść.
Mnie niestety nie będzie teraz w schronisku więc jeżeli ktoś będzie mógł podjechać to było by fajnie. Teraz niestety sezon maluchowy + wakacyjne wyrzucanie zwierząt bo przecież "pańcia" musi dupkę opalić a nie się psem czy kotem zajmować :roll: dlatego trzeba się sprężyć i robić dużo ogłoszeń.
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro cze 27, 2012 7:39 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Ola normlanie nie wiem co powiedzieć :mrgreen: :1luvu: Rozumiem że Marshalla będziemy ogłaszac do adopcji jak dojdzie do siebie? (tylko gdzie jego Lilly ? :wink: )
Ostatnio edytowano Śro cze 27, 2012 7:46 przez JaEwka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro cze 27, 2012 7:43 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

sabkis77 pisze:Persica co miała być do wydania dzisiaj ,jest jeszcze w schronisku?Nigdzie nie moge znależć informacji :(


nie wiem, jak byłam w schronisku to jej nie widziałam
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro cze 27, 2012 9:11 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

unawena pisze:Kocurek jest już u mnie. Na razie jako DT. Więc jeżeli ktoś chce go przygarnąć mogę się podzielić:)


:1luvu: :1luvu: :1luvu:

viris

 
Posty: 729
Od: Nie cze 01, 2008 19:26

Post » Śro cze 27, 2012 9:49 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

JaEwka pisze:Ola normlanie nie wiem co powiedzieć :mrgreen: :1luvu: Rozumiem że Marshalla będziemy ogłaszac do adopcji jak dojdzie do siebie? (tylko gdzie jego Lilly ? :wink: )


Lili jest u mnie przecież :P

Kułko

 
Posty: 845
Od: Nie sie 09, 2009 23:38
Lokalizacja: Wrocław/Dzierżoniów

Post » Śro cze 27, 2012 10:09 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Zobaczę jak sytuacja z Marshallem będzie się rozwijać. W schronie mi powiedziano, że on źle toleruje inne koty. Dlatego teraz ma własny pokoik:) I dlatego wzięłam go z nastawieniem na DT. Ale jeżeli się w przyszłości okaże, że potrafi funkcjonować w moim stadzie to zostaje. A jeżeli zobaczę, że moje stado źle na niego działa to poproszę o ogłoszenia żeby szukać domu gdzie będzie sam.
Na tą chwilę mogę powiedzieć, że jest cudownym pieszczochem, chociaż bardzo lękliwym. Mało je, trzeba mu pod pyszczek podsuwać. Ale jak się go pieści to wyraźnie się rozluźnia. Nie nasikał nigdzie, tylko do kuwety.



Aha, no i w ten poniedziałek pojadę do schronu:) Nie napisałam tego wcześniej ale myślałam, że to wynika z rozmowy :D
Obrazek

unawena

 
Posty: 162
Od: Śro kwi 11, 2012 20:31

Post » Śro cze 27, 2012 10:25 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

unawena pisze:Aha, no i w ten poniedziałek pojadę do schronu:) Nie napisałam tego wcześniej ale myślałam, że to wynika z rozmowy :D


no tak ale ja to ostatnio zakręcona jestem więc trzeba mi wybaczyć :oops: :wink:

To jak już będzie wiadomo jak z Marshalem to daj znać :)
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro cze 27, 2012 12:33 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Własnie sie dowiedziałam, że w schronisku jest kotka po wypadku - miednica itd juz jest po operacji... Podobno bardzo miła :(

edit:

to ona...
http://www.dla-ciebie.eu/ogloszenia

molly88

 
Posty: 1987
Od: Śro gru 16, 2009 19:00
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2012 13:48 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Ze strony _leśnej_ wychodzi na to że to kocurek 6 lat nr 295/12 - niestety głuchy :(

Obrazek
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Śro cze 27, 2012 13:54 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

JaEwka pisze:Ze strony _leśnej_ wychodzi na to że to kocurek 6 lat nr 295/12 - niestety głuchy :(

Obrazek

Tak, to ten co miał takie oczka zaczerwienione.
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 27, 2012 18:59 Re: SchronWro-wrocławskie mruczki czekają na domy! Zdjęcia s

Gibutkowa pisze:
JaEwka pisze:Ze strony _leśnej_ wychodzi na to że to kocurek 6 lat nr 295/12 - niestety głuchy :(

Obrazek

Tak, to ten co miał takie oczka zaczerwienione.




Może by zrobić dla niego ogłoszenia? Bo przydałby mu się domek z tego co mówiły pracownice schronu.

I podobno na wybiegi trafił też jakiś gruby czarny kot (lub kotka nie pamiętam), który za długo na wybiegach nie pociągnie. W poniedziałek postaram się go zlokalizować i obfotografować.
Obrazek

unawena

 
Posty: 162
Od: Śro kwi 11, 2012 20:31

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 484 gości