KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 06, 2013 17:04 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Wiatr za oknami kotom niestraszny, kompletnie się nim nie przejmują...
Dzieciaki wrzeszczą i biegają na boisku pod moimi oknami, dostały głupawki z powodu pierwszego śniegu - i robią za telewizję dla kotów :twisted:
Kubuś na zmianę ogląda smarkaczy za oknem i dopomina się o głaskanie. Właśnie jedną taką sesję skończyliśmy dość gwałtownie, bo najwyraźniej uraziłam Jaśnie Pana: Kręcił ósemki na kocyku, nadstawiając się do głaskania, co jakiś czas kładł i wystawiał brzuszek, aż nie wytrzymałam i pomiziałam po sadełku, dodając odpowiedni komentarz na jego temat. Kłapnął ząbkami (z daleka od ręki), zerwał się... i poszedł pochrupać trochę z miseczki :mrgreen:

Koledzy ...
Obrazek

...nie na długo
Obrazek

Pacają równo obaj, bardziej w powietrzu, niż po futrze 8)

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon gru 09, 2013 1:06 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Kubuś się rozkręca! :twisted:

Przed chwilą pacnął Luśkę w tyłek, czego konsekwencją była galopada dwóch dużych koteczków przez pół mieszkania, zakończona lądowaniem Kuby na najwyższej półce drapaka...
Nie przypuszczałam, że Kubek potrafi tak szybko biegać! 8O
Luśki też zresztą nie podejrzewałam o zdolność do takich zrywów... :mrgreen:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon gru 09, 2013 6:32 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Dziewczyny paca ,co za burak :crying:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon gru 09, 2013 10:56 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Nie martw się, Ciocia, to takie kocie końskie zaloty :D
Krew się nie leje, to bardziej rytuały niż prawdziwe łapoczyny :wink: Powiedziałabym nawet, że Luśka była zadowolona, że ma okazję przypomnieć wszystkim, kto tu rządzi... :twisted: Przedefilowała z podniesionym do góry i nastroszonym jak szczotka ogonem przez chałupę, żeby wszyscy ją na pewno zobaczyli :lol:
Od paru dni już widać, że Luśka trzyma się bliżej stada, częściej dopomina się o głaskanie i sama przychodzi na kolana, mniej burczy...Kuba ma bardzo dobry wpływ na relacje w stadzie i obstawiam, że z tym pacaniem dokładnie wie, co robi ... 8)

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon gru 09, 2013 11:08 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Końskie zaloty ciocia są dość nie miłe ,wiem bo kiedyś oberwałam
od prawdziwego konika ,bolało ,słowo :mrgreen:
Ale skoro widzisz że jest ok ,to ok :1luvu:

Kocie rumaki :ryk:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Czw gru 12, 2013 20:19 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Pacanie, jak zdążyłam się już zorientować, to Kubusiowy modus operandi
Paca wszystkich :mrgreen: : jak ma ochotę polatać z dużym przyspieszeniem - paca Luśkę, jeśli chce się zawstydzić - paca Pulpeta i przyjmuje od niej zdziwione / zgorszone spojrzenie; jeśli chce zapytać, jak się czuje Sierżant - paca i zalicza noskowanie :wink: Ale nie ma nikogo do prawdziwej kociej zabawy - bo Sierżant choruje i nie ma ochoty na ganianki :(
Mimo to, jakoś sobie radzimy, Kubuś już się nauczył upominać o wygłaskanie na kolankach (sam nie wskakuje, trzeba królewicza usadzić :twisted: ), twardo pilnuje miejscówki na łóżku i czasu zabawy, apetyt dopisuje :)

Przyłapałam go wczoraj rano na moim fotelu 8)
Obrazek

Kiepskie, bo nie chciałam go spłoszyć lampą, a światła dziennego nie ma ostatnio za wiele :roll: Ale i tak dołączył do klubu zwanego przeze mnie zarządem 8) - kocurów, które nie uznają mojej miejscówki za wyłącznie moją (dziewczyny jakoś mnie nie podsiadają :wink: )

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pt gru 13, 2013 5:39 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Pacanko koteczek już uprawia ,no ślicznie :roll:

Biedny Sierżancina ,potrzymam aby szybko choroba minęła :ok: :ok: :ok:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon gru 16, 2013 23:53 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Króciutko dzisiaj, bo pora późna, ale takie wydarzenie wymaga odnotowania:
Kubuś sam wskoczył mi na kolana :!: Z gracją, pewnie, bez pazurków :mrgreen:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Czw gru 19, 2013 12:07 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Chłopak z gitarą... :wink:

Obrazek

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon gru 23, 2013 11:34 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Nauczył się już grać ......... kolędy ?
Cóż słychać u chłopaków ,jak Sierżancik ? lepiej z łapą ?

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon gru 23, 2013 17:13 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

nie nauczył się, bo przeważnie śpi! :mrgreen:

Sierżantowe łapki lepiej, ale smarowanie jest upokarzające, narusza kocią godność, jest nieludzkie, wredne itp., w związku z czym po każdym smarowaniu wkurzony Sierżant robi szarżę przez chałupę i goni Kubusia :evil: Pewnie wolałby pogonić mnie :twisted:

Kubuś pozazdrościł czarnym kotkom miejscówki na kaloryferze i usiłował się dziś wdrapać na drugi, dotąd nie używany...Dobrze oszacował długość kaloryfera w stosunku do swoich gabarytów, ale przeliczył się co do jego grubości - daleko nie spadł, ale i tak się speszył :roll:

Za to coraz śmielej sobie poczyna z podsiadaniem mnie w fotelu - trzeba kotka przenosić na inne legowisko albo siadać obok - perswazja słowna nie działa...
Może uszka trzeba przeczyścić, czy cóś? :twisted:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon sty 13, 2014 16:21 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Co słychać u Kubka w 2014 roku :?:

czy choć jeden telefon zadzwonił w wiadomej sprawie ?

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon sty 13, 2014 20:10 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Nikt nie dzwoni, nikt nie pisze... :roll:
Trudno, widocznie musimy jeszcze trochę poczekać na domek, a tymczasem mamy nowego kolegę - Krokieta :mrgreen:
Obrazek
Odkąd Krokiet dołączył do stada, Kuba jest zazdrosny i regularnie usiłuje udowadniać, że to on jest największym miziakiem w domu...Pakuje się na kolanka, włazi na klawiaturę, pcha do łóżka :roll: Ale po brzuszku dalej nie pozwala się głaskać :twisted:
Postaram się w weekend o nowe zdjęcia Kubka, a na razie na osłodę - kolejka do stołówki :mrgreen: :
Obrazek
Kuba dogaduje się ze wszystkimi, również z nieobsługiwalną Mańką...Kolejność rozdawania porcji jest taka: najpierw w kuchni dostają jeść rezydentki, potem stawiam miskę na kredensie dla Mańki , a potem dostają jeść kocury...No i Kuba chyba uznał, że nie będzie tyle czekał na swoją porcję i wcisnął się do kolejki :twisted:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Czw lut 06, 2014 20:14 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Kuba :roll: :?: :?: :?: :?:

Ciocia obiecałaś :crying:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Czw lut 06, 2014 21:05 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

no wiem - ociągam się, ale Kubuś nie współpracuje :twisted:
Nie chce ładnie pozować, seksowne miny robi tylko wtedy, kiedy się go głaszcze dwiema rękami, a nie mam trzeciej łapki ... :roll:
Postaram się o jakieś wsparcie w ten weekend i coś zmontujemy ...

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99 i 510 gości