KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 10, 2014 22:19 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

weekend nie spełnił pokładanych w nim nadziei -z niczym się nie wyrobiłam :roll:

Wczoraj rano pstryknęłam tylko kilka fotek Kubusiowi, kiedy spał i łapał słoneczko przez szybę: :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i do kompletu jeszcze dwa starsze ujęcia:

Obrazek

Obrazek

I jeszcze koleżanka Mańka, która podsiadła Kubusia na jego ulubionym posłanku:

Obrazek

Proszę szczególnie zwrócić uwagę na uszka - jedno lepsze od drugiego! :twisted:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon lut 10, 2014 22:45 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Widzę ,że krzywda to mu się nie dzieje ,wygląda ślicznie ,
za to Mania ,na rany kocie co to za artysta plastyk uszy jej pociachał 8O

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon lut 10, 2014 22:58 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Lewe takie miała, jak się poznałyśmy, a z powodu prawego wyprowadziła się z żerańskiej stołówki do domku, bo się jej ciągle odnawiała infekcja - aż w końcu trzeba było usuwać skrzep chirurgicznie :roll:
Przyjechała do mnie równo rok temu na leczenie -po czym miała wracać na swoje śmieci. Ale nie chciała, tak bardzo nie chciała wracać :) Nawet nie podchodziła do drzwi, żeby mi przypadkiem nie przyszło do głowy ją wypuścić :roll:
Głaskanie musi być na jej warunkach, czasem sobie ze mną pogada, z kotami niespecjalnie się integruje - ale jest bezpieczna, ma ciepło i sucho i chyba jej tak dobrze... :)

Kubek pozdrawia z kolanek, pisać sam (na szczęście) nie chce :twisted:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Nie mar 16, 2014 23:52 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Kubuś jest ostatnio bardzo zajęty, bo ciągle musi czuwać nad chorującą Arią, ale dziś psica przeniosła się na kanapę i zwolniła swoje śliczne nowe legowisko...No to Kubek hyc ! Dodaj do tego poduszeczkę z kozłkiem i kino akcji gotowe:

https://www.youtube.com/watch?v=q1HFg0Cue7M :mrgreen:

Z tą akcją to żartowałam...Ale i tak jest słodki! :mrgreen:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon mar 17, 2014 8:43 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Ależ to się piękny kocurek zrobił :D
A jak na film akcji, to Kubek taki trochę stacjonarny :mrgreen: :lol:
No i za psicę nieustająco :ok:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 17, 2014 14:12 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Rano oglądałam filmik przy kawie i sądziłam ,że wifi nie łapie ,bo w takim temmmmmmmmmmmpie
się akcja działa ,a to fakt ,nie usterka :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pon mar 17, 2014 14:18 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

No to cały Kubek przecież! :mrgreen:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Śro kwi 23, 2014 22:43 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Ostatnie tygodnie nie były łatwe, przegrana walka z chorobą Arii dała się nam wszystkim we znaki...
Wciąż pamiętam takie scenki, jak ta:
Obrazek
Bez Arii koty zaczęły ustalać na nowo hierarchię w stadzie - szczególnie rozrabiał Sierżant...Tłukł wszystkich, jak popadło...a potem sam maszerował na kwadrans do klatki (taki karny jeżyk :twisted: ) Któregoś dnia Kuba nie zdzierżył i oddał... A że to wyższa klasa wagowa, Sierżant ewakuował się pod kredens na dobrą godzinę :twisted:
Zdziwione miny kotów -bezcenne (ja też zbierałam szczękę z podłogi, nie powiem :wink: )
Kubuś postanowił pokazać stadu, że zazwyczaj ustępuje nie ze słabości, ale z umiłowania świętego spokoju :mrgreen:

Na ferie świąteczne przyjechał do nas gość:
Obrazek
No i z tym koleżką było zupełnie inaczej, niż z Arią - Julek za bardzo chciał się zaprzyjaźnić z kotami, w rezultacie biedne futra większość dnia spędzały tak:
Obrazek
Kubuś po raz kolejny udowodnił, że jest twardzielem - i trzymał się niższych poziomów, przez co regularnie wchodził w kontakt z tajfunem... :twisted: Obserwował intruza z podwyższenia:
Obrazek
Czasem spokojnie zapadał w drzemeczkę, kompletnie nie przejmując się psem:
Obrazek
Przychodził też na kolanka, ale wtedy natychmiast meldował się też Julek... :roll: Kiedy pies robił się zbyt namolny, Kuba nie miał oporów, żeby sklepać mu pysk (tego nie uwieczniłam na zdjęciu - a szkoda! :twisted: )
Dziś rano koleżka pojechał do siebie, popołudniu koty powoli zaczęły schodzić na podłogę :wink: Na kolankach zrobił się tłok, Kuba dyplomatycznie oddaje pole pozostałym stęsknionym pieszczot futrom, sobie pozostawiając siedzenie na moim fotelu, jeśli tylko na chwilę z niego wstanę :mrgreen:

Fajnie nam się razem mieszka - ale nie mogę być taką egoistką - czas na nowy domek, taki, który będzie miał więcej czasu i kolanek :mrgreen:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pt maja 02, 2014 11:17 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

No to hop po chatke :-)

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 02, 2014 17:43 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

:ok: :ok: za wspaniały dom :kotek:
kicikicimiauhau
 

Post » Pon cze 02, 2014 10:12 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Wczoraj Kubuś pojechał do nowego domku! :D Para młodych, sympatycznych ludzi, którzy bardzo chcieli pieszczocha śpiącego w łóżku :mrgreen:
Dziękuję Iwonie66, która podsunęła kandydaturę Kubusia i Piotrowi568, który nas dostarczył na miejsce, mimo, że tak mu żal było biednego koteczka... :twisted:

Po pierwszym onieśmieleniu Kubuś zwiedził mieszkanie, potem rozsiadł się w fotelu, do głaskania aż podskakiwał! :mrgreen:
W nocy zalogował się na łóżku i o piątej obudził Państwa, żeby go głaskali! :twisted:
Chyba będzie dobrze?! :roll:

Mania2

Avatar użytkownika
 
Posty: 931
Od: Śro lut 11, 2009 21:35

Post » Pon cze 02, 2014 15:47 Re: KUBUŚ - wreszcie porządnie wyremontowany miziak szuka DS

Strasznie wygląda to głaskanie o 5 rano :mrgreen:

Kubusiu szczęśliwego życia już u siebie . :1luvu:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., kicalka, Silverblue i 115 gości