PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych karm

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 12, 2012 8:01 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

basia111 - przygotuj się ,że przez ślepaczka zostaniesz słodko wycałowana :wink: . To bardzo fajny chłopaczek :1luvu: .
W niedzielę rozwiesiłam ogłoszenia biało-buremu grubaskowi w okolicy ul.Awionetki ( stamtąd został przywieziony) , ale niestety brak odzewu :? .
Mały biały[*] zajadał , ale nie karmę schronową. Niestety nie ma nas tam każdego dnia aby wszystkich dokarmić.
Z alergią mamy też burego kota w szafie na dwójce . Na szczęście Patkazal zadbała o jedzonko , ja ze swojej strony dorzucam 24puszki kattovitu dla alergików.
Czy żyje mała burasia z wyrwanym ogonkiem ? Jej stan był ciężki , miała kołnierz bo wygryzała sobie tył. W kołnierzu nie dawała rady jeść , nie wiem czy ktoś go zdejmował aby ją podkarmić :x .
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pt paź 12, 2012 8:08 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

dziewczyny muszę się jak najszybciej wyprowadzić stąd, gdzie mieszkam i w takim razie chcę jak najszybciej oddać niepotrzebną mi pościel dla Paluszków.
Kasia mogłabyś podjechać jakoś i odebrać ode mnie? albo ktośtam inny :)?
na Rozbrat mieszkam

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 12, 2012 8:33 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

MalgosiaZ pisze:Czy żyje mała burasia z wyrwanym ogonkiem ? Jej stan był ciężki , miała kołnierz bo wygryzała sobie tył. W kołnierzu nie dawała rady jeść , nie wiem czy ktoś go zdejmował aby ją podkarmić :x .


Niestety umarła w niedzielę :cry:
Obrazek Obrazek

bubula

 
Posty: 209
Od: Nie sty 02, 2011 21:25
Lokalizacja: Pruszków

Post » Pt paź 12, 2012 8:48 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

klauduska pisze:dziewczyny muszę się jak najszybciej wyprowadzić stąd, gdzie mieszkam i w takim razie chcę jak najszybciej oddać niepotrzebną mi pościel dla Paluszków.
Kasia mogłabyś podjechać jakoś i odebrać ode mnie? albo ktośtam inny :)?
na Rozbrat mieszkam

ja podlechac nie mogę teraz jestem w pracy a potem szybko na wole musze jechać, ale dgybyś do 15 -tej mogła na Rozdroże podrzucić, w niedzielę jade na paluch to bym oddała
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Pt paź 12, 2012 14:21 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

no już się doczekać nie mogę tych buziaków :1luvu:
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Pt paź 12, 2012 14:28 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

EdytaB_a pisze:ja podlechac nie mogę teraz jestem w pracy a potem szybko na wole musze jechać, ale dgybyś do 15 -tej mogła na Rozdroże podrzucić, w niedzielę jade na paluch to bym oddała

łaaa dopiero to przeczytałam.. może ktoś to jeszcze dzisiaj/w weekend może zabrać? a już na pewno w przyszłym tyg?

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 12, 2012 14:44 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

wielka prośba o udostępnianie i podbijanie-to nic nie kosztuje a może bardzo pomóc !!![/color]

Marmurkowa kotka ma trafić na Paluch !
-bardzo proszę o udostępnianie-


ja nijak juz jej nie upchnę :roll:

to piękna,zdrowa kotka z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=146981 - ma na prawdę mało czasu !

bardzo prosimy o podbijanie !
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt paź 12, 2012 18:49 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

bubula pisze:
MalgosiaZ pisze:Czy żyje mała burasia z wyrwanym ogonkiem ? Jej stan był ciężki , miała kołnierz bo wygryzała sobie tył. W kołnierzu nie dawała rady jeść , nie wiem czy ktoś go zdejmował aby ją podkarmić :x .


Niestety umarła w niedzielę :cry:

Śpij spokojnie [*] mała skrzywdzona istotko :cry:
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pt paź 12, 2012 19:01 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

śpij spokojnie Słoneczko['] :cry: tam gdzie teraz jesteś, będziesz już tylko szczęśliwa i spokojna..
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt paź 12, 2012 19:10 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Jeśli się znajdzie domek dla marmurki poza Warszawą, to ją przewiozę. A ona w ogóle chociaż zaszczepiona jest?
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 12, 2012 20:22 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

JoannElle pisze:Jeśli się znajdzie domek dla marmurki poza Warszawą, to ją przewiozę. A ona w ogóle chociaż zaszczepiona jest?


jutro ma być wszystko wiadomo .
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pt paź 12, 2012 20:42 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Zapraszam serdecznie do nowej części: viewtopic.php?f=1&t=147018 :)
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 12, 2012 21:10 Re: PALUCH 7-GPK Mrau. Ogrom kotów:( Akcja Poduszka dla Palu

MonikaSt pisze:
zoyabea pisze:
MonikaSt pisze:
MalgosiaZ pisze:
MalgosiaZ pisze:W ten weekend obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT .
Wiem ,że bez okazji bardzo wspomagacie nasze Paluszki :1luvu: .
Ale taki dzień powinien być dla nich wyjątkowy , bo to ICH DZIEŃ.
Podzielcie się dobrą karmą , smakołykami , zabawkami. Podzielcie się swoim czasem i pomóżcie w porządkach . Przyjedźcie pogłaskać , przytulić.
Linda potrzebuje jedzenia dla alergików ( i nie tylko ona ) , śliczna szylkretka karmy nerkowej.
Maluszki chętnie zjedzą pyszne paszteciki .Nie ma suchego dla kociąt.

Jak zawsze z radością przyjmę każdą nawet najmniejszą ilość . Sami wiecie ,że z tych drobiazgów zbiera się ogromna ilość . Niech w ten weekend kotki małe i duże jedzą samo dobre do syta :D .
PODZIEL SIĘ Z PALUSZKIEM !!!



Możemy się podzielić karma dla dorosłych. Miałabym parę saszetek rybnej Smilli, parę tacek Felixa i 2x400g suchej karmy (Brit, Sanabella). Znajda się też pewnie jakiaś zabawka. Na Paluch raczej nie dojadę. Kiedy i komu można podrzucić? Ewentualnie kto mógły odebrać? Mieszkam na Kabatach. Pracuję na Ochocie do 16.00.


Ja bym mogła podjechać w sobotę jadąc do schronu. czy to by było ok?Na pw wysyłam Ci nr tel ;)

Dziewczyny - jak dzialamy organizacyjnie?
Ja mogę w sobote.



zoyabea, przesyłka (via Ola) dotarła, prawda?

Tak! koty cudnie dziękują za pyszne pyszności :kotek: :kotek: :kotek: :piwa: :1luvu: :ok:
Obrazek

zoyabea

 
Posty: 456
Od: Pon wrz 27, 2010 15:39

Post » Pt paź 12, 2012 22:38 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Never pisze:
basia111 pisze:transporterek już czeka, ja też. Mam też trochę miękkich ubrań - to mogę też zawieźć je w niedzielę?

tak, zabierz. z tym ze transport moze się uda załatwic w stronę powrotną już z kotem. O ile wypali akcja z domkiem dla jeszcze drugiego slepaczka bo wtedy przyjedzie domek po kotkę mocznicową. ja teraz znikam stąd już - muszę obrabiac bazarki bo zaraz ludzie mnie zlinczują :cry:


Przyjedziemy z Basią razem samochodem, więc będzie miała transport z powrotem :) Podrzucimy trochę ciuszków i karmy zebranej na osiedlowym forum.
Możemy po drodze zabrać od kogoś jakieś rzeczy, ale tylko na trasie ze Skarbka z Gór na Paluch (jedziemy trasą toruńską, AK, Grójecką i Aleją Krakowską). Trasę można podejrzeć na maps.google.pl, jako domyślną trasę ze Skarbka z Gór na Paluch. Jedziemy w niedzielę ok 13-14-tej

Może wreszcie poznam Patkazal, która była jedną z pierwszych klientek na moim bazarku i dzieki niej poznałam bardzo sympatycznego architekta :)

A właśnie - dorzuciłam Was do beneficjentów mojego bazarku, więc zapraszam wszystkich, którzy chcą Was wspomóc finansowo na zakupy - można negocjować ceny :)

miłego dzionka
Iza

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 12, 2012 22:45 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

I&S pisze:
Never pisze:
basia111 pisze:transporterek już czeka, ja też. Mam też trochę miękkich ubrań - to mogę też zawieźć je w niedzielę?

tak, zabierz. z tym ze transport moze się uda załatwic w stronę powrotną już z kotem. O ile wypali akcja z domkiem dla jeszcze drugiego slepaczka bo wtedy przyjedzie domek po kotkę mocznicową. ja teraz znikam stąd już - muszę obrabiac bazarki bo zaraz ludzie mnie zlinczują :cry:


Przyjedziemy z Basią razem samochodem, więc będzie miała transport z powrotem :) Podrzucimy trochę ciuszków i karmy zebranej na osiedlowym forum.
Możemy po drodze zabrać od kogoś jakieś rzeczy, ale tylko na trasie ze Skarbka z Gór na Paluch (jedziemy trasą toruńską, AK, Grójecką i Aleją Krakowską). Trasę można podejrzeć na maps.google.pl, jako domyślną trasę ze Skarbka z Gór na Paluch. Jedziemy w niedzielę ok 13-14-tej

Może wreszcie poznam Patkazal, która była jedną z pierwszych klientek na moim bazarku i dzieki niej poznałam bardzo sympatycznego architekta :)

A właśnie - dorzuciłam Was do beneficjentów mojego bazarku, więc zapraszam wszystkich, którzy chcą Was wspomóc finansowo na zakupy - można negocjować ceny :)

miłego dzionka
Iza


A może mogłybyście przez rondo żaba jechać? :mrgreen:
To bym Wam dała 10 kg żwirku (pellet) - komunikacją nie dam rady zawieźć tego z targówka na paluch :roll:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: JedrzejGra i 542 gości