Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 10, 2012 17:30 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Zaznaczam.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 10, 2012 19:36 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

:ok:
Burasia była dziś na kolacji :1luvu: :ryk: :1luvu: A jak się wątróbką zajadała. Widać tam nie mają takich przysmaków :twisted:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Wto sty 10, 2012 20:50 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze::ok:
Burasia była dziś na kolacji :1luvu: :ryk: :1luvu: A jak się wątróbką zajadała. Widać tam nie mają takich przysmaków :twisted:

Przekupiłaś ją wątróbką :twisted: :ryk: :ryk: teraz już zostanie :kotek: :ok:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro sty 11, 2012 9:39 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Chyba jednak nie, bo na śniadaniu jej nie było :( Koty od kilku dni wymiatają wszystko ciepłe co dostaną, chyba znów idą mrozy..Chciałam dziś złapać którąś z moich panien na ciachnięcie, a tu d**a :evil: Żadnej nie było, była tylko Śnieżka i Synciu, a tamte dwie gdzieś polazły.. Chyba wyczuły pismo wąsami :twisted:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Śro sty 11, 2012 13:52 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:Chyba jednak nie, bo na śniadaniu jej nie było :( Koty od kilku dni wymiatają wszystko ciepłe co dostaną, chyba znów idą mrozy..Chciałam dziś złapać którąś z moich panien na ciachnięcie, a tu d**a :evil: Żadnej nie było, była tylko Śnieżka i Synciu, a tamte dwie gdzieś polazły.. Chyba wyczuły pismo wąsami :twisted:

:( Jest ciepło i zaraz zaciążą 8O Jest problem bo jaka ta zima będzie dalej nie wiemy :roll: Ręcznie je łapiesz :?: czy w klatkę?
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro sty 11, 2012 15:28 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Jak zaciążą to usuniemy, nie ma innego wyjścia. Ręcznie ja łapię w worek taki od ziemniaków, nie mam klatki, poza tym klatka byłaby ryzykowna, że się złapie nie ta co trzeba albo by ją ukradli..Musiałabym warować i czekać, a one wtedy nie podejdą
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Śro sty 11, 2012 19:57 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:Jak zaciążą to usuniemy, nie ma innego wyjścia. Ręcznie ja łapię w worek taki od ziemniaków, nie mam klatki, poza tym klatka byłaby ryzykowna, że się złapie nie ta co trzeba albo by ją ukradli..Musiałabym warować i czekać, a one wtedy nie podejdą

Tak też pomyślałam że by ukradli :roll: i to ryzykowne bo już nornice ktoś łapał,albo nie tego kota :lol:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw sty 19, 2012 7:54 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Mijają 3 m-ce od próby otrucia moich podblokowych, stadko jednak się nie odbudowało, czasem zagląda do mnie Ferbi i Burasia i na tym koniec. Moje próby złapania Zołzy albo Jadziuni na razie spełzły na niczym, panny chyba czują co się święci i pryskają mi w krzaki za każdym razem jak idę z jedzonkiem..
Na dodatek wczoraj pokłóciłam się z jednym z naszych karmicieli :evil:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Czw sty 19, 2012 11:37 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:Mijają 3 m-ce od próby otrucia moich podblokowych, stadko jednak się nie odbudowało, czasem zagląda do mnie Ferbi i Burasia i na tym koniec. Moje próby złapania Zołzy albo Jadziuni na razie spełzły na niczym, panny chyba czują co się święci i pryskają mi w krzaki za każdym razem jak idę z jedzonkiem..
Na dodatek wczoraj pokłóciłam się z jednym z naszych karmicieli :evil:

Pokłóciłaś się pewnie o to że przez karmienie nie możesz złapać kotów?
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw sty 19, 2012 19:33 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Niee... Są chętni rolnicy, by zaadoptować kilka dorosłych kotów. Wywiad środowiskowy wypadł pozytywnie, a że facet ma u siebie kilkadziesiąt bezdomnych to jemu zaproponowaliśmy pomoc. Niby się zgodził, na pierwszy wyjazd miało pojechać 5 kotów, a on przyniósł 3 twierdząc, że innych nie może złapać 8O Ale ciągle marudzi i narzeka, że ma mało karmy choć dostaje jej najwięcej ze wszystkich karmicieli..10 kg suchej starcza mu na góra 4 dni.. Dlatego chcieliśmy go odciążyć, tym bardziej, że ma kłopoty z innymi lokatorami i chcą go eksmitować przez te koty
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Czw sty 19, 2012 23:07 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:Niee... Są chętni rolnicy, by zaadoptować kilka dorosłych kotów. Wywiad środowiskowy wypadł pozytywnie, a że facet ma u siebie kilkadziesiąt bezdomnych to jemu zaproponowaliśmy pomoc. Niby się zgodził, na pierwszy wyjazd miało pojechać 5 kotów, a on przyniósł 3 twierdząc, że innych nie może złapać 8O Ale ciągle marudzi i narzeka, że ma mało karmy choć dostaje jej najwięcej ze wszystkich karmicieli..10 kg suchej starcza mu na góra 4 dni.. Dlatego chcieliśmy go odciążyć, tym bardziej, że ma kłopoty z innymi lokatorami i chcą go eksmitować przez te koty

Coś chyba kiedyś wspominałaś o tym kimś :roll:chyba że pomyliłam.
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt sty 20, 2012 11:20 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Wspominałam właśnie tutaj :ok:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Pt sty 20, 2012 17:57 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:Wspominałam właśnie tutaj :ok:

Znaczy że moja skleroza nie jest jeszcze najgorsza :mrgreen: :ok: jednak coś mi świtało :mrgreen:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie sty 22, 2012 14:19 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

A kto mówił, że masz sklerozę? :ryk:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Lilianna J-wie

 
Posty: 3611
Od: Czw paź 13, 2011 6:03
Lokalizacja: Jastrowie k/ Piły

Post » Nie sty 22, 2012 15:01 Re: Śnieżka, Zołza, Ferbi, Synciu i Jadziunia- prosimy o 1% s.31

Lilianna J-wie pisze:A kto mówił, że masz sklerozę? :ryk:

Sama tak mówię bo nic znaleźć nie mogę i wszystko zapominam :mrgreen:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 484 gości