Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 19, 2014 9:33 Re: Zaginione-znalezione koty

PROSZĘ POMÓŻ! ZAGINĘŁA KOTKA NA OS. BEMA, BIAŁYSTOK

Pusia ostatni raz widziana 14.12. nad ranem pod blokiem przy ulicy BEMA 62B (obok aresztu śledczego) w Białymstoku.

Szaro biała, pulchna i bardzo wystraszona (płochliwa).

Pusia jest 3,5letnią niewychodzącą kotką, dlatego każda sekunda na ulicy jest dla niej walką o przetrwanie.

DLA ZNALAZCY NAGRODA.
TEL. 506 011 962
Każda informacja mile widziana.

NIE WIEM JAK TU DODAĆ ZDJĘCIA.. WIĘC ZAMIESZCZAM LINK ZE ZDJĘCIAMI MOJEJ PUSI:
http://olx.pl/oferta/zaginela-kotka-na- ... 8efSP.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 19, 2014 10:05 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dodałam zdjęcia z ogłoszenia na OLX

Białystok

 
Posty: 2
Od: Pt gru 19, 2014 9:27

Post » Pt gru 19, 2014 17:51 Re: Zaginione-znalezione koty

Zamieść ogłoszenia na słupach, w sklepach zoologicznych, u wetów
Skontaktuj sie może z dziewczynami z Kotkowa, doradzą jak szukać.
http://kotkowo.pl/index.php

Szukac trzeba rano, kiedy nie ma ruchu, ludzi z psami i późnym wieczorem.
Trzeba rozgłosić wśród sąsiadów, dzieci w okolicy-one sa spostrzegawcze. Wydrukuj ulotki ze zdjęciem, powrzucaj do skrzynek.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 21, 2014 23:35 Re: Zaginione-znalezione koty

POZNAŃ - os. Kwiatowe | JUNIKOWO | PLEWISKA | SKÓRZEWO

Zaginęły dwa młode koty. Szaro bura kotka z białymi skarpetkami, brzuszkiem i krawatem oraz biało szary kocurek z białym prążkiem na ciemnym ogonku. Bardzo proszę o wszelkie informacje na temat miejsca ich pobytu. Zaginęły na os. Kwiatowym w Poznaniu, mogły udać się na Junikowo, Plewiska bądź Skórzewo. Szara kotka zaginęła 16.11.2014 roku, biało-szary kocurek zaginął 6.12.2014 roku. Kontakt do mnie: 532 288 799 | SzaraZguba@gmail.com | http://fb.com/SzaraZguba

Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/1086510674 ... kaSkorzewo

Obrazek<br/>
Obrazek<br/>
Obrazek<br/>
Obrazek<br/>


########################## TAGI ##############################
zaginęła szara kotka Poznań, zaginiony kot plewiska, szary kot, szara kotka zaginęła w poznaniu, zaginął mały szary kotek, zgubił się szary kociak, szukam szarego kotka, szarobura kotka, poszukuję szaroburej kotki poznań, uciekła mi kotka, uciekła szarobura kotka poznań, wielkopolska, zaginął kocurek, szukam białego kocurka w szare łaty, biały kocurek w szare łaty zaginął na os. kwiatowym przy plewiskach, skórzewie i junikowie
Ostatnio edytowano Pt gru 26, 2014 11:49 przez Kamila_, łącznie edytowano 3 razy

Kamila_

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Sob lip 23, 2011 15:55

Post » Pon gru 22, 2014 8:02 Re: Zaginione-znalezione koty

Właśnie to robimy od ponad tygodnia.. boję się bo ona jest dosłownie jak autystyczne dziecko..


kropkaXL pisze:Zamieść ogłoszenia na słupach, w sklepach zoologicznych, u wetów
Skontaktuj sie może z dziewczynami z Kotkowa, doradzą jak szukać.
http://kotkowo.pl/index.php

Szukac trzeba rano, kiedy nie ma ruchu, ludzi z psami i późnym wieczorem.
Trzeba rozgłosić wśród sąsiadów, dzieci w okolicy-one sa spostrzegawcze. Wydrukuj ulotki ze zdjęciem, powrzucaj do skrzynek.

Białystok

 
Posty: 2
Od: Pt gru 19, 2014 9:27

Post » Pon gru 22, 2014 12:45 Re: Zaginione-znalezione koty

Witam, szukam czarno-białej, ośmioletniej kotki. Przebywa ona teraz prawdopodobnie na os. Ugorek w Krakowie u nowej właścicielki... W 13 grudnia 2014 ok. godziny 11.30 na ul. Rybnej przygarnęła ją dziewczyna ok. 25 lat, sympatyczna, otwarta, która (z tego co mówiła) prowadzi dom tymczasowy na Ugorku i w jakimś innym miejscu... Od kilku dni cały Ugorek obklejony jest ogłoszeniami ze zdjęciem Kici, jednak nikt do tej pory nie zadzwonił i pewnie nie zadzwoni :( Nie mogę znieść myśli o tym, że nie wiem co się z Kicią dzieje, czy jest zadowolona, czy tęskni tak samo jak cała moja rodzina za nią? :placz: Zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy w tej sprawie, bez efektów. Dlatego błagam wszystkich użytkowników forum z Krakowa o pomoc ! Może jest wśród Was osoba, której szukam? Lub znacie ją? Dokładny opis mogę podać na priv.Za każdą przydatną informację w tej sprawie będę bardzo wdzięczna. Proszę o kontakt w prywatnej wiadomości lub na numer 696498027. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Pt sty 16, 2015 17:57 przez ktp, łącznie edytowano 1 raz

ktp

 
Posty: 3
Od: Pt gru 19, 2014 11:08

Post » Wto gru 23, 2014 8:48 Re: Zaginione-znalezione koty

W okoliczch Stgów koło Gdańska zaginęła kotka w typie tajskim z czekoladowymi znaczeniami. Kociczka ma 14 lat i jej właściciele bardzo za nią tęsknią. Proszę o informację jeżeli ktokolwiek takiego kota widział.

Aga72

 
Posty: 11
Od: Śro gru 23, 2009 13:17

Post » Wto gru 23, 2014 9:06 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek
I oto zguba ze Stogów.

Aga72

 
Posty: 11
Od: Śro gru 23, 2009 13:17

Post » Czw gru 25, 2014 16:34 Re: Zaginione-znalezione koty

Takiego kota wpuścił mi do domu mój kocur..
Obrazek

Kot zagłodzony do granic suchego futra przyrośniętego do kręgosłupa..
Wet dała antybiotyki, badania krwi z ogromną ilością białych krwinek testy Fiv ujemne.
Biegunka, teraz tylko rozwolnienie..Kocur piękny, miły, miał kiedyś swój dom.
Już po wykastrowaniu. Ma ok. 2lat. Trochę odpasłam go.

Komu zaginął ten kot? Lub oddam w dobre ręce..(mam 6 tymczasów do oddania)

EllaM

 
Posty: 229
Od: Śro wrz 11, 2013 19:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 26, 2014 8:25 Re: Zaginione-znalezione koty

ktp pisze:
ktp pisze:Witam, szukam czarno-białej, ośmioletniej kotki. Przebywa ona teraz prawdopodobnie na os. Ugorek w Krakowie u nowej właścicielki... 13 grudnia 2014 ok. godziny 11.30 na ul. Rybnej przygarnęła ją dziewczyna ok. 25 lat, sympatyczna, otwarta, która (z tego co mówiła) prowadzi dom tymczasowy na Ugorku i w jakimś innym miejscu... Od kilku dni cały Ugorek obklejony jest ogłoszeniami ze zdjęciem Kici, jednak nikt do tej pory nie zadzwonił i pewnie nie zadzwoni :( Nie mogę znieść myśli o tym, że nie wiem co się z Kicią dzieje, czy jest zadowolona, czy tęskni tak samo jak cała moja rodzina za nią? :placz: Zrobiliśmy już wszystko co mogliśmy w tej sprawie, bez efektów. Dlatego błagam wszystkich użytkowników forum z Krakowa o pomoc ! Może jest wśród Was osoba, której szukam? Lub znacie ją? Dokładny opis mogę podać na priv.Za każdą przydatną informację w tej sprawie będę bardzo wdzięczna. Proszę o kontakt w prywatnej wiadomości lub na numer 696498027. Pozdrawiam.


Bardzo proszę o pomoc :(



A dlaczego Pani jej szuka, jak przywiozła ją Pani do schroniska , to znaczy ze chciała kotkę tam zostawić. To była adopcja przez schronisko , proszę o więcej szczegółów.

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Pt gru 26, 2014 14:16 Re: Zaginione-znalezione koty

mk999 wysłałam na e-mail, ponieważ trochę się rozpisałam. Pozdrawiam :)

ktp

 
Posty: 3
Od: Pt gru 19, 2014 11:08

Post » Sob sty 03, 2015 0:48 Re: Zaginione-znalezione koty

http://olx.pl/oferta/znalazlam-kota-syb ... fff69f0c7b

"Znalazłam kocurka syberyskiego prawdopodobnie chociaż może to maine coon na Ławicy siedział 1.01 przed naszym domem bał się huków wpusciłam go do domu nakarmiłam i czeka bezpiecznie na swoich właścicieli"

Poznań,Grunwald,Ławica
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob sty 03, 2015 18:34 Re: Zaginione-znalezione koty

bena9 pisze:Ponawiam ogłoszenie: Dalej szukamy! Niestety ani śladu Pręgusia. Jakby zapadł się pod ziemię. :-( Jego brat bardzo źle znosi samotność. Bardzo brakuje mu towarzysza do zabawy czy spania!

Pręguś zaginął 18.07.2014 w Siemianowicach Śląskich Michałkowicach w okolicy ul. Stawowej 24. Jest to szary pręgusek. Roczny, wykastrowany, niewychodzący. Bardzo bojaźliwy i nieufny. Na pewno jest bardzo wystraszony. Bardzo proszę o kontakt, jeśli ktoś go widział. Jego koci brat strasznie za nim tęskni! DLA ZNALAZCY NAGRODA pieniężna!

tel. 503622664
Obrazek
Obrazek

bena9

 
Posty: 8
Od: Śro lis 13, 2013 22:06
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto sty 06, 2015 22:41 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek

Witam, zapłacę za Kotkę widoczną na zdjęciu lub za informacje, które pomogą mi w jej odnalezieniu. Prawdopodobnie przebywa teraz u młodej dziewczyny mieszkającej na Ugorku w Krakowie. Została przez nią przygarnięta 13 grudnia 2014 o godz. 11.30 na ul.Rybnej. Więcej informacji na priv. Bardzo proszę o kontakt... Pozdrawiam.

ktp

 
Posty: 3
Od: Pt gru 19, 2014 11:08

Post » Sob sty 10, 2015 14:24 Re: Zaginione-znalezione koty

Dzisiaj o godz.3:15 w Łodzi w okolicy stacji benzynowej Orlen róg Al.Włókniarzy i Św.Teresy został znaleziony , w stanie krańcowego wyczerpania mały czarny kotek ok 2-ch lat . Cecha charakterystyczna to usunięte ząbki . Brak czipa lub obróżki , kotek wyraźnie domowy i zadbany / obcięta pazurki , brak śladów pasożytów skórnych itp /.
Kotek po wizycie w klinice całodobowej , udzieleniu niezbędnej pomocy , zrobieniu badań , prześwietleń , USG i wszywki antykoncepcyjnej , bo nie kastrowany ,do czasu zgłoszenia się lub ustalenia właściciela pozostanie u mnie . Właściciela chyba będzie możliwe ustalić właśnie po zabiegu usunięcia ząbków .
Mam prośbę : w klinice uprzejmie sprawdzono pacjentów , u których przeprowadzono zabieg usuwania zębów . Może wiecie od jakiego wieku u kotka mogą nastąpić uszkodzenia zębów zawsze sądziłam , że dotyczy to kotków powyżej czwartego roku życia , zawęzi to okres poszukiwania ,
- co z zabiegiem odrobaczania można mu zaszkodzić jeżeli miał przeprowadzony niedawno , w klinice zrobił kupkę i pobrano od razu kał do badań , ale one są mało miarodajne .
- co ze szczepieniami , problem jw.
Pozdrawiam Edyta .
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."Oscar Wilde

EdytaG.

Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Od: Wto gru 30, 2014 9:39

Post » Nie sty 11, 2015 17:07 Re: Zaginione-znalezione koty

Jeśli kot miał nawracające stany zapalne dziąseł, to usunięto zęby, to nie jest kwestia wieku, lecz stanu dziąseł i braku innej metody wyleczenia.
Jeśli kot przywędrował, albo został porzucony, to w tej lecznicy nie będzie mozna go zidentyfikować :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 247 gości