5 kociątek znalazło domki. 3 wróciły z adopcji :(((

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 26, 2011 12:00 5 kociątek znalazło domki. 3 wróciły z adopcji :(((

Naprawdę na cito!!!
Dziś odławiam ich matkę na sterylizację. Maluszki mają ok. 6-7 tygodni.
Było ich 7, już jest tylko 5.

Matkę muszę już teraz odławiać, nie mogę pozwoli, aby dochowała swoje dzieci, ponieważ w tym samym ogrodzie żyje jeszcze jedna kotka. W bardzo już wysokiej ciąży. A matka jest bardzo płodną kocicą, ciągle rodzi i to dużo.
Powinnam zabrać całe to towarzystwo.

Nie mogę przyjąć tych kociątek do siebie.
Bardzo pilnie szukam dla nich tymczasu, aby nie zostawiać ich samych na dworze.
Jest bury, czarny, niebieski ...

KTO MOŻE POMÓC????????????

Tak mieszkają

domek dziurawy ze wszystkich, ewentualnie chroni tylko przed nieobfitym deszczem :cry: :cry: :cry:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Wto mar 06, 2012 15:39 przez delfinka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 12:21 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

jeszcze raz. Mam tylko 4-5 godzin ...
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 12:52 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

podnoszę. Bardzo Ważne!
Obrazek Obrazek

talamasca

 
Posty: 155
Od: Czw gru 25, 2008 1:03

Post » Śro paź 26, 2011 13:08 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

:ok:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 26, 2011 14:07 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

próbujemy ...

podobno cuda się zdarzają
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 14:29 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Podniosę....


Cholera :roll:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2011 15:22 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

o matko :-( mogę tylko podnieść :-( kto może pomóc????

mawin

 
Posty: 3919
Od: Czw sie 09, 2007 9:55
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 26, 2011 15:32 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

o, Boże, za pół godziny wychodzę na łapankę.

Zrobiłam dla maluszków domek styropianowy duży i z dużą ilością polaru.
Po złapaniu matki będą zachęcone do wejścia do środka.
Jedna Pani pod siatką będzie im wsuwać talerzyk z jedzeniem.
I naprawdę będą musiały tam zostać :cry:
Ja nie mogę zabrać :crying:
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 16:55 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Wiem, że szukasz pomocy dla kociąt, ale dlaczego nie pozwolisz matce na odchowanie tych małych? Nie rozumiem, dlatego, że jest jeszcze jedna kotka w bardzo wysokiej ciąży?
[quote="delfinka"]
Matkę muszę już teraz odławiać, nie mogę pozwoli, aby dochowała swoje dzieci, ponieważ w tym samym ogrodzie żyje jeszcze jedna kotka. W bardzo już wysokiej ciąży.

Saraa

 
Posty: 609
Od: Śro kwi 13, 2005 15:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro paź 26, 2011 17:33 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

podnoszę,
to naprawdę pilne!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro paź 26, 2011 19:01 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję że maleństwa niespełna dwumiesięczne nie zostaną same na dworze :(
Będą kompletnie bezbronne wobec drapieżników, zimna.
Naprawdę nie można tej jednej kotki zostawić tam do czasu odchowania kociaków/znalezienia im domów? :roll:
Ja mam osiem kotów, w tym jednego kociaka nieszczepionego jeszcze, po chorobie, domu maluszkom dać nie mogę.
Ale serce się kraje że nagle zostaną bez matki, same, w krzakach, przy takich zimnych nocach.
Jest spore ryzyko że nawet jeśli ich coś nie zje, to się po prostu rozlezą w poszukiwaniu kotki :(

Dziś dałaś ogłoszenie, dziś odławiasz kotkę...
Jakie były szanse na znalezienie domu dla kociaków? :(

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro paź 26, 2011 19:36 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Saraa pisze:Wiem, że szukasz pomocy dla kociąt, ale dlaczego nie pozwolisz matce na odchowanie tych małych? Nie rozumiem, dlatego, że jest jeszcze jedna kotka w bardzo wysokiej ciąży?

nie mogę pozwolić matce na odchowanie dzieci - chyba zastosowałam zbyt duży skrót myślowy :roll: Czasami wystarcza, ale nie zawsze.

Chodzi o to, że tę kotkę trzeba już teraz łapać, ponieważ:
1) jednocześnie jest łapana kotka w wysokiej ciąży
2) matka jest kocicą o wyjątkowej płodności, a w tej chwili wiadomo, gdzie przycupnęła
3) dzieci miałaby bardzo ciepły domek i przez 5 poczekają na matkę
4) dzieci byłyby karmione przez ogrodzenie przez sąsiadkę
5) dzieci nie są już karmione przez matkę
6) teren na którym się obecnie znajdują jest jednym z wielu przedwojennych ogrodów, jest całkowicie bezpieczny przed drapieżnikami, których tu po prostu nie ma

Ad. p. 6) Jednakże dla małych kociąt nie jest najlepszym rozwiązaniem przebywać samemu, dlatego prosiłam Was o DT dla małych.
Ilekroć do tej pory byłam w takiej sytuacji, dawałam dt, matkę po sterylce zabierałam do siebie i rodzinka spokojnie sobie wzrastała. Obecnie nie mam takiej możliwości.

Nie mogę pozwolić, aby odchowała swoje dzieci w terenie, ponieważ od lat walczę tu o ograniczenie populacji kotów i przegrywam.
Ilość nie tylko nie maleje, ale wręcz rośnie.
Jeśli kotka zamelinuje się w ogrodzie "obrońcy kotów" i wyznawców "nieingerowania w naturę" , tam rodzi i odchowuje dzieci, to się towarzystwo potem rozłazi po całym terenie i dalej rozmnaża.
To w dużym skrócie.


Nie znając realiów nie należy wypowiadać kategorycznych sądów.
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 19:42 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

wracam do tematu.

Zostawiłam pułapki i przyszłam do domu ogrzać.
Łapanka jest spóźniona o co najmniej dobę, gdyż w nocy matka rozpoczęła przeprowadzkę :crying:
Wyprowadziła już dwoje dzieci. Pewnie tej nocy wyniesie pozostałe. Jeśli jej się to uda, to po ptokach, bo w tym labiryncie nie da się jej odnaleźć. :evil: Za późno mnie zawiadomili.
Przy okazji sprostowanie. Jeden z kociaków nie jest niebieski, lecz w typie tonkijskiego, tak jak Cino. Są jeszcze 2 bure i 2 czarne.


Ciężarna na razie nie pokazała się.
Natomiast przyszła kotka, o której istnieniu nawet nie wiedziałam. Młoda, piękna i niesterylizowana. :evil: Jutro gdzieś pojedzie na ciachnięcie.
W nocy będę łapać jeszcze inną, która jest w ciąży notorycznie!, tyle że niewiele jej dzieci przeżywa.
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 19:46 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Jest oferta dt. Bardzo dziękuję :1luvu:

Faktycznie, troszkę cienkie to miejsce, ale jeśli nie znajdzie się nic lepszego, to jest na wagę złota.
Trzeba tylko wszystkie złapać :roll:
Zaraz znowu wychodzę.
Obrazek Obrazek

:201461 :cat3: . . . . . NASZ KOCI BLOX http://kocidomtymczasowy.blox.pl/html

:catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk: :catmilk:

delfinka

 
Posty: 9012
Od: Wto gru 05, 2006 0:13
Lokalizacja: obecnie miedzy Łodzią a Warszawą

Post » Śro paź 26, 2011 20:47 Re: 5 malutkich kociąt NA CITO szuka DT/DS !!!!!!!!!!!!

Wielki ukłon za to co robisz :1luvu:
delfinka pisze:Nie znając realiów nie należy wypowiadać kategorycznych sądów.

Przecież ja tylko zapytałam :(

Saraa

 
Posty: 609
Od: Śro kwi 13, 2005 15:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot] i 557 gości