Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 13, 2015 13:21 Re: Zaginione-znalezione koty

UWAGA ZABRZE ZAGINĄŁ WIKTOREK!
Z 11 na 12 kwietnia w Zabrzu przy ul. Kościuszki zaginął kocurek Wiktorek, jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt.


512686781
Obrazek
Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro kwi 15, 2015 15:15 Re: Zaginione-znalezione koty

Prawdopodobnie 3 dni temu w okolicach miejsca zaginięcia była widziana moja zaginiona kotka. Myślicie, że powędrowała dalej czy błąka się gdzieś w tamtych rejonach? To już miesiąc poszukiwań..

Hope

 
Posty: 4
Od: Śro kwi 01, 2015 10:59

Post » Śro kwi 15, 2015 15:42 Re: Zaginione-znalezione koty

Warto sprawdzić miejsce. Nie wszystkie koty odchodzą z miejsca zaginięcia.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro kwi 22, 2015 7:53 Re: Zaginione-znalezione koty

Łódż

po Placu Barlickiego błąkała się przemiła burasia, zielonooka, młodziutka, zaczepiała ludzi. Zawiozłam ją na sterylkę, w lecznicy będzie kilka dni - a potem?

Obrazek

Może ktoś chce taką przylepną ślicznotkę? Może komuś zginęła?
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 26, 2015 19:51 Re: Zaginione-znalezione koty

Łódź Teofilów

Obrazek

9 kwietnia 2015 w Łodzi w okolicy Kochanówki (Aleksandrowska - Chochoła) zaginął kotek. Raczej nieduży szar​obury dachowiec, z białym pyszczkiem i białym brzuchem. Na szyi miał zieloną obróżkę, ale mógł ją zgubić. Dla znalazcy - nagroda. Prosimy o kontakt znalazcę lub osobę, która wie, gdzie go ostatnio widziano. Kontakt: Michał, 504 086 365

To kot moich znajomych, ostatnio widziano go w rejonie Aleksandrowska - Rydzowa - Wici - Baczyńskiego. Gdyby wpadł Wam w ręce, albo gdyby kotś coś widział - pomóżcie proszę.
Kot w domu był wielkim przytulakiem, teraz pewnie jest przestraszony
Jest niewykastrowany, znaleźli go chyba dwa dni wcześniej.​
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 28, 2015 18:27 Re: Zaginione-znalezione koty

Drodzy Forumowicze !

W okolicy Sycowa w woj. dolnośląskim, zaginął mój ok. 5-6 letni kocurek Julian.

Julian jest czarny, z małą białą plamką na szyi i na brzuszku.
Na futrze ma też pojedyncze, białe włoski.

Ma dwie bardzo charakterystyczne cechy:
- wewnątrz lewego uszka ma okrągłą czarną plamkę, która wygląda jak tzw. "pieprzyk", to znamię jest tuż przy koniuszku ucha;
- dodatkowo Julcio ma tylko pół ogonka. Jego ogon ma tylko ok. 10 cm i zakończony jest zgrubieniem i pędzelkiem z futra;

Bardzo proszę o pomoc wszystkich forumowiczów z okolic Sycowa.
Za informacje o kotku wyznaczyłam nagrodę w wysokości 500 PLN, ale po 10-tym maja stać mnie będzie na to, żeby tą kwotę dwukrotnie powiększyć.
Jeśli ktoś miałby jakieś rady pomocne w szukaniu mojego przyjaciela, z góry bardzo bardzo dziękuję za podzielenie się nimi.
Hm, nie bardzo wiem w jaki sposób można tu wstawić zdjęcia ?

IsaBella77

 
Posty: 2
Od: Nie kwi 19, 2015 9:03

Post » Wto kwi 28, 2015 18:40 Re: Zaginione-znalezione koty

IsaBella77 pisze:Hm, nie bardzo wiem w jaki sposób można tu wstawić zdjęcia ?
[/b][/color]

np. przez www.wstaw.org
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto kwi 28, 2015 20:53 Re: Zaginione-znalezione koty

Dziękuję Ci bardzo MalgWroclaw.
Teraz szukam, dodam zdjęcia w nocy jak wrócę.
Na razie tylko wydarzenie: https://www.facebook.com/events/906757169384268/

IsaBella77

 
Posty: 2
Od: Nie kwi 19, 2015 9:03

Post » Czw kwi 30, 2015 11:36 Re: Zaginione-znalezione koty

UWAGA!! Warszawa Wola, wczoraj, poźnym popołudniem NA CMENTARZU WOLSKIM widziany byl RUDY KOT Z OPATRUNKIEM NA LAPIE!!! Czerwony elastyczny bandaz, pod spodem bialy opatrunek! Byc moze po wenflonie lub po pobieraniu krwi. Uprzedze posty o lapaniu go- nie bylo opcji bo pojawil sie i nawial raz dwa. Czy ktos szuka? Ktos moze kojarzy ogloszenia jakies ze skads uciekl??? Telefon kontaktowy do osoby,ktora byla na miejscu: 603 055 683
Ewelina

Obrazek

3koty

 
Posty: 65
Od: Śro mar 12, 2014 7:35

Post » Pt maja 01, 2015 0:40 Re: Zaginione-znalezione koty

Spotted:Olsztyn
27 kwietnia o 21:44 ·
W nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27.04) zaginęła kotka perska na ulicy Srebrnej - Osiedle Zacisze. Kotka reaguje na imię Lola. Ma szaro - beżową długą sierść i złote oczy. Pod brzuchem ma przyciętą sierść i jest ona biała. Pierwszy raz wyszła sama na zewnątrz i nie jest przyzwyczajona do tego terenu. Jeśli ktoś ją widział, proszę o informację o tym. Jeśli ktoś ją zobaczy proszę natychmiast do mnie dzwonić i nie spuszczać jej z oka. Kotka nie jest agresywna, ale boi się obcych, dlatego lepiej podchodzić do niej z paczką whiskasa, albo kurczakiem :> Proszę o pomoc, jest dla mnie bardzo ważna.

KotkaMiś

 
Posty: 16
Od: Sob lip 20, 2013 0:50

Post » Wto maja 05, 2015 17:58 Re: Zaginione-znalezione koty

Zapomniałas podać numer telefonu.
Zrób kotce wydarzenie na FB i SZUKAJ, NIE CZEKAJ, AZ SAMA SIĘ ZNAJDZIE!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro maja 06, 2015 19:31 Re: Zaginione-znalezione koty

Piękny jest!
Porób ogłoszenia papierowe ze zdjęciem, porozwieszaj gdzie się da-im więcej, tym lepiej.
Powiedz dzieciom, one są spostrzegawcze i szukaj, najlepiej w okolicy zaginięcia, wieczorem i wczesnym rankiem.
Kot tak naprawdę ginie wtedy, gdy przestajemy szukać :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw maja 07, 2015 22:38 Re: Zaginione-znalezione koty

UWAGA-MARKI

04 maja, przy ulicy Granicznej w Markach zaginęła moja kotka Rozalia. Kotka jest maści CZARNO-BIAŁEJ. Dla znalazcy NAGRODA.
Nr. kontaktowy 503 383 307

nikotyna

 
Posty: 1
Od: Czw maja 07, 2015 22:24

Post » Nie maja 10, 2015 22:00 Zaginione-znalezione koty

Dziś ok.20 przy toruńskiej ul.Fałata został znaleziony kot. Kotka. Młoda. Szara z białymi łapkami i takimż krawatem. Siedziała pod budą dla dzikusów, a kiedy ujrzała człowieka, wskoczyła mu na kolana i postanowiła, że tak spędzi resztę życia. Po wymianie zdań pomiędzy kotem a człowiekiem zeskoczyła i poszła za nim do mieszkania. Ogłoszenia o znalezisku porozwieszane, ale jeśli ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie o poszukiwaniach zguby w okolicach Bydgoskiego, proszę o info na priv.

gerdzia

 
Posty: 63
Od: Sob lis 18, 2006 20:36
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro maja 20, 2015 21:08 Re: Zaginione-znalezione koty

UWAGA KRAKÓW!

W sobotę 16.05. zaginął kocur rasy Maine Coon. Biało-rudy kastrat, nie nosi obróżki. Jest raczej płochliwy i stroni od obcych.
Ostatnio widziany w Cichym Kąciku, w okolicy ul. Beniowskiego, Domeyki, Chodowieckiego, Piastowskiej i Błoń.
BARDZO PROSZĘ O POMOC!!! Na znalazcę czeka nagroda!

Nigdy nie wychodził na dłużej niż kilka godzin, jeden dzień... Boję się, że ktoś mógł go po prostu ukraść, bo piękny i rasowy kot :(.

Ogłoszenie i zdjęcia na gumtree: http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-z ... -625005141

alienor8

 
Posty: 1
Od: Śro maja 20, 2015 20:52
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: JedrzejGra, Zeeni i 537 gości