Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 30, 2014 10:00 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Wyjaśnił się tajemniczy karmiciel :)

Burasa miziastego trzeba ogłaszać, bo on wywalony z domu. Będziemy próbować mu zrobić jakieś zdjęcia do ogłoszeń.
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pt paź 31, 2014 14:00 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Wczoraj burego nie widziałam. Na murku było czaaarno ;) - wysterylizowana, mamuśka i jeden maluch.
Tym razem mleko pojawiło się koło śmietnika. Myślę, że to ta sama osoba daje, bo podobnie jak na murku mleko było w kubku po śmietanie Piątnicy :evil:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lis 04, 2014 8:32 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Ja też to wyrzucałam ostatnio. Burego widziałam w niedzielę wieczorem. Ciężko mu zdjęcia robić po zmroku, a bez zdjęć jak go ogłaszać.

No i Leszek jest pod znakiem zapytania. Dom się nie odzywa, chyba trzeba go wypuścić, a on już się przyzwyczaił. Nie umiem mu nic znaleźć :(
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Wto lis 04, 2014 9:13 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Wczoraj po raz pierwszy od tygodni widziałam naszą biało-czarną, była jedynym kotem, który czekał na jedzenie. :)

Z Leszkiem kiepska sprawa... liczyłam na to, że się uda :(

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw lis 13, 2014 8:07 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Jednak się udało, Leszek wczoraj pojechał do domu do Katowic :)
Ale jeszcze sporo kotów szuka domu. Teraz będzie sporo wolnego, idą święta. Nadal nie potrafię znaleźć nikogo do pomocy na miejscu na Woli i w wolne dni muszę jeździć tam koty karmić.

Dodatkowo w tym roku nie ma już nic na sterylizacje, a w przyszłym nie będziemy się tym zajmować i nie wiem jak to miasto zorganizuje. W tym roku pieniądze były dopiero w połowie roku, jak w przyszłym roku będzie można sterylizować np. od czerwca albo sierpnia, to ile kotów do tego czasu się urodzi.
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pt lis 14, 2014 9:41 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Rozliczam Leszka, karma specjalistyczna i tabletki:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pt lis 14, 2014 10:21 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Cieszę się, że adopcja Leszka doszła to skutku, bo już zaczęłam wątpić :ok:

Na murku czekała "stara" ekipa: czarna i biało-czarna. Ucieszyłam się, jakbym spotkała dawno niewidziane przyjaciołki. :) Kotki wyraźnie były głodne, bo w pojemniku były tylko jakieś kości :!:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon lis 17, 2014 10:33 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

W weekend widziałam biało-czarną i czarną oswojoną koło śmietnika. Było tylko suche.

A pamiętacie 5 kociaków wyrzuconych w lesie na Czułowie? Dostałam filmik z ostatnią kotką, to była ostatnia adopcja, zdążyliśmy kotkę wysterylizować. Trafiła do fajnego domu na oś. H z dorosłym rudzielcem.

https://www.youtube.com/watch?v=YrXyaSf ... Jkhhcozj9A
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pon lis 17, 2014 12:14 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Mała jest świetna. A duży ze swoim stoickim spokojem powala :D

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw lis 20, 2014 8:02 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Pani mówi, że bardzo wesoło jest z nimi :)

Z tych 5 kociaków jedna kotka nie żyje, prawdopodobnie FIP :(
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Pon lis 24, 2014 9:09 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

W weekend widziałam 4 koty: 3 wysterylizowane (duet czarna-biało-czarna i czarna oswojona).

Czarną oswojoną odrobaczyłam Profenderem.

Z młodych kotów widziałam tylko biało-burego, nie widuję reszty ani matki.

Mam wrażenie, że dokarmianie przez inne osoby już się skończyło, a przynajmniej bardzo ograniczyło. Było tylko mleko i resztki suchego tak jakby z piątku.
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

Post » Wto lis 25, 2014 14:12 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

kaja555 pisze:Mam wrażenie, że dokarmianie przez inne osoby już się skończyło, a przynajmniej bardzo ograniczyło. Było tylko mleko i resztki suchego tak jakby z piątku.

Raczej ograniczyło, bądź jest bardzo nieregularne, więc taka pomoc jest o kant d... :?
Zarówno wczoraj, jak i w ub.tyg. wszystko było - ograniczyłam się do wymiany wody i dosypania odrobiny suchego. Faktycznie nie zawsze tak jest. W związku z czym i tak trzeba chodzić w wyznaczone dni, bo nigdy człowiek nie moze być spokojny, ze koty mają co jeść.

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lis 26, 2014 13:44 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Drogie Panie- ja jak zawsze z doskoku. Ale zeby nie było doczytałam wszystko od mojej ostatniej obecnosci.

Odnośnie mleka- to wydaje mi sie ze to jednak Pani Wanda- wiem, że były pogłoski że Pani zmarła - jednak z tego co mówił mój mąż widział ja któregoś dnia. Wiec może to ona?

ja wg grafiku dokarmiam koty w piątek - i w większości wypadków znajduje jeszcze sporo suchego z poprzedniego karmienia. Dlatego zastanawiałam się nawet czy nie przeorganizowac grafiku? Czy możecie napisac jakie dni są obstawione? Może gdzies jest jakaś większa luka?

Koty małe widuje zarówno w okolicy murku jak równiez okolicy Rabatu i batorego 55-60. Na Batorego 51 dokarmiałam kotkę (bura) ale ostatnimi czasy się nie pojawia u mnie.

neska25

 
Posty: 308
Od: Wto sty 18, 2011 9:11

Post » Czw lis 27, 2014 9:44 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Neska, wszelki duch! Żyjesz! :D
Mówiąc o innych osobach mamy na myśli przypadkowych karmicieli, którzy pojawiąją się i znikają. Było ostatnio z tego powodu kilka nieprzyjemnych sytuacji. :?
Jesli chodzi o grafik, to wliczając Ciebie na pewno obstawionych jest 5 dni w tygodniu. O pozostałych dwóch cos więcej moze wie Kaja.

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw lis 27, 2014 10:20 Re: Koty z oś. B, TYCHY 54 wysterylizowane!

Ciężko mi powiedzieć, kto chodzi oprócz nas 3 - to jest w sumie 5 dni. Caldien chyba chodzi w środy. Więc jak już to tylko 1 dzień może być nie obstawiony i myślę, że to można tak zostawić, ewentualnie możesz zobaczyć czy wtorek by Ci bardziej nie odpowiadał i może wtedy koty karmy nie mają. Ja chodzę w sobotę i niedzielę, więc nie wiem jak wygląda sytuacja we wtorek i środę, może wtedy koty mają mniej.

Karmicielka żyje, p. Wanda to karmicielka z ul. Edukacji, to o niej mówili mieszkańcy, że nie żyje, co jest nie prawdą, nadal jest w domu opieki w Mikołowie. Mleko to na pewno od karmicielki, bo żadna z nas nie daje.
ObrazekObrazekObrazek

kaja555

 
Posty: 7041
Od: Pt lut 08, 2008 12:28
Lokalizacja: Tychy/Wola (śląskie)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, kasiek1510 i 260 gości