Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 12, 2015 0:09 Re: Zaginione-znalezione koty

Już pół roku szukam szaro-białej kotki. Uciekła na granicy Warszawy i Marek. Może pogoda ją wypłoszyła i w końcu kotka wróci do domu!
Obrazek
Szukam Lucy. Przeszukuję 31 strony na Facebooku. Sprawdzam 34 strony www. od Białołęckiej do Marek. od Berensona do Trasy Toruńskiej. Rano. Wieczór. W nocy. Hej, zgubiłeś, gdzieś tutaj kota? Mogłam go widzieć. Lusitka i inne koty, dzwoń: 535 606 358

nikeris

 
Posty: 95
Od: Śro lip 16, 2014 9:53

Post » Pon sty 12, 2015 21:10 Re: Zaginione-znalezione koty

Przypuszczam , że kotek został porzucony , albo uciekł z samochodu ,zamierzam szukać po wszystkich przychodniach . W końcu to nie jest aż taki masowy zabieg . Na razie na stacji nikt o niego nie pytał .
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."Oscar Wilde

EdytaG.

Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Od: Wto gru 30, 2014 9:39

Post » Wto sty 13, 2015 21:43 Re: Zaginione-znalezione koty

https://www.facebook.com/video.php?v=10153090808469260&set=vb.834859259&type=2&theater

kot ragdoll albo neva błąka się w Łodzi. Widziano go dzisiaj i wczoraj. Czyja to zguba?
proszę o kontakt na klubowy mail info@supremecatclub.pl
Obrazek

Supreme Cat Club

Avatar użytkownika
 
Posty: 296
Od: Sob wrz 28, 2013 20:43
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 15, 2015 0:44 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 21, 2015 21:38 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Widoczny na zdjęciach niespełna 3-letni kocurek Czarny zaginął w Chotomowie (gmina Jabłonna) jesienią ubiegłego roku. Obecnym opiekunom nie udało się go odnaleźć. Kocurek jest wykastrowany, ale nie ma czipa. Jest bardzo płochliwy, boi się obcych osób, ale jak już komuś zaufa to wielki z niego pieszczoch. Od wiosny 2013 r mieszkał w Chotomowie. Początkowo pilnował się domu, z czasem zaczął wypuszczać się na coraz dłuższe wycieczki, w końcu nie wrócił.
Raczej niemożliwe żeby się zgubił, dobrze znał okolicę więc albo nie żyje, albo znalazł nowy dom.
Jeśli ktoś wie cokolwiek na jego temat proszę o wiadomość. Jeżeli jest u kogoś, kto go pokochał i nie chce się z nim rozstawać proszę tylko o informację, że żyje i że wszystko z nim w porządku.
Mój telefon 605539544
Obrazek

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Nie sty 25, 2015 23:06 Re: Zaginione-znalezione koty

Witam,
wczoraj zaginela moja 4 letnia kotka w krakowie nowa huta okolice w ktorej moze byc to os. sportowe, zielone, szkolne, sloneczne, mam przynajmniej taka nadzieje. Kotka reaguje na imie Fila. Z tego co mi wiadomo pod moja nieobecnosc "wypadla/uciekla" przez balkon przynajmniej tak twierdzi rodzina przebywajaca w domu. Jak na razie nie udalo mi sie jej znalesc bardzo prosze o pomoc moj tel. 535755355
Obrazek

toolfey

 
Posty: 3
Od: Nie sty 25, 2015 22:57

Post » Pon sty 26, 2015 13:19 Re: Zaginione-znalezione koty

Szukaj blisko domu.
Czy rodzina jest kotce niechętna?

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon sty 26, 2015 13:29 Re: Zaginione-znalezione koty

właśnie wychodzę dalej jej szukać, i moja mam bardzo kota lubi tylko od paru dni strasznie ciągnęło ją na balkon a moja mam sobie lubi pościel wywietrzyć i sama nie wie kiedy kot zniknął, a jest strasznie niezdarny (problemy z równowagą) a mama ma chore kolano i nie wychodzi z domu i szczerze też mi się przyznać nie chce do końca kiedy to było bo z nią nie mieszka. Kot miał dosłownie na tydzień wylądować pod jej opieką no i mam teraz wesoło...

toolfey

 
Posty: 3
Od: Nie sty 25, 2015 22:57

Post » Pon sty 26, 2015 14:10 Re: Zaginione-znalezione koty

Znaczy balkon był niezabezpieczony?

Szukaj blisko ale w dziurach typu pod schodami, okienka piwniczne z wejściem, krzaki z miejscem do schowania się.
No chyba, że próbuje wrócić do domu, to wtedy może być wszędzie.
Rozwieś ogłoszenia ze zdjęciem.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon sty 26, 2015 14:30 Re: Zaginione-znalezione koty

ogłoszenia właśnie mi drukuje koleżanka... wieczorem rozwieszę wieczorem jak znowu wyjdę. Popytałam też ludzi, jakieś babcie powiedziały, że popatrzą o imie kota zapytały. Najbardziej się boje, że do jakiegoś psa podejdzie, bo poprzednia właścicielka miała psa i ona się w ogóle ich nie boi. A balkon u mojej mamy nie jest zabezpieczony, u mnie jest. Zresztą ona się zawsze bała, bo z tego co mi wiadomo jak była mała to czasem "sama" spadła z parapetu.

toolfey

 
Posty: 3
Od: Nie sty 25, 2015 22:57

Post » Śro sty 28, 2015 6:57 Re: Zaginione-znalezione koty

dorapotwora pisze:Witajcie,
w sobotę 17 stycznia 2015 na Bemowie/Jelonkach z bloku przy ul Karabeli uciekła czarna kotka.
Kotka miała swoją pierwszą rujkę.
W piątek i poniedziałek (26.01) widziano czarnego młodego kota przy śmietnikach na ulicy Szwankowskiego.
Jeśli ktoś z Państwa mieszka w okolicy, prosimy o pomoc.
Wystarczy zostawić jakieś resztki jedzenia przy śmietnikach. Wygłodzony kot nie będzie wybredny.
Niestety osoby, które szukają kotka nie mieszkają na miejscu, w związku z tym nie są wstanie zrobić tyle ile mógłby jakiś mieszkaniec tych okolic.
Jesli zobaczycie czarnego kotka na Karabeli, Szwankowskiego lub okolicach, prosimy, zaniescie go do życzliwego weterynarza na Szwankowskiego, który obiecał pomoc.
telefon kontaktowy 661084030
Tu można znaleźć więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/7951619 ... nref=story

To nie jest takie proste, zwłaszcza zaniesienie kota do weta (trzeba go najpierw złapać). A Ty, dorapotwora, możesz pomóc im szukać?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 29, 2015 12:18 Re: Zaginione-znalezione koty

Nie zdążyłam wcześniej napisać, ale wciąż o tym pisze, żeby zacząć od dokładnego przeszukania najbliżej. I to nawet w takich miejscach gdzie wydawało by się, ze kot się nie zmieści. Ja tak dwa razy swoje odnalazłam. Pod schodami w okienku piwnicznym.
Pomysł z kropelkami dobry. U nas Dusia za nic w świecie jak ją już znaleźliśmy nie dała się wyciągnąć zza kraty okienka. Choc może nas już poznała, ale była tak przerażona, ze zesztywniała.

Trzymam kciuki za tych zaginionych. Niech się już znajdą.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lut 03, 2015 23:18 Re: Zaginione-znalezione koty

Mam wrażenie, że widziałam niedawno zdjęcie podobnego kota, że komuś zaginął
W Gdańsku znaleziono ślicznego, długowłosego kota płci damskiej ;) https://www.facebook.com/19819046361885 ... =1&theater
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10011
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt lut 06, 2015 17:09 Re: Zaginione-znalezione koty

! ! ! ! ! ! PROŚBA O POMOC ! ! ! ! ! !
Pilnie poszukujemy kontaktu z Panią Magdaleną Janiszewska-Kubasik zamieszkałą jakiś czas temu w Dąbrówce koło Poznania.
Otrzymaliśmy właśnie wiadomość, że w schronisku w Poznaniu znajduje się jej kot rasy ragdoll w bardzo ciężkim stanie.
- a może ktos mieszka niedaleko Dąbrówki i mógły podjechać pod adres jaki znamy i powiadomić ją o sytuacji kota.

Koc-Pol Cat
Monika Koc
tel. 791-155-791

koc-cat

Avatar użytkownika
 
Posty: 1101
Od: Sob lis 13, 2004 14:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 08, 2015 17:15 Re: Zaginione-znalezione koty

Pisałam gdzieś wcześniej o mojej Poluni... dalej nie wraca :(

http://olx.pl/oferta/zaginela-kotka-rud ... 3;promoted

jelly bean

 
Posty: 13
Od: Pon lis 10, 2014 22:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 367 gości