Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2012 15:10 Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

Mojej koleżance z innego forum zaginął kocurek Anakin.
12 maja wymknął się z domu (ul. Oleska w Opolu) - drzwi odbijające, prawdopodobnie nie domknęły się kiedy ktoś wychodził, kocurek skorzystał z okazji i udało mu się wydostać z mieszkania.

Kocurek ma niecały rok, jest buraskiem z białym kołnierzem, duży, wykastrowany, był kotem niewychodzącym.
Schronisko w Opolu powiadomione, zdjęcie podobno tam wisi, właściciele kotka szukają, znajomi pomagają szukać (w tym ja). W domu czeka na niego dwóch kocich kolegów.
Prośba do osób z Opola - gdybyście natknęli się na kotka przypominającego Anakina to dzwońcie (605-265-515 - to telefon do mnie - Ania)
Koleżanka ma podesłać aktualne zdjęcia.

To są z października - wtedy go przygarnęła:
Obrazek
Obrazek
tu ze swoim starszym kolegą:
Obrazek
tu cała trójca, to ten najmniejszy:
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro maja 23, 2012 15:12 przez AniaU, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 21, 2012 17:34 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole

Mogę tylko podrzucić wątek ..... :(
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto maja 22, 2012 8:07 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole

halo, halo, czy ktoś z Opola widział takiego kotka? Prosimy aby zwracać uwagę, może ktoś akurat wypatrzy Anakina...........
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 23, 2012 15:10 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole

dodatkowe informacje od koleżanki, przybliżając lokalizację:
ul. Oleska w okolicach Okrąglaka - myślimy, że Anakin moze się błąkać na Chabrach lub ZWMie - czy ktoś z forum z Opola mieszka/chodzi w tamtych okolicach?

Kotek ma charakterystyczną burą plamkę na nosku.

I jeszcze teraźniejsze zdjęcia Anakina:
Obrazek

Obrazek

w środku:
Obrazek
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2012 7:39 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

nie ma żadnej osoby z Opola, która chadza tamtymi ścieżkami?
Znajomi cały czas szukają kotka ale już są bezradni :(
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2012 8:13 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

Kiedys tam mieszkałam, ale teraz bywam niezmiernie rzadko...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Pt maja 25, 2012 7:17 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

CoToMa - rozumiem, gdybyś przechodziła w tamtych rejonach to proszę zwróć uwagę czy burego noska gdzieś nie widzisz :ok:
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 25, 2012 14:46 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

A czy był poszukiwany w opolskim schronisku?

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pt maja 25, 2012 15:06 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

Witaj joszko89 - tak, w pierwszsym poście napisałam :). Właściciele mówili, że byli w schronisku, zdjęcie tam zostawili Anakina.
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2012 12:40 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

podrzucam, kotka dalej nie ma :(
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 01, 2012 12:48 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

AniaU pisze:Witaj joszko89 - tak, w pierwszsym poście napisałam :). Właściciele mówili, że byli w schronisku, zdjęcie tam zostawili Anakina.


Ku przestrodze.
Można pytać się w schronisku, czy nie ma tam naszego zaginionego zwierzaka i otrzymać ... fałszywą informację
Małgocha Pe wrzuciła link tu viewtopic.php?f=8&t=138097
Zacytuję:

UWAGA!
Osoby, którym zaginęły pieski koniecznie powinny udać się do schroniska na Bukowskiej i przejść całe schronisko w poszukiwaniu swojego pupila. Zaginął mi jakś czas temu pies, dzwoniłam do schroniska z pytaniami czy nie przywieziono im takiego psa (charakterystyczny bo niewidomy i calutki brązowy!), pojechałam zawieźć im zdjęcie i usłyszałam, że nie mają mojego psa. Zostawiłam zgłoszenie u nich z opisem psa, zostawiłam zdjęcia u weterynarzy, dałam ogłoszenie w radiu i na forach....i nic. Aż pewnego dnia dzwoni do mnie jakiś pan i mówi, że jest stróżem w schronisku i taki pies jak mój od kilku dni tam jest i że on pamięta go... bo akurat miał dyżur w nocy jak go przywieźli i się dziwił, że go mi nie wydano skoro jest w schronisku i byłam to zgłosić!....Pojechaliśmy szybko do schroniska...i faktycznie, mój pies, zziębnięty i przerażony leżał w klatce. Po przewertowaniu zapisów zgłoszeń i przyjęć okazało się, że moje zgłoszenie jest jako następne po wpisie przyjęcia mojego psa kilka godzin po tym jak się zgubił! Babsztyl, z którym rozmawiałam nawet nie raczył przejrzeć wpisów ani nie pofatygował się zobaczyć przyjętych psów w ciągu jednej doby (a za wiele chyba ich nie było skoro był wpisany tylko jeden - MÓJ!)! Podejrzewam, że wiele psów, o które ktoś pytał w schronisku cały czas tam jest...Nie można im wierzyć na słowo! Trzeba iść i zobaczyć psy w boksach, i tak co 2-3 dni przyjeżdżać. Psy nie znikają...gdzieś muszą być. Jeżeli ktoś ich nie przygarnął to najpóźniej po 2-3 dniach są wyłapywane bo ktoś zgłosi błąkającego się psa. Po kilku dniach szukania większość ludzi rezygnuje myśląc, że ktoś przygarnął zwierzaka...ja też już z bezsilności chciałam zrezygnować z poszukiwań (no bo co więcej można było zrobić?!). Gdyby ten człowiek do mnie nie zadzwonił, gdyby nie ten cudowny zbieg okoliczności, że zauważył zdjęcie i skojarzył z psem, którego widział jak przywieźli... to pewnie bym przedzwoniła do schroniska kilka razy jeszcze i bym usłyszała, że takiego psa nikt nie przywiózł...i tyle bym widziała mojego psa:(
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob cze 02, 2012 14:56 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

Bardzo często jestem w opolskim schronie i tego kotka nie widziałam, ale będę się rozglądać jeszcze... Może akurat. Chyba,że ktoś go znalazł i przygarnął...

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon cze 04, 2012 9:28 Re: Zaginął Anakin - kocurek, Opole - czy jest ktoś z Opola?

joszko89 bardzo Ci dziękuje za zainetersowanie i że będziesz miała "oczy szeroko otwarte" :) :1luvu:
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, elmas, Majestic-12 [Bot] i 313 gości