DO ZAMKNIĘCIA-w białaczkowym domu...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 09, 2012 19:01 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

EVA2406 pisze:
BOZENAZWISNIEWA pisze:
kamari pisze:Bożenko, a czy wy macie co jeść?

my tzn kto?ludzie,czy koty/psy?


Jak znam Marysię, to pewnie pyta o ludzi.....


No o ludzi, szczególnie dorosłych, bo w to że dzieci i zwierzaki na karmione, to nie wątpię.
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Pon gru 10, 2012 12:13 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

wpłynęło 50zł "na jedzenie dla kotów"od tomka_k-bardzo dziękujemy za pomoc :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon gru 10, 2012 16:47 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

może ktoś "umny"rozwinie sens tego zdania:
"Obecność sierści zwierząt pośrednio wpływa na stan higieny domu i zdrowie dziecka"



jak dla mnie sa to interpretacyjne "widełki"każdy sobie to wytłumaczy jak zechce w zależności od pro/anty-zwierzęcych pasji :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon gru 10, 2012 16:55 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

BOZENAZWISNIEWA pisze:może ktoś "umny"rozwinie sens tego zdania:
"Obecność sierści zwierząt pośrednio wpływa na stan higieny domu i zdrowie dziecka"



jak dla mnie sa to interpretacyjne "widełki"każdy sobie to wytłumaczy jak zechce w zależności od pro/anty-zwierzęcych pasji :(


Bożenko, obecność zanieczyszczeń w powietrzu też wpływa na zdrowie dziecka........i co? Ma przestać oddychać.
Jeśli jest stwierdzone, że nie jest uczulone na sierść, to nie ma wpływu na zdrowie dziecka.
Higiena domu........hm. Zawsze można użyć takiego określenia, tylko nie bardzo rozumiem.......to znaczy, że dziecko ma żyć w sterylnej klatce.........
Wtedy dopiero będzie chorować.
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 10, 2012 17:49 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

...
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2012 9:26 przez BOZENAZWISNIEWA, łącznie edytowano 1 raz
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon gru 10, 2012 19:48 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

:!: :!: :!: Przyjme domek styropianowy jeden chociaż :( albo tanio odkupię :!: :!: :!:
Byłam dzisiaj w szkole i wróciłam do domu oczywiście ,teraz znowu synek mi mówi,ze koteczka pingwinka strasznie tam marznie,że szła za nim do samej szkoły,ładuje się do wejścia,żeby się ogrzać.na wycieraczce leżała :( Potem rzucali śnieżkami i uciekła pod płot :( potem siedziała pod samochodami...

Proszę o DT dla tej koteńki :!: Trzeba ja wysterylizowac,to moge akurat zorganizowac,ale potem nie mam gdzie jej wsadzić :( W garażu zimno :( na dworze długo nie pociagnie :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon gru 10, 2012 22:15 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

BOZENAZWISNIEWA pisze::!: :!: :!: Przyjme domek styropianowy jeden chociaż :( albo tanio odkupię :!: :!: :!:
Byłam dzisiaj w szkole i wróciłam do domu oczywiście ,teraz znowu synek mi mówi,ze koteczka pingwinka strasznie tam marznie,że szła za nim do samej szkoły,ładuje się do wejścia,żeby się ogrzać.na wycieraczce leżała :( Potem rzucali śnieżkami i uciekła pod płot :( potem siedziała pod samochodami...

Proszę o DT dla tej koteńki :!: Trzeba ja wysterylizowac,to moge akurat zorganizowac,ale potem nie mam gdzie jej wsadzić :( W garażu zimno :( na dworze długo nie pociagnie :(


Podrzucę chociaż. Jeżeli możesz, zrób jakąś fotkę koteczki.
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Pon gru 10, 2012 22:16 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

domki styropianowe dla bezdomnych kotów można zdobyć bezpłatnie w Koterii w Warszawie tel.535-870-225, może wyjątkowo ktoś z wolontariuszy tamtejszych wysłałby pocztą w tak awaryjnej sprawie? Zapytać nie zaszkodzi.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon gru 10, 2012 23:00 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

tabo10 pisze:domki styropianowe dla bezdomnych kotów można zdobyć bezpłatnie w Koterii w Warszawie tel.535-870-225, może wyjątkowo ktoś z wolontariuszy tamtejszych wysłałby pocztą w tak awaryjnej sprawie? Zapytać nie zaszkodzi.

napisałam do Praksedy,jutro jeszcze popytam,bo dzisiaj już jestem "trup"
do Koterii się odezwę mam namiary,bo przecież mój zaginiony Ruben jest z Koterii :roll:
Miałam takie fajne pudła wczesniej,jak zamawiałam mięso -styropianowe,ale mi Łukaszek załatwił w wakacje po kryjomu..nie wiedział,ze potrzebne mamie...No nic...
na razie jutro dokładnie tam obejrzę koteńkę-jak cos to ja zgarnę..gdzieś..do garażu
Marysia,zdjęcia nie mam jak zrobić...nie mam aparatu swojego-chłopaki rozbili,a męza nie wezmę,bo to jego do 'wyższych celów" :?

napisałam do Koterii e-maila
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw gru 13, 2012 9:54 Re: w białaczkowym domu-przyjmiemy wszystko co zjadliwe...

Jeśli w najbliższych dniach(do 24 grudnia) nie znajdę domu Strzałce będę zmuszona ją uśpić...
viewtopic.php?f=21&t=146333
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt gru 14, 2012 11:35 Re: w białaczkowym domu...

Scan zamówienia.
Obrazek
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt gru 14, 2012 12:31 Re: w białaczkowym domu...

dziękuje Małgosiu za wstawienie zamówienia...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt gru 14, 2012 14:18 Re: w białaczkowym domu...

Witamy :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15735
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt gru 14, 2012 14:53 Re: w białaczkowym domu...

lidka02 pisze:Witamy :1luvu:

:)
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob gru 15, 2012 13:49 Re: w białaczkowym domu...

wątek zamykam...
Zgodnie z życzeniem
alix76
BOZENAZWISNIEWA
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości