Sara, ma 7 mieśięcy i straszne przejścia za sobą.W domku !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 25, 2012 10:01 Sara, ma 7 mieśięcy i straszne przejścia za sobą.W domku !!!

O Sarze już pisałam tutaj viewtopic.php?f=13&t=138402&start=375, ale założę jej osobny wątek.jaga666( Ania) wyłapuje koty, które podkarmia na swoim podwórku, a także w okolicy. Okolica bardzo nie ciekawa, mieszka tam tzw."element", pijaństwo, awantury są na porządku dziennym.Tydzień temu na klatkę -łapkę złapała się mała koteczka.Biała z ciemnoszarymi znaczeniami.Przesiedziała weekend u Ani w łazience ( Ania ma cztery koty, w tym bardzo chorego, starego Maxa).Była grzeczna. W poniedziałek została zainstalowana w lecznicy.Ma ok.7 miesięcy, jest po strasznych przejściach.Przygarnięto ją jako małe kociątko dla dzieci, była bita, głodzona, zamykana na balkonie w największe mrozy.Pijackie awantury były na porządku dziennym.Po kolejnej kobieta z dziećmi się wyprowadziła, a "opiekun" Sary zaczął ją jeszcze bardziej dręczyć.Rzucał o ścianę, bił, nie miała co jeść.Załatwiała się do dużej doniczki.Nawet jego kumple od kieliszka nie mogli tego znieść, ale nic nie zrobili. W końcu Sara została wyrzucona przez okno z drugiego piętra. Miała szczęście, nic się jej nie stało, znalazła też miejsce, gdzie koty są podkarmiane i skąd zgarnęła ją Ania. Jest już bezpieczna, została odrobaczona i wysterylizowana.Nie miała świerzbu, pcheł, ani kociego kataru, była tylko zagłodzona.To tyle, jeżeli chodzi o jej zdrowie , stan fizyczny, że się tak wyrażę.Najgorsze jest to, że gehenna kotki odbiła się na jej psychice.Jest mizistą, kochaną kotką, która mruczy i się przytula, aby za chwilę gryźć i drapać.Jest bardzo nerwowa, wciąż biega, wskakuje na meble, na drabinę.Pięknie się bawi, goni piłeczki i myszki, za chwilę jednak chowa się w jakąś dziurę.Zawsze wychodzi, kiedy poczuje jedzenie.Wciąż ma syndrom pustej miski.Dostaje regularne posiłki, staram się, aby miała dobre jedzenie, urozmaicone śmietanką, kocim mleczkiem i surowym mięskiem. Wetka ją bardzo lubi, to kotka, którą nawet szczególnie wyróżnia.Wolno jej biegać swobodnie, rzadko jest zamykana, często natomiast brana na ręce i przytulana.Wiemy, że potrzeba czasu, aby zapomniała, aby uwierzyła, że człowiek to dobro, że nic złego jej już nie spotka.Sara lubi inne koty, nie kojarzą się jej źle, chętnie by się z nimi bawiła, ale ma towarzystwo Bombaja, który jest FeLV+ i Rity, która jest negatywna, ale kotów nie za bardzo lubi.Sara miała zrobione testy, jest czysta.
Nie nadaje się jeszcze do adopcji, trzeba nad nią popracować, zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Na początku był problem z kuwetką, nie wiedziała do czego służy i załatwiała się na posłanko.Teraz już jest kuwetkowa.Mam wrażenie, że nieco przytyła, że już lepiej wygląda.Bardzo trudno mi zrobić jej zdjęcie, jest bardzo ruchliwa, wciąż przestraszona.
Oto Sara
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pon kwi 30, 2012 19:03 przez ewar, łącznie edytowano 4 razy

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 25, 2012 15:21 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Jestem :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Nie mar 25, 2012 15:31 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Miło nam :1luvu:
Ania próbuje się dowiedzieć czegoś więcej o traktowaniu tej kotki, ponoć są jeszcze bardziej szokujące relacje.Chciałaby, aby ktoś zechciał zeznawać, wtedy zgłosiłaby na policję.Na FB tego faceta jest ponoć jego zdjęcie z tą kotką.Wszystko "ponoć", niestety.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 25, 2012 18:50 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

zdjęcia się nie otwierają.
Okropna historia a winny pewnie uniknie kary... ale tu kicia jest najważniejsza
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie mar 25, 2012 18:58 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Biedulka :(
Dobrze, że już jest bezpieczna :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie mar 25, 2012 19:00 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Słodka... Biedulka...
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie mar 25, 2012 19:45 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Biedna koteńka...
Oby teraz było już tylko dobrze :ok: :ok: :ok:

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 26, 2012 6:03 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Dużo zdjęć jest w podlinkowanym wątku w pierwszym poście.Dzisiaj postaram się zrobić nowe. Powiem wetce, że ona była rzucana o ścianę, nie wiem, czy nie ma czegoś uszkodzonego w środku.Ktoś z sąsiadów ją mył, ponieważ wytarzano ją w jej odchodach.Zadbamy o nią i poszukamy dobrego domku.Na pewno!
Tak sobie czasem myślę, że lepiej czasem jest być kotem wychodzącym. Słyszałam o kobiecie, która ma "rasowego" kota .Dostaje on dziesięć chrupek dziennie, tak ma wydzielone.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 26, 2012 11:19 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Sara ubrana w kubraczek nie umie się za bardzo w nim poruszać i uspokoiła się nieco.Być może też sterylka na to wpłynęła. Miałam ją na rękach, nosiłam po sklepie, a ona przytulała się, ocierała główką o moją dłoń,lizała po palcach, mruczała ślicznie, a za chwilę już się denerwowała.Coraz jednak mniej takich zachowań, co dobrze wróży.Ma apetyt ogromny, dostaje sporo jedzonka, bo mizerniutka jeszcze.Jakieś nowe zdjęcia mam, wkleję.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 26, 2012 11:52 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Sara w ubranku, którego serdecznie nie znosi
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pon mar 26, 2012 12:50 przez ewar, łącznie edytowano 1 raz

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 26, 2012 12:19 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Podziwiam kotunię, że po takiej traumie próbuje ufać dłoniom człowieka. Nic dziwnego, że po chwili miziania boi się i za wszelką cenę chce uciec. Przecież to niemożliwe, żeby takie szczęście trwało wiecznie! Na pewno zaraz zdarzy się coś okropnego. Ewuniu, Sara ma niesamowite szczęście, że teraz jest u Ciebie - wspaniałego Człowieka, dotykającego kotusię rękami pełnymi miłości.

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Pon mar 26, 2012 12:54 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Haniu, dziękuję :1luvu: , ale złapała ją Ania, a opiekę ma dobrą. Wetka bardzo o nią dba, a z Kasią ( Katalina) odwiedzamy wszystkie koty, staramy się, aby było im jak najlepiej.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 27, 2012 7:00 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Cześć Ślicznotko :love:
Jak się dzisiaj miewasz?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto mar 27, 2012 7:32 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Zaraz się wybieram do lecznicy, napiszę po powrocie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 27, 2012 8:30 Re: Sara, ma zaledwie 7 mieśięcy, a straszne przejścia za so

Mocne kciuki za wizytę :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos i 198 gości