Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 20, 2012 22:14 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

:?
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pon lut 20, 2012 22:48 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kasiar1234 pisze:No i po czwarte : Nie myśl że Ciebie tam nikt nie znajdzie w tych Niemczech. To nie koniec świata.

Ktoś wie gdzie konkretnie w jakim mieście/wiosce ta kobieta mieszka. Coś mi chodzi po głowie jakaś dziura koło Frankfurtu nad Odrą , czyli wioska w byłym DDR.


Akurat nie w byłym DDR, bo pod Norymbergą, ale dziura, owszem :ryk: Wiesz co, zapraszam na wątek:
viewtopic.php?f=8&t=101973
na którym znajdziesz dużo więcej i starszych informacji o tej sprawie (zaczynając od adresu p. Julity, który jest publicznie podany w Internecie, bo prowadzi fundację). To nie wyszło wczoraj i osób od których koty jechały do p. Julity jest wiele więcej i chyba nikt nie jest z tego powodu zadowolony.

Adam
aburacze
 

Post » Pon lut 20, 2012 22:55 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

aburacze pisze:
kasiar1234 pisze:No i po czwarte : Nie myśl że Ciebie tam nikt nie znajdzie w tych Niemczech. To nie koniec świata.

Ktoś wie gdzie konkretnie w jakim mieście/wiosce ta kobieta mieszka. Coś mi chodzi po głowie jakaś dziura koło Frankfurtu nad Odrą , czyli wioska w byłym DDR.


Akurat nie w byłym DDR, bo pod Norymbergą, ale dziura, owszem :ryk: Wiesz co, zapraszam na wątek:
viewtopic.php?f=8&t=101973
na którym znajdziesz dużo więcej i starszych informacji o tej sprawie (zaczynając od adresu p. Julity, który jest publicznie podany w Internecie, bo prowadzi fundację). To nie wyszło wczoraj i osób od których koty jechały do p. Julity jest wiele więcej i chyba nikt nie jest z tego powodu zadowolony.

Adam


Dzięki Adam, Norymberga to tez nie koniec świata ( jak np. Chile czy Peru).
Poczytamy i podzielimy się przemyśleniami. ( czyli tu wrócimy). :)

kasiar1234

 
Posty: 338
Od: Sob lip 03, 2010 7:38

Post » Pon lut 20, 2012 22:57 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Zaraz mi się lepiej oddycha :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 20, 2012 23:09 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

lidka02 pisze:Zaraz mi się lepiej oddycha :1luvu:

Lidka, ja rozumiem, że p. Julita robi wrażenie tymi wszystkimi informacjami o adwokatach i policji, zapewne taki chciała zrobić efekt, czemu miało też służyć PISANIE DUŻYMI LITERAMI 8O 8O 8O 8O :wink: :mrgreen: (a nie że się Caps Lock zaciął, proszę z p. Julity nie żartować, ona nie żartuje i bardzo serio naciska Shift).

Nie mam wątpliwości, że niemiecka policja jest skuteczna (pytanie czy nasza mniej, raczej nie) i dlatego się cieszę, że ta niemiecka policja się dowiedziała o tych wszystkich kotach przywożonych z Polski. Bo skoro p. Julita o tym im opowiedziała, to znaczy że na pewno ma te wszystkie koty zachipowane i z paszportami i kompletem badań i szczepień, więc ja się tylko z tego cieszę :wink: bo to znaczy że te koty są, żyją i mają się dobrze, bo przecież niemiecka policja jest dokładna i sprawdza takie rzeczy, tak samo jak dokładnie podlicza jakie podatki się płaci od każdego zwierzaczka, nie to co jakieś grosze u nas na które urzędnicy machają ręką i nie ściągają.

Miłego wieczoru!

Adam
aburacze
 

Post » Pon lut 20, 2012 23:52 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Powtórzę tutaj ( za wątkiem głównym) też : mogę jutro rano zadzwonić do tego schroniska:
Tierschutzverein Nbg-Fürth
und Umgebung e.V.
und Tierheim Nürnberg

Jeżeli macie konkretne pytania to proszę je podać.

kasiar1234

 
Posty: 338
Od: Sob lip 03, 2010 7:38

Post » Wto lut 21, 2012 0:07 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

8O 8O 8O
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto lut 21, 2012 13:23 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Ja nikogo nie strasze.Podajcie mnie jesli macie na mnie dowody.Ja ze sweij strony bede robic to co uwazam za sluszne.
Prosze podac mi nazawisak osovb od kotrych zekomo bralam koty!
Moje koty s azacipowane ,maja paszpoty i maja wszytskie szczepienia-nie tylko kk i panleukopenie ale i leukoze i FIP.
Smiac mi sie z was chce bo wszyscy skacza ,jeden drugiego podjudza le nikt nic nie robi.Ja na serio bede szczesliwa jak w koncu cos zrobicie!
Roboicie raban bo to teraz modne ze w nieczcehc sie koty na kielabsy przerabia.ja w przeciwienstwie do wielu osob wydawalam koty tylko z umowa adopcyjna kompletnie zaszczepione( mam tu an mysli podwojne szczepienie) i wykastrowane jesli byly w odpowiednim wieku.Mamy 3ch swiedkow weterynarzy ktorzy powiedza ile zostawiam pieniedzy u nich na koty,nie mowiac o osbobach prywatnych....czy wy mylsicie ze gdyby ktos robil przekrety to by sie afiszowal? robil by profil z kotami na nk,zakladal strone niemeicka? troche pomyslunku.....
Ja na prawde czekam az mnie gdzies zglosicie...nie,wlasciwie nie czekam bo z mojej strony tez juz wszczelam odpowiednie kroki.Ale jak wy byscie mnie oskarzyli oficjalnie to sprawa by sie raz w koncu wyjasnila.
Przestaniec wiec mileac tu jezorami i psuc komus opienie kogo nie zancie nawet i tylko powtarzac ploty -bo to jest karalne i ja z tego nie zrezygnuje.

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Wto lut 21, 2012 13:26 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Podpowiem wam jeszcze ze nie mieszkam juz w Nürnberg i podlegam pod Fürth.Lidka to powinna wiedziec,przecierz podaje moj prywatny adres na nk.
Lidka wie tez ze dostawala ode mnie paczki z karma i zeczami dla kotow i ze wysylalam jej przekazy pieniezne.....to byly datki Lidziu...chyba ci cich nie wolno zbierac jak nie jestes w polsce zarejestrowana?

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Wto lut 21, 2012 13:31 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Adam a teraz do ciebie....podalam ci gdzie nalezy moja "dziura" i jest niestety troche dalej niz byly DDR....ale na telefon to przecierz nie ma zanczenia prawda?
Jesli chodzi o osoby zadowolone z tego ze bralam koty od nich to jest ich chyba 3 -hehehe i jedna nie zadowolona czyli Lidka ale ta z innego powdu,niech wam tu opowie dlaczego.
No ale dzwoncie-hihihi-ja az rece zacieram na ta aferke bo przez ponad rok juz nie pracoje i musze przyznac ze mi sie juz troche nudzi ......zazadam od kazdego z was oficjalnych przeprosin,tego mozecie byc pewni bo psuc komus tak opinie to nie jest w kij dmuchal....a jak ktos ma powazne dowody i jest takim pro kocim to dlaczego ciagle nic sie nie dzeiej?! To ja was mam zagrzewac? ruszcie sie ,troche inicjatywy!

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Wto lut 21, 2012 13:41 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kizki julity pisze:(...)
Moje koty s azacipowane ,maja paszpoty i maja wszytskie szczepienia-nie tylko kk i panleukopenie ale i leukoze i FIP.(...)

W Niemczech szczepi się koty na FIP?
Czym?
I co to jest "leukoza"?
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Wto lut 21, 2012 13:42 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kizki julity pisze:Podpowiem wam jeszcze ze nie mieszkam juz w Nürnberg i podlegam pod Fürth.Lidka to powinna wiedziec,przecierz podaje moj prywatny adres na nk.
Lidka wie tez ze dostawala ode mnie paczki z karma i zeczami dla kotow i ze wysylalam jej przekazy pieniezne.....to byly datki Lidziu...chyba ci cich nie wolno zbierac jak nie jestes w polsce zarejestrowana?


P.Julito to były chyba dwie paczki i dwa przekazy a pani tak to ujmuje jak by mi przysyłała co miesiąc .....Wie pani że komuś czegoś nie wolno to po co pani daje ......Mi w maju kończy się zasiłek to co oskarżając mnie pani ode mnie chce wyciągnąć .....Gdyby pani mi odpisała normalnie co z moimi kotami które do pani pojechały nie było tych złośliwości , a co do paszportów to moje koty ich nie miały te i tamte cztery przy tamtych nawet by nie było czasu na to .Nawet pani mi nie wspomniała nic o paszportach ze są potrzebne , gdyby pani była uczciwa to po tym wszystkich odesłała b y mi pani te dwa kotki jeszcze raz o to proszę będziesz miała wolne dwa miejsca .

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 21, 2012 13:42 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

pixie65 pisze:
kizki julity pisze:(...)
Moje koty s azacipowane ,maja paszpoty i maja wszytskie szczepienia-nie tylko kk i panleukopenie ale i leukoze i FIP.(...)

W Niemczech szczepi się koty na FIP?
Czym?
I co to jest "leukoza"?

chyba o białaczke jej chodzi :roll:
wiesz ,z technikiem weterynarii sie nie dyskutuje :wink:
Ostatnio edytowano Wto lut 21, 2012 13:43 przez BOZENAZWISNIEWA, łącznie edytowano 1 raz
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto lut 21, 2012 13:43 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

I jeszcze jedno,to z "gestapo" to tez powazna sprawa....ponoc nie obrazacie niemcow?!
pisalam duzymi literami bo mi sie klawiatura zaciela...no ale to nikomu nie przyzslo do glowy bo to robi ta zla,to wszytsko co robi jest zle-oddycha i wydycha zlo,je zlo i wydala ( w ubikacji) zlo,porusza sie zle i pisze zle i w ogole wszytskim grozi choc to sa tylko ostrzerzenia.
Ja niestarszylam niemiecka policja.Zadzwoncie na swoja policje to sie dowiecie jaka jest procedura postepowania-napisalam ze sprawa bezdie roniwerz na polska zgloszona....niemiecka policja nie ma nic wspolnego z gestapo1 to wspaniali mili ludzie ,pomocni i grzeczni.a ze mieszkam tutaj to tutaj to musze zglosic-doysc wyjasnienia?

ewentualne pytania prosze kierowac do mnie na nk bo tutaj mi sie nie chce wchodzic...tutaj pisze i pisze......perly przed....ehmmm
Zadne z was nie rozumie wagi sytuacji.To nie wolen sejmiki ze kazdy szlachcic sobie szabelka powywija ,popija i porozwalaj sobie lby a potem razem pojda do domcu.....europa wita!

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Wto lut 21, 2012 13:44 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kizki julity pisze:Adam a teraz do ciebie....podalam ci gdzie nalezy moja "dziura" i jest niestety troche dalej niz byly DDR....ale na telefon to przecierz nie ma zanczenia prawda?
Jesli chodzi o osoby zadowolone z tego ze bralam koty od nich to jest ich chyba 3 -hehehe i jedna nie zadowolona czyli Lidka ale ta z innego powdu,niech wam tu opowie dlaczego.
No ale dzwoncie-hihihi-ja az rece zacieram na ta aferke bo przez ponad rok juz nie pracoje i musze przyznac ze mi sie juz troche nudzi ......zazadam od kazdego z was oficjalnych przeprosin,tego mozecie byc pewni bo psuc komus tak opinie to nie jest w kij dmuchal....a jak ktos ma powazne dowody i jest takim pro kocim to dlaczego ciagle nic sie nie dzeiej?! To ja was mam zagrzewac? ruszcie sie ,troche inicjatywy!


Niby dlaczego ja mam być nie zadowolona z innego powodu czyli jakiego .

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kotcsg, Meteorolog1 i 254 gości