Zaginione-znalezione koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 16, 2014 15:22 Re: Klub Kotów Odnalezionych

Witam serdecznie,
Wczoraj 15.08.2014 o godz. 12-12.30 w poludnie zaginal nasz ukochany kocur Fado. Ma 5 lat, jest zachipowany, rasy: rosyjskiej niebieskiej. Jestesmy zrozpaczone!!! Przyjechalam na tygodniowe wakacje do mojej siostry do warszawy na ul. gaik 14 b. Kot nie zna terenu, wczesniej byl tu moze ze dwa razy ale 2 lata temu. Z pewnoscia jest teraz przerazony i zagubiony. Wkolo rosna wysokie, nie do przejscia trawy i krzaki. Szukalysmy go wczoraj popoludniu, wieczore
m, w nocy , nad ranem i teraz w ciagu dnia:( Z marnymi reultatami. Kot jest typem kota ostroznego ale w nieznanym miejscu wrecz maniakalnie boi sie nowych rzeczy. Siostra ma duzego psa (tosa inu; mastif japonski) oraz w tej chwili przebywaja u nich na tydzien 2 male pieski kolezanki.
Wychodzimy juz z siebie bo pada deszcz a kota nigdzie nie ma. Dzialka przeszukana, wszystko wokol, sasiedzi. Co jeszcze mozna zrobic.

asiarudzik

 
Posty: 3
Od: Sob sie 16, 2014 7:01

Post » Sob sie 16, 2014 16:03 Re: Klub Kotów Odnalezionych

asiarudzik pisze:Witam serdecznie,
Wczoraj 15.08.2014 o godz. 12-12.30 w poludnie zaginal nasz ukochany kocur Fado. Ma 5 lat, jest zachipowany, rasy: rosyjskiej niebieskiej. Jestesmy zrozpaczone!!! Przyjechalam na tygodniowe wakacje do mojej siostry do warszawy na ul. gaik 14 b. Kot nie zna terenu, wczesniej byl tu moze ze dwa razy ale 2 lata temu. Z pewnoscia jest teraz przerazony i zagubiony. Wkolo rosna wysokie, nie do przejscia trawy i krzaki. Szukalysmy go wczoraj popoludniu, wieczore
m, w nocy , nad ranem i teraz w ciagu dnia:( Z marnymi reultatami. Kot jest typem kota ostroznego ale w nieznanym miejscu wrecz maniakalnie boi sie nowych rzeczy. Siostra ma duzego psa (tosa inu; mastif japonski) oraz w tej chwili przebywaja u nich na tydzien 2 male pieski kolezanki.
Wychodzimy juz z siebie bo pada deszcz a kota nigdzie nie ma. Dzialka przeszukana, wszystko wokol, sasiedzi. Co jeszcze mozna zrobic.


Nie przestawać SZUKAĆ ! Wydaje wam się,że przeszukaliście wszystko a kot może być bardzo blisko schowany w najmniejszej dziurze jaką znajdzie, może siedzieć na drzewie więc zadzierać głowy do góry, zaglądać pod każdy krzak, chodzić i szukać metr po metrze. Jeśli zrobicie to dokładnie i będziecie wytrwali w poszukiwaniach - znajdziecie go. Powodzenia i trzymam kciuki za odnalezienie Fado !!
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob sie 16, 2014 16:53 Re: Zaginione-znalezione koty

Dziekuje za wsparcie :) Szukamy, szukamy wszedzie i bedziemy szukac. Jestesmy tu tylko przejazem, mialysmy sie zatrzymac na tygodniowe wakacje i dalej do rodzicow nad morze. Tam juz nasz kotek zna tereny. Nie wiemy tylko czy sie znajdzie. Jestesmybz Niemiec i dopiero teraz rozpoczelysmy wakacje w Polsce a tu takie smutki:(

asiarudzik

 
Posty: 3
Od: Sob sie 16, 2014 7:01

Post » Wto sie 19, 2014 14:51 Re: Zaginione-znalezione koty

KATOWICE-BRYNÓW

do ogródka teścia przybłąkała się bura kotka, ewidentnie domowa, kuwetkowa, około 3-4 letnia

ktoś szuka ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sie 19, 2014 17:47 Re: Zaginione-znalezione koty

http://i60.tinypic.com/2hfndw4.jpg

W nocy z 16 na 17 sierpnia 2014 przy ul Wolności 94 w Rudzie Śląskiej zaginął czarny duży kot Barni, którym opiekowałem się podczas urlopu właścicielki. Znak szczególny: biała plamka pod gardłem. Kot jest łagodny i oswojony, reaguje na imię. Jeśli jest tutaj ktoś z okolicy i spotka Barniego, mam wielką prośbą o kontakt ze mną pod nr 506 408 528 i zamknięcie go w bezpiecznym miejscu do mojego przyjazdu.
Ostatnio edytowano Wto sie 19, 2014 18:05 przez alix76, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zbyt duże zdjęcie zamieniłam na link

suhy

 
Posty: 1
Od: Wto sie 19, 2014 17:26

Post » Wto sie 19, 2014 21:32 Re: Zaginione-znalezione koty

Witam w dniu 18.08 na Bemowie w okolicach ul.Szeligowska,Połczyńska,Lazurowa zaginęła młoda kotka Bambi.Dachowiec o pręgowanym umaszczeniu czarno/beżowo/brązowym.Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu koteczki.Za informację oferuję nagrodę.Tel.729425928 Małgorzata
Ostatnio edytowano Śro sie 20, 2014 13:32 przez lemmy26, łącznie edytowano 1 raz

lemmy26

 
Posty: 10
Od: Sob wrz 22, 2012 17:40

Post » Wto sie 19, 2014 21:43 Re: Zaginione-znalezione koty

W dniu 10.08.2014 w Katowicach - Brynów - osiedle Orkana zaginęła 5-miesięczna czarna kotka. Miała na sobie czerwoną obrożę z cyrkoniami i dzwoneczkiem. Bardzo prosimy wszystkich którzy ją widzieli o kontakt telefoniczny 793-479-079.

_nikusia

 
Posty: 1
Od: Wto sie 19, 2014 21:39

Post » Czw sie 21, 2014 5:53 Re: Zaginione-znalezione koty

Osoby z Wrocławia proszone są o pomoc w znalezieniu kota !!!

Nadal jest poszukiwany !!!

Wszystkie aktualne informacje i jak wyglądają poszukiwania kota są tutaj
http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/


MałgorzataS. pisze:11.08.2014 późnym wieczorem, wyszedł uchyloną furtkę, na ulicy Canaletta, dziewięcioletni kocur maine coon. Nazywa się Kayron.
Jesteśmy zrozpaczeni. Kot ma chore dziąsła, jest leczony.

Dla znalazcy przewidziana jest NAGRODA!

Kot jest mimo swojego wyglądu strachliwy, może sprawiać wrażenie agresywnego, ale to ze strachu. To bardzo wrażliwy kot.

Kayron jest wielkim kotem, waży z 9 kilo, ma imponujący ogon. Jest bardzo charakterystyczny.

Kayronek spędził całe życie w domu i w zabezpieczonym ogrodzie, nie zna "wolności".

Szukamy już drugi dzień, i w ciągu dnia i o zmroku i o poranku. Nie ma :((((

(nie wiem jak tu umieścić zdjęcie...)



http://olx.pl/oferta/uwaga-zaginal-kot- ... 6IPhn.html



Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Czw sie 21, 2014 23:02 Re: Zaginione-znalezione koty

http://www.domowe-tygrysy.info/koty_ogl ... ,4986.html
Obrazek
ZAGINĄŁ CZARNO BIAŁY KOT CZĘSTOCHOWA Stradom- Zacisze
Dnia 12.08.2014 zaginął czarno biały 1,5 roczny kastrowany kot w okolicach w Częstochowie w okolicach Chełmońskiego - Kossaka - Chopina (Stradom - Zacisze). Ma na imię Tofik, ale raczej nie reaguje na imię. Jest ufny i zazwyczaj głośno domaga się jedzenia. Na nosku ma mały czarny pieprzyk. Jeśli ktokolwiek widział lub posiada jakiekolwiek informacje bardzo prosimy o kontakt. Za kotkiem bardzo tęskni 9-letnia dziewczynka

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sie 22, 2014 19:21 Re: Zaginione-znalezione koty

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W dniu 13.08 około godziny 14:00 w LEGIONOWIE zaginęła kotka Kropka. Kotka ma 1,5 roku, do ludzi raczej nieufna i nie przybiegnie na zawołanie. Kropka zniknęła z posesji przy ul. Wąskiej w Legionowie. Była zaczipowana, nr czipa: 616093900090048.
Kontakt: 667 569 158

monikah

 
Posty: 944
Od: Pt kwi 10, 2009 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Post » Sob sie 23, 2014 21:06 Re: Zaginione-znalezione koty

KATOWICE-BRYNÓW

do ogródka teścia przybłąkała się bura kotka, ewidentnie domowa, kuwetkowa, około 3-4 letnia

ktoś szuka ?mamaGiny

Witam
moja bura kotka zaginęła ostatniego lipca - jeśli ma zamglone lewe oczko (po kocim katarze), białe końcówki łap i krawacik pod szyją to być może to Kortinka (daj Boże!!).
Pilnie proszę o dalsze informacje. Nie wykluczamy, że kotka mogła wsiąść do czyjegoś auta chroniąc sie przed deszczem)
Mój tel. 793 23 63 68

katarzyna123

 
Posty: 1
Od: Sob sie 23, 2014 20:50

Post » Nie sie 24, 2014 14:08 Re: Zaginione-znalezione koty

katarzyna123 pisze:
KATOWICE-BRYNÓW

do ogródka teścia przybłąkała się bura kotka, ewidentnie domowa, kuwetkowa, około 3-4 letnia

ktoś szuka ?mamaGiny

Witam
moja bura kotka zaginęła ostatniego lipca - jeśli ma zamglone lewe oczko (po kocim katarze), białe końcówki łap i krawacik pod szyją to być może to Kortinka (daj Boże!!).
Pilnie proszę o dalsze informacje. Nie wykluczamy, że kotka mogła wsiąść do czyjegoś auta chroniąc sie przed deszczem)
Mój tel. 793 23 63 68


niestety nie mogę się dodzwonić ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sie 28, 2014 15:04 Re: Zaginione-znalezione koty

CatAngel pisze:http://www.domowe-tygrysy.info/koty_ogloszenia,bezplatne,9,1,zaginal_czarno_bialy_kot_czestochowa_stradom_zacisze,4986.html
Obrazek
ZAGINĄŁ CZARNO BIAŁY KOT CZĘSTOCHOWA Stradom- Zacisze
Dnia 12.08.2014 zaginął czarno biały 1,5 roczny kastrowany kot w okolicach w Częstochowie w okolicach Chełmońskiego - Kossaka - Chopina (Stradom - Zacisze). Ma na imię Tofik, ale raczej nie reaguje na imię. Jest ufny i zazwyczaj głośno domaga się jedzenia. Na nosku ma mały czarny pieprzyk. Jeśli ktokolwiek widział lub posiada jakiekolwiek informacje bardzo prosimy o kontakt. Za kotkiem bardzo tęskni 9-letnia dziewczynka


Bardzo dziękuje za wklejenie ogłoszenia.
Niestety dalej szukamy kotka, więc dodaję jeszcze kilka zdjęć.



Obrazek
Obrazek
Obrazek

heyola

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Wto sie 19, 2014 19:39
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt sie 29, 2014 13:57 Re: Zaginione-znalezione koty

Warszawa
Zaginął (15.08)kot rasy orientalnej w okolicach ulicy Szeligowskiej Bemowo - Jelonki
Krótka sierść koloru czarno białego budowa smukła
Charakterystyczne duże uszy i czarna plamka na nosie i brodzie
Widziany w okolicach ulic Lazurowa i Batalionów Chłopskich
Proszę o informacje na numer telefonu 600265129
Dla znalazcy Nagroda

http://i57.tinypic.com/33cox83.jpg
Ostatnio edytowano Pt sie 29, 2014 14:23 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za duże zdjęcie zamieniłam na link

zuzaleee

 
Posty: 1
Od: Pt sie 29, 2014 13:54

Post » Pon wrz 01, 2014 7:04 Re: Zaginione-znalezione koty

Osoby z Wrocławia proszone są o pomoc w znalezieniu kota !!!

Nadal jest poszukiwany !!!

Wszystkie aktualne informacje i jak wyglądają poszukiwania kota są tutaj
http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/


MałgorzataS. pisze:11.08.2014 późnym wieczorem, wyszedł uchyloną furtkę, na ulicy Canaletta, dziewięcioletni kocur maine coon. Nazywa się Kayron.
Jesteśmy zrozpaczeni. Kot ma chore dziąsła, jest leczony.

Dla znalazcy przewidziana jest NAGRODA!

Kot jest mimo swojego wyglądu strachliwy, może sprawiać wrażenie agresywnego, ale to ze strachu. To bardzo wrażliwy kot.

Kayron jest wielkim kotem, waży z 9 kilo, ma imponujący ogon. Jest bardzo charakterystyczny.

Kayronek spędził całe życie w domu i w zabezpieczonym ogrodzie, nie zna "wolności".

Szukamy już drugi dzień, i w ciągu dnia i o zmroku i o poranku. Nie ma :((((

(nie wiem jak tu umieścić zdjęcie...)



http://olx.pl/oferta/uwaga-zaginal-kot- ... 6IPhn.html



Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Necz i 145 gości