Czy ktoś używa żwirku JRS Cat`s Best Eco Plus??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 04, 2012 17:33 Re: Czy ktoś używa żwirku JRS Cat`s Best Eco Plus??

yola.s pisze:tak tak tak!!

Zdecydowanie najlepszy żwirek i mega wydajny, a mając więcej niż jednego kota nie wyobrażam sobie korzystania z innego

ja kiedys uzywałam Benka-myslałam,ze sie "zarabię"sprzatając urobek dla 18 kotów.
Teraz mam Cats Besta i jestem bardzo,bardzo ,bardzo zadowolona...siup do kibelka i po sprawie.A i jak się wysypie troche to nie chrżęści i nie brudzi tak podłogi...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob maja 05, 2012 8:58 Re: Czy ktoś używa żwirku JRS Cat`s Best Eco Plus??

Dzięki za opinie! Bez strachu zrobię zamówienie :)
Moje małe, puchate, cieplutkie, mruczące szczęście... Nadusia!!
Obrazek

lister

 
Posty: 68
Od: Czw gru 29, 2011 14:46

Post » Śro cze 20, 2012 10:58 Re: Czy ktoś używa żwirku JRS Cat`s Best Eco Plus??

No więc przetestowałam już cat's best i rzeczywiście bryłki nie rozpadają się tak bardzo jak w przypadku Benka.. Zapach samego żwirku jest przyjemny.. ale zauważyłam, że słabiej maskuje zapachy niż Benek :( Nie pomaga nawet neutralizator zapachowy....
Roznosi się mimo wycieraczki ale to akurat mi nie przeszkadza.
Jakiej łopatki używacie do tego żwirku? Bo ja mam taką uniwersalną http://animalia.pl/produkt,4974,40,trix ... salna.html i jak nasypuję świeży żwirek to granulki są za duże jak na tą łopatkę... Później jak zostają już drobniejsze granulki to jest ok. ehh
Moje małe, puchate, cieplutkie, mruczące szczęście... Nadusia!!
Obrazek

lister

 
Posty: 68
Od: Czw gru 29, 2011 14:46

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości