Dyziek i Gapcio czyli duży gamoń i mały gamoń

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 20, 2015 9:17 Re: Murka, gamonie oraz Tajga w DS i mała Mańka w DT

Taki jestem słodziak

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt mar 20, 2015 9:20 Re: Murka, gamonie oraz Tajga w DS i mała Mańka w DT

Ojej :love: Do zacałowania :love:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 20, 2015 10:05 Re: Murka, gamonie oraz Tajga w DS i mała Mańka w DT

A wiesz, jak takie młode potrafi rozruszać starsze koty? U mnie schemat jest zawsze podobny. Najpierw duzy gamoń, zwany Dyziem, wpycha się do izolowanego tymczaska, bo nie uznaje zakazow, probuje na siłę i do skutku. Duzy pierwszy poznaje nowego kotka, a jak się skonczy izolacja, to przejmuje go mały gamoń, czyli Gapcio. Gapuś jest kochanym koteckiem, wiec berki i zabawy z nowym idą na całego. Jak duży leniwiec się właczy, to któres wrzeszczy jak w obronie życia. Gapuś sie bawi w berka, a Dyziek - chyba w mordowanie :twisted: Niby jeszcze nikogo nie zamordował, ale w zabawie delikatny nie jest, sądząc po wrzaskach mordowanego. Jak słyszę upiorny wrzask, to zwykle się włączam ze swoim. Murka trzyma się od wszystkich z boku, na duzego warczy z założenia, na nowe tez. Mała nie wchodzi jej pod obcas, ale sie nie boi. Wczoraj probowała dać Murce buzi, ale Murka ją przegoniła.
Rozruszanie kotów to głowna korzyśc z tymczasowania. Młode zawsze wnosi dużo ruchu i zacheca do zabawy. Nagle sie przydają zabawki, które leżały odłogiem.

A ulubionym zajeciem Murki jest korzystanie ze słońca

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw mar 26, 2015 15:18 Re: Murka, gamonie oraz Tajga w DS i mała Mańka w DT

Właśnie wróciłam z lecznicy. Malutka juz po testach. Ma cudne minusiki, uffffff.
To jutro chyba mi sie wyprowadza na swoje. Znow mi żal oddawać, ale bedzie miała dobrze, ludzie super, do tego 2 koty i pies kochający koty - jak to owczarkowate. Nie powinna sie nudzić ani długo aklimatyzować. Zwlaszcza ze to calkiem smialy kotek, taka mała cwana dziewuszka. Rozwalila mnie, domagając sie miesa, gdy miala w miskach suche i pasztecik. Leciala do miski, nie jadla, a jak wychodzilam z kuchni, to zabiegala mi drogę i stawała na drodze. Rejtanik słodki :smiech3:


Malutka juz robi pedicure przed poznaniem swojego domku

Obrazek

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt mar 27, 2015 22:01 Re: Murka, gamonie oraz Tajga w DS i mała Mańka w DT

Malutka pojechała do domu, buuu. Gapcio chodzi i czegoś miauka, tylko Murka pewnie sie ucieszy, jeśli odnotuje nieobecność małej. Swoich gamoni nie bardzo lubi, a obcych - tym bardziej.

Z domu Tajgi dalsze dobre wiadomości. Tajgusia już w pełni zakumplowana z koleżanką, prezentują swoim zdziwionym opiekunom gonitwy i walki tygrysów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Nie mar 29, 2015 21:27 Re: Murka i gamonie

Cudowne wieści i zdjęcia :)
Trzymam kciuki za dalsze adopcje i zdrowie kochanej Mureczki !
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon mar 30, 2015 7:05 Re: Murka i gamonie

Cieszę się bardzo z dobrych wieści :D
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 30, 2015 10:06 Re: Murka i gamonie

Pierwsze dni bez tymczaska w tym roku. Niezły wynik jak na kogoś, kto nie tymczasuje :wink:
Zrobiło się spokojnie i nudnawo, ale niech tak zostanie. W kwietniu zrobię Murce kolejne kontrolne badanie krwi. Odpukać, jest w dobrej formie, dużo je, zrobiła sie znow taka masywna, nabita, ma ładną sierść :) Z pysia juz nie śmierdzi. Usunięcie zębów rozwiązało problemy z paszczą. Oby tak dalej. Oby nerki nie polecialy, bo dziewczynka jest kiepsko obslugiwalna. Lubi siedzieć ze mną na kanapie, rano często spi przy mojej glowie, lubi sie miziac o twarz, wypracowałysmy ocieractwo policzkowe, ale juz wziecie na rece jest niemile widziane, spina sie i miauczy, protestując.

Z domu małej Pyzy dostaję dobre wiadomości. Na poczatek zakumplowała sie z piesiem. Z kotkami troche dłużej potrwa, bo to starsze dziewczyny i potrzebuja więcej czasu.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob kwi 18, 2015 12:53 Re: Murka i gamonie

Żaba zwana Pyzą w swoim domu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pon kwi 20, 2015 7:27 Re: Murka i gamonie

Cudeńko słodkie :love:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 20, 2015 11:36 Re: Murka i gamonie

Dziękujemy za kibicowanie i pozdrawiamy :) Plątalo się z adopcjami Tajgi i żaby, ale wyszło kotkom na dobre.

Miałam odrobaczac swoje stadko, bo juz z rok nie było odrobaczane. Ale ze względu na kontakt z tymczaskami zbadalam kupale, no i sie okazało, ze nic nie ma, ani wiekszego, ani mniejszego jak pierwotniaczki. Warto jednak zbadać zamiast odrobaczać w ciemno.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro kwi 22, 2015 7:33 Re: Murka i gamonie

I nowe zdjęcia Tajgi. Tajgusia juz bardzo zaprzyjaźniona z rezydentką i bardzo miziasta dla ludzi.
A w najbliższych planach budowa woliery :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro kwi 22, 2015 7:38 Re: Murka i gamonie

Cieszę się bardzo, że koteczki się zaprzyjaźniły :D A z wolierą świetny pomysł :)
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 23, 2015 7:07 Re: Murka i gamonie

Na pewno będą miały radochę. Wokoł domu jest duży ogród, na który teraz tylko patrzą przez szybę i moskitiery. Będą miały wyjście przez okienko w łazience :)

Wczoraj jeden z DS-ów sam sie odezwal i przyslal fotki kocurków, ktore przywiozlam spod Zamoscia w październiku jako 2 miesieczne maleństwa. Takie szczylki z nich byly, że sie prawie mieśliły na dłoni (lubie to zdjecie)

Obrazek

a teraz takie słodziaki - Romek i Tomek. Dziewczyna pisze, ze nie wie, jak mogła bez nich życ :D

Obrazek

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw kwi 23, 2015 7:18 Re: Murka i gamonie

Cudownie się czyta takie dobre wieści :D To zdjęcie śpiących szczylków na dłoni przecudne jest :1luvu:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wojtek i 279 gości