Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 31, 2012 21:32 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Bardzo dziękuję w imieniu kotów :1luvu:
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob cze 02, 2012 18:02 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

W takich warunkach żyją te koty:
Miejsce kamienia i karma: łby od śledzi, makaron z małą ilościa jakiejś puszki, najtańsza sucha :(
Obrazek
Obrazek
To są ich "domki" na zimę:
Obrazek
Obrazek

Udało mi się ogarnąć to w sensie, że nie ma maluchów tam już i kotek ciężąrnych, wysterylizowałam łacznie 5 kotek, jeszcze mi została ta młodziutka czarna chyba tylko.
Ale co dalej z tymi kotami co zostały???
Część jest oswojona, miziasta, karmiciel starszy facet o kulach, nie ma pieniędzy na lepsze karmienie tych kotów ani nawet siły na codzienne schodzenie do nich, a jak jego zabraknie to już w ogóle nic nie będą miały :(
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob cze 02, 2012 22:34 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Monia trzymam kciuki za te koty aby wszystkie znalazły domki :ok: :ok: :ok:
Obrazek

aga marczak

 
Posty: 1200
Od: Sob lis 12, 2011 13:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie cze 03, 2012 11:32 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Kocurki z tego podwórka, które szukają domów:

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/trzej-m ... f03ab7f150

Może DT w którym teraz przebywają, zechce się tu ujawnić :wink:
W końcu pomoc tym kotom to nasze wspólne dzieło.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon cze 04, 2012 22:32 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Kociaki są u nas na DT, są naprawdę fantastyczne, zostały już tylko dwa kocurki (czarny i burasek). Jeden maluch pojechał dziś do DS, do naprawdę fajnych ludzi, od roku przekazują 1% podatku na PKDT, więc bardzo się ucieszyli że ,,w zamian'' mają kotka ;)

pepek13

 
Posty: 9
Od: Czw wrz 15, 2011 13:03

Post » Pon cze 04, 2012 22:39 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

:dance: :dance: :dance:
pepek13 pisze:Kociaki są u nas na DT, są naprawdę fantastyczne, zostały już tylko dwa kocurki (czarny i burasek). Jeden maluch pojechał dziś do DS, do naprawdę fajnych ludzi, od roku przekazują 1% podatku na PKDT, więc bardzo się ucieszyli że ,,w zamian'' mają kotka ;)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

aga marczak

 
Posty: 1200
Od: Sob lis 12, 2011 13:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Śro cze 13, 2012 10:17 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

W maju uzbieraliśmy 300zł dla tych kotów: 200zł dała pani, która zgłosiła problem i 100 forumowiczka.
Do zapłacenia z tego jest pobyt 1 kotki w lecznicy i jej sterylizacja (tej co urodziła na kartonie od pizzy), oraz przegląd, odrobaczanie i leczenie świerzbu usznego 4 kociąt, które trafiły na DT. Musze sprawdzić jakie to są dokładnie koszty.

Bardzo dziękuję za wpłatę w czerwcu p. Zuzannie K. z Rumii na koty z ul. Śląskiej - 50zł.

W zeszły poniedziałek złapałam szóstą już kotkę tam do sterylizacji, wydawało mi się, że 6 to są wszystkie, ale okazało się, że jest jeszcze jedna. Łącznie 7 kotek. Tą ostatnią będę łapać niebawem.

Kupiłam trochę karmy dla tych kotów, przekażę karmicielowi, bo jego nie stać i koty naprawdę jedzą byle co.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie cze 17, 2012 16:39 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

2 kociaki z tych 4 są u mnie, 2 w ds.
Niestety oba mają grzyba, nie zaraziły się w dt bo tam nie było innych zwierząt, widocznie były już nosicielami i tylko się uaktywniło.
Jutro będziemy szczepić na grzyba, bo koty rosną, potem coraz mniejsze szanse na szybką adopcję a z grzybem to prawie nikt nie weźmie.

Tym bardziej dziękuję za kolejne wpłaty w czerwcu:
30,00zł - Agnieszka Sz. z Sopotu
10,00zł - Agnieszka K. z Ornety
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto cze 26, 2012 19:58 Re: Gdynia - Koci dramat - potrzebne DT i wsparcie finansowe

Dziś złapałam ostatnią już (mam nadzieję) siódmą kotkę z tego podwórka, jutro ma zabieg.

Dwa małe kocurki nadal szukają domów, leczymy grzyba :?

Przekazałam Karmicielowi kolejną partię karmy zakupionej z wpłat od darczyńców.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dorcia44, Google [Bot], raksa i 282 gości