Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 17, 2012 12:26 Re: Wspomnienie -Ostrzeżenie -Nie można zapomnieć ......

Ponawiam apel - wpiszcie w drugim wątku przed kim jest on ostrzeżeniem.
Ta osoba szuka nowych kotów, pisała do mnie w sprawie adopcji - warto, by miauowicze mogli bez trudu znaleźć wątek ostrzegawczy, ja nie miałam pojęcia, że taki istnieje.
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pt lut 17, 2012 22:53 Re: Ostrzeżenie przed Julitą Scierski z Niemiec.

Tydzień temu do Julity pojechała kotka z Wrocławia....

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lut 18, 2012 9:23 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

podniosę
Obrazek

mgj

 
Posty: 11012
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob lut 18, 2012 9:45 Re: Wspomnienie -Ostrzeżenie -Nie można zapomnieć ......

Liwia_ pisze:Ponawiam apel - wpiszcie w drugim wątku przed kim jest on ostrzeżeniem.
Ta osoba szuka nowych kotów, pisała do mnie w sprawie adopcji - warto, by miauowicze mogli bez trudu znaleźć wątek ostrzegawczy, ja nie miałam pojęcia, że taki istnieje.

no pisałam na tamtym wĄtku do moda,zeby zmieniono tytuł.... :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lut 18, 2012 21:45 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

Julita co chce to robi.....

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lut 19, 2012 7:52 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

Nie Julita co chce to robi - tylko ktoś jej te koty daje :twisted:
Już miałam napisac na tym drugim wątku - Lidka, skąd masz takie dokładne wiadomości, jak to , że tydzień temu znowu pojechał kot do J.? Może masz możliwość ostrzec tych wydających?

Więcej tutaj:
viewtopic.php?f=8&t=101973&start=345
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23001
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 19, 2012 8:18 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

A poza tym -
też bym była za konkretnym ostrzeżeniem, ale przeciez nic, nikomu nie udowodniono, to co wiemy to z 'ust' samej J., co tez jest przekazane przez nk via Lidka.
Nie bronię J. i nie sądzę, że za ewentualne niesłuszne oskarżenia, poszlibyśmy wszyscy na dlugie lata do lochów, ale nie są one etyczne. Nadal to tylko podejrzenia.
Coś sie działo na początku wątku -2009 r.- ale się rozmyło; też sie skończylo na oskarżeniach, a żadna z osób uczestniczących nie była chętna wyjaśnić końca sprawy :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23001
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 19, 2012 17:57 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

Ciężko komuś coś udowodnić na zdjęciach wszystko ok , ale dlaczego na przykład nie możesz się dowiedzieć co się dzieje z twoimi kotami......

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 20, 2012 16:20 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

OSWIADCZAM ZE PODALAM OSOBE ROBIACA NA MNIE POWMIWENIA JAKOBYM WYWOZILA KOTY DO NIEMIEC NA HANDEL DO ADWOKATA:sPRAWA JEST ZGLOSZON NA NIMIECKIEJ POLICJI;JUTRO BEZDIE ZGLOSZONA W POLSCE:zROBIE TO SAMO Z KAZDA NASTEPNA OSOBA KTORA ROZSZERZE O MNIE TAKIE PLOTKI.POZA TYM TA OSOBA PODALA NA NK MOJ PRYWATNY ADRES NA SWOIM SLEDZIKU:MA GO STAD ZE WYSYLALAM JEJ PACZKI Z KOCAMI ;KARMA;LEKAMI I ZABAWKAMI DLA KOTOW;ZE JEJ POSLALAM ZYWOLAPKE ZEBY MOGLA WYLAPYWAC BEZDOMNE DZIKIE KOTY DO KASTRACJI A TAKZE POSYLALAM JEJ PIENIEDZE:MAM NA TO WSZYTSKO DOWODY! OTRZYMA LIST OD MOJEGO ADWOKATA I SPRAWE BEDZIE SKIEROWANA DO SADU:PISZA DO MNIE JUZ NIEZNANE OSOBY Z POGROZKAMI:DOSYC JUZ TEGO!

RESZTE NORMALNYCH KOCIARZY POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZYCZE WAM DUZO;DUZO SIL W POMOCY KOCIACZKOM:

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Pon lut 20, 2012 16:24 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

MORELOWA:DO LOCHOW NIE ALE PLACI SIE SLONE ODSZKODOWANIE I JA Z TEGO NA PEWNO NIE ZREZYGNUJE:TAK MNIE TA SPARAWA DENERWUJE ZE MUSZE BRAC WIECEJ LEKOW A TE WIADOMO ZE KOSZTUJA:pOZA TYM MAM CHOROBE PRZY KTOREJ PRZEZ STRES NIE CZUJE NOG:::JESLI WYLADUJE NA WOZKU OWA PANI BEDZIE MI PLACILA DO KONCA ZYCIA RENTE:

MOZECIE MNIE ZGLOSIC GDZIE CHCECIE:NIE MAM IC DO UKRFYCVIA:NIE BEDE TEZ SIE TLUMCZYLA BO NIE WIDZE POWODU;STRASZONO MNIE ZGLOSZENIEM DO NIEMIECKIEGO TOWARZYSTWA OCHRONY ZWIERZAT:ROZMAWIALAM JUZ Z MOAJA WETERYNARKA I MOIM EX-SZEFEM(WETERYNARZEM) :POWIADOMIA O TEJ SPRAWIE TIERÄRZTEKAMMER I TO TEZ TUTAJ POJDZIE DALEJ ZE OSKARZA SIE NIEMICKICH OBYWATELI O TAKIE ZECZY:

kizki julity

 
Posty: 27
Od: Wto paź 27, 2009 7:26

Post » Pon lut 20, 2012 18:26 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

kizki julity pisze:OSWIADCZAM ZE PODALAM OSOBE ROBIACA NA MNIE POWMIWENIA JAKOBYM WYWOZILA KOTY DO NIEMIEC NA HANDEL DO ADWOKATA:sPRAWA JEST ZGLOSZON NA NIMIECKIEJ POLICJI;JUTRO BEZDIE ZGLOSZONA W POLSCE:zROBIE TO SAMO Z KAZDA NASTEPNA OSOBA KTORA ROZSZERZE O MNIE TAKIE PLOTKI.POZA TYM TA OSOBA PODALA NA NK MOJ PRYWATNY ADRES NA SWOIM SLEDZIKU:MA GO STAD ZE WYSYLALAM JEJ PACZKI Z KOCAMI ;KARMA;LEKAMI I ZABAWKAMI DLA KOTOW;ZE JEJ POSLALAM ZYWOLAPKE ZEBY MOGLA WYLAPYWAC BEZDOMNE DZIKIE KOTY DO KASTRACJI A TAKZE POSYLALAM JEJ PIENIEDZE:MAM NA TO WSZYTSKO DOWODY! OTRZYMA LIST OD MOJEGO ADWOKATA I SPRAWE BEDZIE SKIEROWANA DO SADU:PISZA DO MNIE JUZ NIEZNANE OSOBY Z POGROZKAMI:DOSYC JUZ TEGO!

RESZTE NORMALNYCH KOCIARZY POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZYCZE WAM DUZO;DUZO SIL W POMOCY KOCIACZKOM:


Tak p.Julito to było na początku naszej znajomości chciałaś to dałaś nie prosiłam cię o to , a co do paczek to przysłałaś mi dwie i leki przeterminowane ,kocyki i piłeczki a klatka bardzo przydatna .Wiesz też że zabierasz z Polski chore koty wiozą ci je znajomi a to nielegalne podobno .Ja nie powiedziałam ci wprost że handlujesz kotami tylko podzieliłam się tym że mnie to zastanawia że bierzesz , wyszukujesz wciąż nowe koty ile można kotów przygarniać i wiesz ze zdenerwowało mnie to że nie dałaś mi żadnych informacji o moich dwóch ostatnich kotach , widziałam je Marysia to kotka ode mnie i młody łaciaty też , nie mogłaś napisać jak człowiek co u nich i wstawić zdjęcia .Martwiłam się o te koty tak jak każdy inny co lubi zwierzaki , .....Ty lubisz nadal zwierzaki czy po prostu żyjesz tym żeby atakować innych i brać wciąż nowe koty .A nie ma też nic dziwnego w tym że jak ci się zapytałam o moje koty ty dałaś mi taką odpowiedź i mi nawymyślałaś , dlaczego inni mieli tego nie zobaczyć , przecież ci co to przeczytali mogli dać ci też swoje koty .Ja nie jestem sama znają mnie organizacje prozwierzęce .Które były też u mnie w domu .

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 20, 2012 19:19 Re: Wywóz kotów do Niemiec nie musi tak być ..........

kizki julity pisze:MORELOWA:DO LOCHOW NIE ALE PLACI SIE SLONE ODSZKODOWANIE I JA Z TEGO NA PEWNO NIE ZREZYGNUJE:TAK MNIE TA SPARAWA DENERWUJE ZE MUSZE BRAC WIECEJ LEKOW A TE WIADOMO ZE KOSZTUJA:pOZA TYM MAM CHOROBE PRZY KTOREJ PRZEZ STRES NIE CZUJE NOG:::JESLI WYLADUJE NA WOZKU OWA PANI BEDZIE MI PLACILA DO KONCA ZYCIA RENTE:

MOZECIE MNIE ZGLOSIC GDZIE CHCECIE:NIE MAM IC DO UKRFYCVIA:NIE BEDE TEZ SIE TLUMCZYLA BO NIE WIDZE POWODU;STRASZONO MNIE ZGLOSZENIEM DO NIEMIECKIEGO TOWARZYSTWA OCHRONY ZWIERZAT:ROZMAWIALAM JUZ Z MOAJA WETERYNARKA I MOIM EX-SZEFEM(WETERYNARZEM) :POWIADOMIA O TEJ SPRAWIE TIERÄRZTEKAMMER I TO TEZ TUTAJ POJDZIE DALEJ ZE OSKARZA SIE NIEMICKICH OBYWATELI O TAKIE ZECZY:


Będzie dużą sztuką jeśli adwokat udowodni zależność rzekomego oczerniania przez internet a chorobą, która spowodowała konieczność poruszania się na wózku.
Mam nadzieję żę przedstawiła pani swemu adwokatowi pozwolenia i paszporty na wywóz kotów z Polski.
Szkoda tylko że Niemiecki obywatel ubliża Polskiemu obywatelowi a to zrobiła pani pisząc ubliżające meile do Lidki02.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19552
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lut 20, 2012 21:34 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kizki julity pisze:OSWIADCZAM ZE PODALAM OSOBE ROBIACA NA MNIE POWMIWENIA JAKOBYM WYWOZILA KOTY DO NIEMIEC NA HANDEL DO ADWOKATA:sPRAWA JEST ZGLOSZON NA NIMIECKIEJ POLICJI;JUTRO BEZDIE ZGLOSZONA W POLSCE:zROBIE TO SAMO Z KAZDA NASTEPNA OSOBA KTORA ROZSZERZE O MNIE TAKIE PLOTKI.POZA TYM TA OSOBA PODALA NA NK MOJ PRYWATNY ADRES NA SWOIM SLEDZIKU:MA GO STAD ZE WYSYLALAM JEJ PACZKI Z KOCAMI ;KARMA;LEKAMI I ZABAWKAMI DLA KOTOW;ZE JEJ POSLALAM ZYWOLAPKE ZEBY MOGLA WYLAPYWAC BEZDOMNE DZIKIE KOTY DO KASTRACJI A TAKZE POSYLALAM JEJ PIENIEDZE:MAM NA TO WSZYTSKO DOWODY! OTRZYMA LIST OD MOJEGO ADWOKATA I SPRAWE BEDZIE SKIEROWANA DO SADU:PISZA DO MNIE JUZ NIEZNANE OSOBY Z POGROZKAMI:DOSYC JUZ TEGO!

RESZTE NORMALNYCH KOCIARZY POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZYCZE WAM DUZO;DUZO SIL W POMOCY KOCIACZKOM:


Jak dla mnie osoba, która ma czyste sumienie nie straszyłaby innych oddziałami "gestapo" (przepraszam wszystkich ale gotują mnie takie akcje) tylko jasno przedstawiłaby zakres swojej działalności.
www.siechnice24.pl
Obrazek Obrazek

jimmy_lodolamacz

 
Posty: 400
Od: Śro wrz 23, 2009 20:26
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Pon lut 20, 2012 21:42 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

A TAKZE POSYLALAM JEJ PIENIEDZE:MAM NA TO WSZYTSKO DOWODY! OTRZYMA LIST OD MOJEGO ADWOKATA I SPRAWE BEDZIE SKIEROWANA DO SADU:PISZA DO MNIE JUZ NIEZNANE OSOBY Z POGROZKAMI:DOSYC JUZ TEGO!


P.Julito dwa razy jak dobrze pamiętam pani przysłała mi pieniądze o które nigdy nie prosiłam .

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 20, 2012 21:43 Re: Szukanie domków dla kotów w Niemczech - dobrze to sprawdź ..

kizki julity pisze:OSWIADCZAM ZE PODALAM OSOBE ROBIACA NA MNIE POWMIWENIA JAKOBYM WYWOZILA KOTY DO NIEMIEC NA HANDEL DO ADWOKATA:sPRAWA JEST ZGLOSZON NA NIMIECKIEJ POLICJI;JUTRO BEZDIE ZGLOSZONA W POLSCE:zROBIE TO SAMO Z KAZDA NASTEPNA OSOBA KTORA ROZSZERZE O MNIE TAKIE PLOTKI.POZA TYM TA OSOBA PODALA NA NK MOJ PRYWATNY ADRES NA SWOIM SLEDZIKU:MA GO STAD ZE WYSYLALAM JEJ PACZKI Z KOCAMI ;KARMA;LEKAMI I ZABAWKAMI DLA KOTOW;ZE JEJ POSLALAM ZYWOLAPKE ZEBY MOGLA WYLAPYWAC BEZDOMNE DZIKIE KOTY DO KASTRACJI A TAKZE POSYLALAM JEJ PIENIEDZE:MAM NA TO WSZYTSKO DOWODY! OTRZYMA LIST OD MOJEGO ADWOKATA I SPRAWE BEDZIE SKIEROWANA DO SADU:PISZA DO MNIE JUZ NIEZNANE OSOBY Z POGROZKAMI:DOSYC JUZ TEGO!

RESZTE NORMALNYCH KOCIARZY POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZYCZE WAM DUZO;DUZO SIL W POMOCY KOCIACZKOM:


Po pierwsze : z lewej strony klawiatury jest klawisz "Caps Lock" - proszę go 1 raz (słownie : jeden raz ) nacisnąć.

Po drugie : proszę nas nie straszyć niemiecką policją , tu jest Polska i Polskie prawo tu obowiązuje.

Po trzecie: nie wszyscy Polacy lubią Niemców , ja od dziecka tez ich nie lubię. Wyjechałaś tam kobieto to sobie tam szukaj kotów nasze Polskie zostaw Nam.

No i po czwarte : Nie myśl że Ciebie tam nikt nie znajdzie w tych Niemczech. To nie koniec świata.

Ktoś wie gdzie konkretnie w jakim mieście/wiosce ta kobieta mieszka. Coś mi chodzi po głowie jakaś dziura koło Frankfurtu nad Odrą , czyli wioska w byłym DDR.

kasiar1234

 
Posty: 338
Od: Sob lip 03, 2010 7:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kotcsg, Majestic-12 [Bot], Natalka49 i 261 gości