Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 26, 2012 23:15 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Oto znajdka (ten słodki wygląd to tylko pozory :twisted: )
Obrazek

Aron
Obrazek

Sierściuszki w komplecie :)
Obrazek

Życzymy dobrej nocy i też uciekamy :wink: Głaski dla Mrusi :kotek:

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt sty 27, 2012 10:08 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Cudne zwierzaki, a kotka słodziutka. Zaraz cyknę swoje :)
Obrazek
Znajdka, czyli mala sierotka Mrusia: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135760&start=0

birbarka

 
Posty: 52
Od: Śro paź 26, 2011 11:09

Post » Pt sty 27, 2012 10:25 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Futra dziękują za komplementy i możliwość pokazania się :wink: . Czekamy na Galerię Twoich zwierzaków :)
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt sty 27, 2012 11:09 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Obrazek
Mrusia w wersji polującej.
Obrazek
Skrada się.
Obrazek
Pełna satysfakcja, łup w zębach (jeszcze mlecznych).
Obrazek
Pieski pałaszują nagrodę.
Obrazek
Znajdka, czyli mala sierotka Mrusia: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135760&start=0

birbarka

 
Posty: 52
Od: Śro paź 26, 2011 11:09

Post » Pt sty 27, 2012 11:20 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Ależ ona piękna :1luvu: . Powiem Ci, że Kicia jeszcze miesiąc temu też była takim chuderlaczkiem, ale ostatni dostała troszkę ciałka. Przed wczoraj straciła kły mleczne. Szukałam ich w nadziei, że zostanie jakaś pamiątka, ale chyba pożarła je wraz z chrupkami :roll: . Śmiesznie wyglądała z czterema kłami :lol: . Psiaczki masz również imponujące :love: . Mogłabym poznać ich imiona? Ten po lewej chyba młodszy?
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt sty 27, 2012 20:22 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

nelka83 pisze:Mogłabym poznać ich imiona? Ten po lewej chyba młodszy?

Dzięki w imieniu futerek :) Pieski to Finger, ma już 11 lat, a ten młodszy to Wolf(ik), półtora roku. :)
Obrazek
Znajdka, czyli mala sierotka Mrusia: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135760&start=0

birbarka

 
Posty: 52
Od: Śro paź 26, 2011 11:09

Post » Sob sty 28, 2012 15:04 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Jak samopoczucie u Mrusi :) ? Mam nadzieję, że wszystko ok :wink: . Widzę, że Finger jest rówieśnikiem Arona, maja podobne siwe bródki :) . Mrusia przywykła już do kolegów czy nadal się stroszy?
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Sob sty 28, 2012 17:00 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Wracam juz ktorys raz i podziwiam .... :)
Piekna Mrusia zwlaszcza na pierwszym zdjeciu, gdzie widac jaka z niej zgrabna panna rozmiaru XS (huehue)

a z pieskami na pewno bardzo sie polubimy, kiedys ...
:)
zo

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lip 17, 2012 12:12 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Dawno nie pisałam. Mrusia wyrosła pięknie, jest już wykastrowana. Koteczka niebywale rozpieszczona, zwinna, zgrabna, skoczna, pogodna, a przy tym nerwuska. Czyścioszek. Inteligentna i pełna wdzięku.
Chcieliśmy dla niej dobrze, więc wzięliśmy (adopcja) kolegę, młodszego o miesiąc buraska. Jest maleńki, chudziutki, ale to pogodny, spokojny kotek. Wręcz stoicki. Interesuje go głównie jedzenie, mniej my i jakieś tam subtelności. Jest kotkiem bez nerwów: Mrusia na niego syczy, wyje, bulgocze, nawet zwymiotowała z nerwów, gdy zaczął wspinać się na jej hamaczek, a on nic: spokojnie patrzy i robi swoje. Ale pewnego dnia dał jej pazurami po nosku (trzeba przyznać, ze długo wytrzymywał prowokacje) i zaczęło się: pełna histeria, płacz, nie je przy nim, nie śpi przy nim. Izolujemy w nocy i gdy wychodzimy, w dzień pilnujemy kotów. Misiu, tak nazwaliśmy buraska, choć jeszcze nie waży 3 kg, już czuje się w pełni facetem - znaczy teren, pryska po ścianach, a my czekamy z kastracją, aż mu minie rozwolnienie. Od trzech tygodni, od kiedy przyszedł, wciąż ma luźne kupki, teraz jest badany na obecność pasożytów (był odrobaczony), pierwotników itp.
Studiowałam wątek o trudnych dokoceniach. Hmmm. Chyba tam się zgłoszę, choć jak widzę, u nas nie ma tragedii, ale i do sielanki daleko.
Obrazek
Misio
Obrazek
Mrusia
Obrazek
Misio
Obrazek
Mrusia
Obrazek
Znajdka, czyli mala sierotka Mrusia: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135760&start=0

birbarka

 
Posty: 52
Od: Śro paź 26, 2011 11:09

Post » Wto lip 17, 2012 13:39 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Kciuki sie trzyma !!
pazury Misiowi obciac musowo, zeby nie kaleczyl;
a potem kastracja wszystko rozwiaze.
:)
:kotek: :ok:
zo

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lip 17, 2012 14:03 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Zosiu, pazurki ma obcięte, zastanawiam się, czy to nie gorzej, bo te ich końcówki są jeszcze bardziej zadziorne. A Mrusia bije łapką miękką, bez pazurków. Teraz siedzą obok siebie, oglądają ptaszki za oknem, ale Mr. nadal elektryczna. Nieraz już wywala się tuż przy nim na plecki, brzuszkiem do góry i robi fikołki, wtedy raczej nie sprawia wrażenia strasznie zestresowanej :)
Głaski dla Twoich.
Obrazek
Znajdka, czyli mala sierotka Mrusia: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135760&start=0

birbarka

 
Posty: 52
Od: Śro paź 26, 2011 11:09

Post » Pon sie 27, 2012 11:46 Re: Jestem nowy. A może nowa? Nieustające prośby o rady.

Witam, przeczytałam cały wątek. Prześliczna ta Twoja szylkretka. Wyrosła na cudowna kotkę.

Lila84

 
Posty: 1248
Od: Pon lip 02, 2012 14:52

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 244 gości