PJD-Operacja ZABIEG - zapraszamy do NOWEGO WĄTKU s. 100 :-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 14, 2014 16:51 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

grrr... pisze:Aktualny stan konta OZ:
Do wykorzystania: -184,481 zł lancetów czyli -1844,81 zł

Rozgłosiłam znowu apel na FB, mam nadzieję, że przyniesie jakiś efekt.
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro maja 14, 2014 17:53 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Kinia, właśnie widziałam, wielkie dzięki :1luvu: :1luvu: :1luvu: Pospływały kolejne faktury, będę uzupełniać w miarę płacenia.

BARDZO dziękujemy za pomoc, to jest naprawdę bezcenne w tej chwili. Ręce mi się załamują, gdy widzę kolejne kocięta znajdowane dookoła w zaprzyjaźnionych organizacjach - a to dopiero początek.

Tylko sterylizacją możemy zatrzymać tę falę cierpienia :( .
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 15, 2014 9:49 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Złapałam Mo-Ty-Lek na Licytacji na Opak i będziemy mieli dodatkowe 35 zł na OZ z plecaka, który Njord miał do oddania :ok:

Ja wiem, że to wszystko są małe kroczki, ale póki są w dobrym kierunku to :1luvu: :1luvu: :1luvu:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 26, 2014 22:22 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Dopisałam do naszego zestawienia 3 kocurki, wysterylizowane przez Sylwię1982 - to są jej tymczasy. Na pierwszej stronie "zdjęcia ewidencyje", ale bardzo ładnie poprosiłam Sylwię o zdjęcia kocurków już po zabiegu, żebyście mogli popatrzeć w oczy zwierzaków, którzych życie ułożyło się dzięki Waszej pomocy. Sylwia jest naprawdę niesamowita z tym, co robi. I ile sterylizuje. Szacun :!: .

Po różnych niewielkich, ale trochę czasochłonnych perypetiach związanych z dokumentami został też rozliczony zabieg czarnej kicii z Częstochowy, wysterylizowana staraniem Ewy, koleżanki forumowej Najszczęśliwszej. Ewa zrobiła nam taaaką przyjemność i przysłała zdjęcia kici parę dni po zabiegu, zrobione przez jej koleżankę: strasznie fajnie zobaczyć takiego cudownego zwierza. Ewa jeszcze parę dni temu pisała, że kicia ma się dobrze. Dziękujemy WAM w imieniu czarnulki :-)

Zdjęcie: Obrazek

Więcej zdjęć można obejrzeć na blogu: http://karolinaskalik.blogspot.com/2014 ... -post.html
I jeszcze filmik na yt:

https://www.youtube.com/watch?v=7y0CL3Q174Q

A stan kasy po rozliczeniu tych faktur:

Wydaliśmy 3734,95 lancetów, czyli 37349,45 zł.
Zadłużenie akcji: -2084,81 zł :cry: .

Już się kończą "zaległe zabiegi" - bardzo chciałabym móc napisać, że już zaraz ruszymy dalej. Bardzo.
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 27, 2014 10:25 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Sylwia przesłała zdjęcia trzech kawalerów z jej DT, którzy swój zabieg sterylizacji zawdzięczają Operacji Zabieg i o których pisałam wczoraj:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale fajne kocie pyszczki!

Sylwia :1luvu:
Trzy zabiegi :dance: :dance2: :dance:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 30, 2014 6:03 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Chętnie bym coś złapała, a tu egzaminy :evil: :evil: :evil:

starchurka

 
Posty: 1843
Od: Nie sie 26, 2007 0:09
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 03, 2014 10:35 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Maj się skończył - a z nim, choć nie skończyły się wszystkie nasze problemy, ale naprawdę powoli widać światełko w tunelu.
Zostały już ostatnie faktury do zapłacenia - od zaprzyjaźnionych weterynarzy, tych, którzy mogli czekać najcierpliwiej.

Mam mocne przeczucie, że już ostatnie łatania przed nami i ruszamy dziarsko do przodu - nie zniechęci nas pogoda, kiedy Bezdomność sobie robi apetyt na kolejne kociaki. Myślicie, że uda się do końca wątku? :-)

Dzięki ogromne za majową pomoc :dance2: :dance: :dance2:

Mb :1luvu: , Magdalena H. :1luvu: , Monika C. :1luvu: , Sarah DeMonique :1luvu: , Wojciech Z. :1luvu: , Slapcio :1luvu: i Zosik :1luvu: (bazarek wystawiony przez Sarah DeMonique :1luvu: ), Miszelina :1luvu: , Axa76 :1luvu: , Batka :1luvu: , Monika S. :1luvu: , Dagmara W. :1luvu: , Andrzej L. :1luvu: , Mo-ty-lek :1luvu: , Monika M. :1luvu: , Ziółko, :1luvu: Magdalena A. :1luvu:

Szczególne chciałabym i wszyscy w fundacji chcielibyśmy podziękować za bazarki Sarah DeMonique i Foczce.skoczce - Ziółko też planuje wystawienie bazarku, mimo że o czas u niej niełatwo - Bezdomność koniec końców nie wytrzyma :ok: .
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 04, 2014 17:45 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Kochani, komu mogę wysłać fanty na bazarek na OZ? też cierpię na brak czasu ale znalazłam trochę biżuterii, poszperam też w szafce z książkami.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro cze 04, 2014 19:54 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

VeganGirl85 pisze:Kochani, komu mogę wysłać fanty na bazarek na OZ? też cierpię na brak czasu ale znalazłam trochę biżuterii, poszperam też w szafce z książkami.


mi możesz wysłać zwłaszcza że trochę i biżuterii i książek mam do wystawienia :)

Ziółko

 
Posty: 3959
Od: Nie lis 30, 2008 16:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 04, 2014 20:59 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Ziółko pisze:
VeganGirl85 pisze:Kochani, komu mogę wysłać fanty na bazarek na OZ? też cierpię na brak czasu ale znalazłam trochę biżuterii, poszperam też w szafce z książkami.


mi możesz wysłać zwłaszcza że trochę i biżuterii i książek mam do wystawienia :)


dasz mi adres na pw? :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Czw cze 05, 2014 13:05 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

hej, przepraszam że zaśmiecam wątek, ale potrzebujemy pomocy w łapaniu i transporcie kotów na sterylizację, jest duże stado i kilka miotów kociaków w piwnicy :( prosimy o pomoc, każde ręce do pomocy sie przydadzą- Warszawa Bielany osiedle Chomiczówka wątek poniżej

viewtopic.php?f=1&t=162589&p=10611418#p10611418
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw cze 05, 2014 13:33 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Goyka, piszę priv.
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie cze 08, 2014 20:48 Re: PJD-Operacja ZABIEG. Akcja Mobilizacja - POMOC PILNIE! s

Wychodzimy z długów. To jest postanowione - dostałam dzisiaj takie maile, że po prostu żaden zabieg nie może czekać. Już i natychmiast.

Zrobimy to. Ale intensywnie, bardzo intensywnie zbieramy fundusze:

Dzisiejszy bazarek:

viewtopic.php?f=20&t=162716&p=10616075#p10616075
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 11, 2014 18:06 Re: PJD-Operacja ZABIEG Akcja Mobilizacja - Bezdomność NIE C

poszły zaskórniaczki ;)
na szczęście- niech się Wam mnożą!

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Śro cze 11, 2014 18:20 Re: PJD-Operacja ZABIEG Akcja Mobilizacja - Bezdomność NIE C

Za wyjście z długów i za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 417 gości