PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych karm

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 11, 2012 16:47 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Kolejna ma trafić na Paluch :evil: :(

viewtopic.php?f=1&t=146981

Podbijajcie proszę dziewczyny, bo ja nie mam teraz w domu dostępu do netu.

alareipan

 
Posty: 7217
Od: Wto lip 22, 2008 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 11, 2012 18:19 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Po wczorajszym dniu w schronie jestem załamana. Pod koniec dnia 2 eleganckich panstwa przywiozła 2 póldzikie podrostki złapane pod blokiem. Mieszkają na dworzu, osiedle gdzie miały wcześniej kryjówkę zostało zlikwodowane, nie mają się gdzie podziac. Prosiłam zeby nie dawali do schronu, mało ich to obchodziło bo przecież tak się o nie zatroszczyli i tu przywieźli zeby koty nie marzły. W schronisku na szczeście odmówili ich przyjęcia, kazali wypuscic na ulicę. Państwo nie chcą się o nie zadbać, postawić im budek. Zasugerowałam jeszcze Konstancin jako alternatywę, chociaż to też nie jest super pomysł. nie wiem co się ostatecznie stało z kotami.
Mam do złapania 5 kotów do sterylizacji na Redutowej - czy ktoś moze pomóc? Oprócz tego kilkadziesiąt kotów w moich rejonach. Chyba jestem bliska załamania - mam już tak dosyć. Żeby to był sam schron ale nie, jeszcze ci ludzie ktorzy przynoszą tam coraz to nowe i nowe koty. Przejęłam ostatnio 2 z Pruszkowa, na więcej nie mam mijesca, nie ma jak ich utrzymywać.
Nie udało mi się z nikim skontaktowac dzis i dostac nr zdrowego ślepaczka.
Koteczka pod nim siedząca też ślepa jest już chora
Białobury ślepaczek w depresji i na kwarantannie.
Może będę tam jutro, jeśli nie to na pewno w niedzielę bo na A2 będzie pan siusiak i całą robotę, odkażanie itp szlag trafi /nie wiem gdzie jest ikona wyjąca. ale taką tu powinnam wstawić/


p.s. a zdrowy ślepaczek jest boski. tylko nie wiem jak się odnajdzie w stadzie, na pewno ze ślepą kotką sie tłukli ale nie wiem kto kogo atakował

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Czw paź 11, 2012 18:40 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

A ten drugi ślepaczek z kwarantanny to w jakim jest wieku?
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 19:12 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

W takim samym, nie mają jeszcze roku ale są już duże.

UWAGA!!!!
Słuchajcie, mam dom dla kotki z mocznicą. Dom dobry, który sam sobie poradzi z jej leczeniem. Ale: warunkiem który dom postawił jest zabranie też 2 ślepaczków.....(i to nie jest mój wymysł ani warunek). Można się umówić na niedzielę. Czasu na decyzje jest mało bo dom wyjeżdza za 10 dni i kotką opiekowaliby się doświadczeni znajomi którzy tam zamieszkają na 3 tygodnie albo gdyby mieli problem pewnie przychodziłby lekarz na zastrzyki nie wiem jak by to było ale na pewno miałaby dobrą opiekę. Dom jest spoza Warszawy ale sam zadoptowalby tą kotkę.
Wiem że u smarti jest miejsce dla 1 ślepaczka w zamian dla Mordechaja, ale chciałabym zeby trafił tam białobury ktory długo już nie pociągnie. Natomiast ślepaczek chłopak jest zdrowy a dziewczynka ma zapalenie górnych drug oddechowych. Może ktoś się zlituje.....
To o czym piszę jest ważne w świetle mojej rozmowy z alareipan i jamkasicą - te 3 koty trzeba jak najszybciej wyciągnąć

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Czw paź 11, 2012 19:15 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Ja mogłabym wziąć ślepaczka. Jeszcze będę rozmawiać w sobotę z jamkasica. Wprawdzie chciałam starszego, statecznego kota. Ale może przynajmniej byłby u mnie jak byśmy mu domku szukali. Choć nie wiem, czy po kilku dniach będę w stanie go oddać :)
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 19:27 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

basia111 pisze:Ja mogłabym wziąć ślepaczka. Jeszcze będę rozmawiać w sobotę z jamkasica. Wprawdzie chciałam starszego, statecznego kota. Ale może przynajmniej byłby u mnie jak byśmy mu domku szukali. Choć nie wiem, czy po kilku dniach będę w stanie go oddać :)

Basia a mozesz przyjechac w nd? wtedy na spokojnie Ci będe mogła powiedziec jak sie opiekowac slepaczkiem no i transport do domu bym Ci załatwiła moze

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Czw paź 11, 2012 19:28 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

basia-a w jakiej Ty dzielnicy mieszkasz?
bo gdybyś np. wziąła ślepaczka a do tego dziewczynkę spod niego to może miałabyś leczenie w znajomej lecznicy czyli za bardzo symboliczne pieniądze..

a co do opieki nad ślepaczkiem to jesteśmy z Basią w stałym kontakcie :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw paź 11, 2012 19:32 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

Okropnie daleko od Palucha...na Białołęce, ul. Skarbka z Gór.
Tylko jeśli chodzi o ewentualne szukanie domku, to nie wiem czy sobie dam radę.
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 19:38 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

i jednak chyba jednego, tak myślę
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 19:52 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

alareipan pisze:Kolejna ma trafić na Paluch :evil: :(

viewtopic.php?f=1&t=146981

Podbijajcie proszę dziewczyny, bo ja nie mam teraz w domu dostępu do netu.


podbijajcie :roll:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Czw paź 11, 2012 20:04 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

no i oczywiście mogę być w niedzielę
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 20:40 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

te 2 bure ślepaczki nie dogadują się ze sobą :( dlatego są w oddzielnych klatkach. Chłopak jest zdrowy - jeszcze.
dziewczynka do leczenia z infekcją. oba są bardzo fajne. mam zawaloną pocztę bo zawalam bazarki i ludzie sie wkurzają. a zawalam bo walczyłam w sprawie klatek. jakby ktoś miał do mnie cos to proszę o telefon bo nie wiem kiedy odkopię pocztę - w nocy powysyłam tyle pw ile będę mogła w sprawie bazarków więc moze conieco się zwolni.

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Czw paź 11, 2012 20:46 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

basia jesli będziesz w niedzielę mój telefon znasz zadzown. Weź tez ze sobą transporter inaczej nie dostaniesz kota do adopcji

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Czw paź 11, 2012 20:53 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

transporterek już czeka, ja też. Mam też trochę miękkich ubrań - to mogę też zawieźć je w niedzielę?
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Czw paź 11, 2012 21:03 Re: PALUCH 7-GPK Mrau.Chore koty potrzebują weterynaryjnych

basia111 pisze:transporterek już czeka, ja też. Mam też trochę miękkich ubrań - to mogę też zawieźć je w niedzielę?

tak, zabierz. z tym ze transport moze się uda załatwic w stronę powrotną już z kotem. O ile wypali akcja z domkiem dla jeszcze drugiego slepaczka bo wtedy przyjedzie domek po kotkę mocznicową. ja teraz znikam stąd już - muszę obrabiac bazarki bo zaraz ludzie mnie zlinczują :cry:

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, kasiek1510, Silverblue, Szymkowa i 416 gości