Czy istnieje choroba w której objawy są podobne do ruji?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 13, 2012 13:00 Re: Czy istnieje choroba w której objawy są podobne do ruji?

Tak kotkę widział wet i odrobaczał ją też. W domu mam innego kota 8 kg kocura kastrata. Jest bardzo przystojny hehehe ale chyba nie aż tak aby u tak małego kota powodować ruję. Zastanawiam się czy może to przez jedzenie? Ostatnio oglądałam film o hodowli kurczaków które na hormonach szybciej rosną (w 6 miesięcy zamiast w ciagu 2 lat). Może przez jedzenie takich kurczaków ludzi i zwierzęta mają zaburzenia hormonalne.

Najważniejsze że już jej "to" przeszło. Bardzo dużo spała i mało jadła jak "to" miała.

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie maja 06, 2012 19:04 Re: Czy istnieje choroba w której objawy są podobne do ruji?

Minęło trochę czasu mój mały kot miał już trzy ruje a pomimo tego ciągle rośnie waży obecnie 3,5 kg. Zatem chyba nie jest kotkiem karłowatym?

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie maja 06, 2012 19:44 Re: Czy istnieje choroba w której objawy są podobne do ruji?

No to pora pomyśleć o sterylce.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14694
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro paź 17, 2012 11:27 Re: Czy istnieje choroba w której objawy są podobne do ruji?

Okazuje się że kotka choć bardzo młoda miała ropomacicze :(
Już jest wykastrowana...
Kastracja uratowała jej życie.
Zatem z tego taki morał że jak kot ma takie dziwne objawy jak bardzo wczesna ruja to trzeba go jak najszybciej wykastrować bo to zły znak - zaburzeń hormonalnych.

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa i 535 gości