Szukamy kotki Marion (Warszawa-Stare Miasto)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 17, 2013 17:43 Re: Szukamy kotki Marion (Warszawa-Stare Miasto)

Dziewczyny, wrzucam link, bo tu było sporo osób zaangażowanych w akcję na Starym Mieście - może znacie karmicieli albo kogoś, kto może pomóc w tej okolicy?
viewtopic.php?f=1&t=156721

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro wrz 18, 2013 21:36 Re: Szukamy kotki Marion (Warszawa-Stare Miasto)

Szalony Kot pisze:Dziewczyny, wrzucam link, bo tu było sporo osób zaangażowanych w akcję na Starym Mieście - może znacie karmicieli albo kogoś, kto może pomóc w tej okolicy?
viewtopic.php?f=1&t=156721


jeśli założycielka tamtego wątku to moja dawna znajoma, a tak podejrzewam za stylu pisania, to jest mistrzynią w łapaniu... możemy z TŻ pomóc w łapaniu, ale myślę, że jak B. nie dała rady, to nam będzie jeszcze trudniej. Nie wiem też nic o karmicielach, których ona by nie znała.
Jeśli przeczucie mnie myli, oczywiście podzielę się tym co wiem. Na SM od jakiegoś czasu już nie mieszkam.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: 4bot i 185 gości