POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POMOC!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 18, 2012 21:06 Re: POZNAŃ- DOLNA WILDA, SZUKAMY KARMICIELI I DS DLA 3KOTEK!

Może po wakacjach ruszą adopcje...
Trzymam kciuki za domki dla koteczek!
Musimy coś wymyślić, żeby oswojona kotka nie wróciła na działki...

kasia_5000

 
Posty: 3035
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lip 21, 2012 11:57 Re: POZNAŃ- DOLNA WILDA, SZUKAMY KARMICIELI I DS DLA 3KOTEK!

Bunia miała wczoraj robione USG. Okazało się, że ma znacznie powiększoną wątrobę i jedną nerkę.
W poniedziałek będzie mieć robioną biochemię.
Póki co dostaje leki osłonowe na wątrobę.

Może chciałby ktoś dorzucić grosik na diagnostykę i leczenie Buni ?? :)
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Nie lip 22, 2012 14:19 Re: POZNAŃ- DOLNA WILDA, SZUKAMY KARMICIELI I DS DLA 3KOTEK!

W piątek znalazłam 5 maluchów i 4 kotki. SZUKAMY PILNIE DOMKU TYCZASOWEGO NAJLEPIEJ STAŁEGO!!! SĄ 2 CZARNE, PINGWINEK, PRĘGUSEK I KRÓWKA. MALUSZKI MAJA OK. 3 M-CY. Do wykarmienia łacznie 14 kotów.

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Śro lip 25, 2012 15:36 Re: POZNAŃ- DOLNA WILDA, SZUKAMY KARMICIELI I DS DLA 3KOTEK!

Miki zmień tytuł, że 5 malców szuka pilnie DT.

Małe sprawozdanie:
"Stado Szaraków" (wprowadzam taką nazwę by łatwiej było się połapać :oops: )
Byłam wczoraj na rozmowie z Panem Franciszkiem, u którego na działce mieszkają koty. Pan bardzo miły i sympatyczny, trochę schorowany.
Na dzień dzisiejszy u niego na działce przebywa 5 kotów.
- dwa kocury pełnojajeczne. Wspólną decyzją nie będą jednak ciachane,
- dwie kotki, jedna ciachnięta i jedna jeszcze nie, plus kociak nie ciachniętej, płeć nie znana. Kotka będzie za ok miesiąc miała sterylkę. A z małym nie wiadomo co, pewnie tam zostanie i jak się okaże, że to kotka to też będzie musiała mieć zabieg ale to dopiero w okolicach stycznia-lutego.
- Pan Franciszek zrobił kotom w szopce na narzędzia legowiska
- koty mają zostawianą suchą karmę, co dwa dni pan tam jeździ
- wody mają pełno
- pan się kotami zajmuje również zimą
- z racji, że pan jest chory czasem się zdarza, że nie ma go tam przez tydzień dlatego potrzebna będzie współpraca Miki z panem Frankiem w sprawie karmienia,
- dla "Stada Szaraków" muszę zrobić jeden karmnik (tak by można sypnąć dużo suchej) i dwie budki. Jedna pojedyncza i druga większa.
- pan Franek ucieszy się z każdej suchej karmy, szczególnie dla tego maluszka, który powinien jeść teraz wartościowo.

Teraz "Stado Maluszków"
- o nim wiem tyle co mi Miki powiedziała. Trzeba tam zrobić rozeznanie. Zobaczyć czy jest gdzie postawić budki oraz zorientować się czy ktoś się tym stadem zajmuje. Na pewno będą tam konieczne sterylki kocic. Co z kociakami ?? Nie mam pomysłu, pewnie tam zostaną i też je będzie trzeba ciachnąć w okolicach stycznia-lutego. Niestety ja się tym nie zajmę bo będę mieszkać poza Poznaniem :roll:
- na pewno jest potrzebne wsparcie karmą :!: Same nie jesteśmy w stanie wykarmić tego stada plus dworca plus tymczasów i plus innych kocich plusów ...
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Śro lip 25, 2012 16:04 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Kociaki i kotki są w pełni oswojone, tula się, mruczą. Apetyt Im dopisuje, tylko Pingwinek cos dzisiaj niekoniecznie jadł. DOMEK PILNIE POSZUKIWANY DLA TYCH MALCÓW!!!!!

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Czw lip 26, 2012 17:16 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Wrzuciliście na facebooka, tam chyba łatwiej znaleźć kogoś, jak jest wrzucone to poproszę linka udostępnię :)

saggi

 
Posty: 745
Od: Nie wrz 13, 2009 11:55
Lokalizacja: Poznań - Reda

Post » Pt lip 27, 2012 20:38 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Zosia będzie miała swój domek :D :D :1luvu: :1luvu: :P Kto da domek staruszce Buni? Kicia przekochana, urocza, wspaniała!

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Nie lip 29, 2012 10:06 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Na działkach grasuje jakiś dziki zwierz, który porwał niektóre maluchy!!!!!!! Maluchy na działkach nie sa bezpieczne!!!! Chcemy z itaką wysterylizować kotki. Pojawią sie tez ulotki o darmowych sterylizacjach dla na tablicy ogłoszeń dla działkowców w celu zapobiegania nadpopulacji kotów.

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Czw sie 02, 2012 10:20 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Na działkach kolejne 8 kociąt :( Idzie zwariować. Powiedziałam panu, że nie weźmiemy bo nie mamy miejsca. Jak zdążę to przed wyjazdem ciachnę kotki od niego.

Jak dziś się nie złapie nic na Składowej to jadę po szarą pręgowaną kotę na działki i jutro wiozę ją na zabieg.
Aktualnie mamy 2 miejsca na 10 dni. Tyle ile zdążę przez wakacje to ciachnę.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pon sie 06, 2012 11:13 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Dziś będzie łapana kolejna kotka na działkach. Jutro następna. Do adopcji jest w sumie 11 kociąt :roll:

Zosia w nowym domku pomimo początkowych problemów zaaklimatyzowała się dobrze. Nie daje pani spać po nocy bo domaga się głaskania. Uwielbia drzemać pod poduchą. Oby więcej takich domów :ok:
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pon sie 06, 2012 21:01 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

I jak łapanka Buraski? Czarna Kotna Kicia się zjawiła?

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Pon sie 06, 2012 21:02 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Bura złapana. Ale jest dość zakichana. Zobaczymy czy ją jutro ciachniemy ale z drugiej strony brzuch jej rośnie. Czarnej nie było :evil:
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pon sie 06, 2012 21:05 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Kurde :twisted: niemożliwością jest złapanie Jej, trzeba by było chyba tam nocować. :roll:

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Wto sie 07, 2012 8:30 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

Nie mogę zapewnić DT ani DS, ale mogę pomóc finansowo. Niestety w ograniczonym zakresie, ale zawsze to coś...
Mogę kupić karmę (jaką?), albo przekazać kilka groszy (ale nie umiem jeszcze przelewać internetowo i nie wiem komu, na jakie konto?)
Jakby co to proszę o kontakt na maila i wskazówki: kasiagrz@wp.pl

Trzymam :ok: za akcję.

kasiagrz

 
Posty: 11
Od: Nie lip 29, 2012 12:28

Post » Wto sie 07, 2012 10:17 Re: POZNAŃ- PILNIE SZUKAMY DT/DS DLA 5 MALCÓW! BŁAGAMY O POM

kasiagrz pisze:Nie mogę zapewnić DT ani DS, ale mogę pomóc finansowo. Niestety w ograniczonym zakresie, ale zawsze to coś...
Mogę kupić karmę (jaką?), albo przekazać kilka groszy (ale nie umiem jeszcze przelewać internetowo i nie wiem komu, na jakie konto?)
Jakby co to proszę o kontakt na maila i wskazówki: kasiagrz@wp.pl

Trzymam :ok: za akcję.


Piszę PW.

Dziś zawiozłam dwie koteczki na sterylizację. Odbiorę wieczorem. Przekazałam panu karmę dla maluszków.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, Szymkowa i 270 gości