ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-w tym roku nowe,pomóżcie :(!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 10, 2011 9:01 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

Jednak juz znaleźli kotka na miejscu.

więc moge tylko podbijać
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Pon paź 10, 2011 10:36 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

Jest DT :wink: Pani wypatrzyła ogłoszenie. Teraz tylko módlcie się , żeby na maupa (moja cówka :evil: ) zechciała łaskawie kicię oddać, bo jakoś im się chyba będzie trudno rozstać :evil: :evil:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon paź 10, 2011 10:39 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

jasdor pisze:Jest DT :wink: Pani wypatrzyła ogłoszenie. Teraz tylko módlcie się , żeby na maupa (moja cówka :evil: ) zechciała łaskawie kicię oddać, bo jakoś im się chyba będzie trudno rozstać :evil: :evil:

Wspaniale :ok: jasdor Ty działasz jak błyskawica,ale wiem że dużo ciotki pomagają :kotek: :piwa:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon paź 10, 2011 10:43 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

To nie ja działam vailet - to jakieś anioły, czy cuś :mrgreen: Co ja tam, kilka słów napisze i o pomoc poproszę ? To bardzo łatwe działanie przecież. Ale tak to nieraz jest, że albo sie domek znajdzie raz-dwa, albo siedzi biedactwo i czeka miesiącami (patrz:Zorka :( ) i nikt nawet nie zadzwoni. To chyba tak działa, jak u ludzi. Niektórzy mają więcej szczęścia, niektórzy mniej :roll:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon paź 10, 2011 10:46 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

jasdor pisze:To nie ja działam vailet - to jakieś anioły, czy cuś :mrgreen: Co ja tam, kilka słów napisze i o pomoc poproszę ? To bardzo łatwe działanie przecież. Ale tak to nieraz jest, że albo sie domek znajdzie raz-dwa, albo siedzi biedactwo i czeka miesiącami (patrz:Zorka :( ) i nikt nawet nie zadzwoni. To chyba tak działa, jak u ludzi. Niektórzy mają więcej szczęścia, niektórzy mniej :roll:

No tak zapomniałam :oops: i Sucharek :( ,ale z tą kociną to mistrzostwo :kotek: :ok: :ok: :ok:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon paź 10, 2011 12:01 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

A w tym DT długo może zostać ?
www.pomagam.pl/przeponazosi młoda kotka adoptowana ze schroniska pilnie zbiera na operację przepukliny przeponowej

Karolek(ona)

 
Posty: 22686
Od: Wto lip 05, 2011 19:33

Post » Pon paź 10, 2011 12:31 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

vailet pisze:ale z tą kociną to mistrzostwo :kotek: :ok: :ok: :ok:

Zawsze wierzyłam w Łódź :piwa:

W DT koteczka może zostać ile będzie trzeba. Zostanie zaszczepiona, odrobaczona i jeśli będzie na tyle "dorosła" a nie będzie jeszcze DS - wysterylizowana. DT działa na profesjonalnych zasadna, czyli umowa adopcyjna, sprawdzenie domu, oddaje kota tylko do bezpiecznego i dobrego domku.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon paź 10, 2011 22:03 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

Zostało uzgodnione, że koteczka zostanie przekazana jutro. Na razie ma taki apetyt, że brakło saszetek :oops: Dowiedziałam się jeszcze, że im dłużej z nimi jest, tym bardziej się do niej przywiązują. Tak, jakby to było coś nienormalnego, prawda? :lol:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon paź 10, 2011 22:35 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności-potrzebna pomoc, są zdjęcia !

jasdor pisze:Jest DT :wink: Pani wypatrzyła ogłoszenie. Teraz tylko módlcie się , żeby na maupa (moja cówka :evil: ) zechciała łaskawie kicię oddać, bo jakoś im się chyba będzie trudno rozstać :evil: :evil:


Widzę, że się na coś przydałam :wink:
Powodzenia koteczko :ok:

Molli

 
Posty: 1099
Od: Wto gru 23, 2008 11:28
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

Post » Pon paź 10, 2011 22:38 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

No właśnie Molli :1luvu: Zapomniałam napisać "dziękuję" - przepraszam. Ogłoszenia Duszka - drukiem - odmówiłam, bo już było załatwione.
No ale - jest jedno ale - profesjonalne zdjęcia też chyba swoje zrobiły :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon paź 10, 2011 22:54 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

Lubię takie wiadomości :D

Wiolaww

 
Posty: 1654
Od: Nie gru 12, 2010 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 10, 2011 23:00 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

jasdor pisze:No właśnie Molli :1luvu: Zapomniałam napisać "dziękuję" - przepraszam. Ogłoszenia Duszka - drukiem - odmówiłam, bo już było załatwione.
No ale - jest jedno ale - profesjonalne zdjęcia też chyba swoje zrobiły :mrgreen:


Jasdor - nic nie szkodzi ;)
A wiesz może na jakim portalu pani znalazła ogłoszenie?
PS. Zgadzam się w 100% - dobry tekst i zdjęcia to podstawa :)

Molli

 
Posty: 1099
Od: Wto gru 23, 2008 11:28
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

Post » Pon paź 10, 2011 23:01 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

Nie zapytałam :oops: z wrażenia.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto paź 11, 2011 10:04 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

Za smarkata ta koteczka na studenckie życie ;) :ok:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Wto paź 11, 2011 14:37 Re: ŁÓDŹ-kociątko z Placu Wolności- JEST DT !!! ;-))

Oj, tak za smarkata. No i jednak studentki przekonały się, że wymaga dużo opieki i nie służy tylko do głaskania. Jest kochana, ale obowiązek niestety. Dlatego do przekazania na szczycie dojdzie dzisiaj ok. godz. 18.00 :ok: Niunia będzie miała do zabawy kolegę w tym samym wieku i jeszcze kilka cioć :) Może akurat, że jakaś zechce zaopiekować się malutką po kociemu. Będzie miała tez okazję poznać przedstawiciela innego gatunku - szczekacza.

Nie wiem, co zrobić z ogłoszeniami. Skoro sprawa prawie sfinalizowana, to może nie ma sensu ich trzymać. A z drugiej strony, może akurat jakiś fajny stały domek się trafi i zechce ją do siebie zabrać. Tylko trzeba by pewnie troszke zmodyfikować tekst ogłoszenia.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 554 gości