Brynio - duży puchaty buranio. Kapitanie.. [*] zgasł kochany

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 05, 2012 7:33 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Brysiu, brysiu :ok:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Wto cze 05, 2012 19:24 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Jaki Bryś ma stosunek do innych kotów i w jakim jest wieku? Pytam bo:
jopop pisze:zgłosiła się do nas pani mająca kota z pozytywnym testem białaczki, szukająca dla niego towarzystwa (max 1,5 roku). dom niewychodzący, okna podobno zabezpieczone, reszta do dopytania. jak znacie kandydatów to podajcie proszę (na PW)

Mogę podać telefon do Pani na pw.
Obrazek

Motta brak. Wszystko jest czekaniem...
Wody — uczy pragnienie.
Brzegu — morskie przestrzenie.
Ekstazy — ból tępy jak ćwiek —
Pokoju — o Bitwach pamięć —
Miłości — nagrobny Kamień —
Ptaków — Śnieg.

Emily Dickinson

fiszka13

 
Posty: 1353
Od: Czw sty 28, 2010 22:01
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 05, 2012 20:36 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

fiszka13 pisze:Jaki Bryś ma stosunek do innych kotów i w jakim jest wieku? Pytam bo:
jopop pisze:zgłosiła się do nas pani mająca kota z pozytywnym testem białaczki, szukająca dla niego towarzystwa (max 1,5 roku). dom niewychodzący, okna podobno zabezpieczone, reszta do dopytania. jak znacie kandydatów to podajcie proszę (na PW)

Mogę podać telefon do Pani na pw.

Bardzo roszę o telefon tylko kot jest starszy gdzieś 4-5 lat.W tej chwili mieszka z psem.
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Wto cze 05, 2012 20:51 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

horacy 7 pisze:
fiszka13 pisze:Jaki Bryś ma stosunek do innych kotów i w jakim jest wieku? Pytam bo:
jopop pisze:zgłosiła się do nas pani mająca kota z pozytywnym testem białaczki, szukająca dla niego towarzystwa (max 1,5 roku). dom niewychodzący, okna podobno zabezpieczone, reszta do dopytania. jak znacie kandydatów to podajcie proszę (na PW)

Mogę podać telefon do Pani na pw.

Bardzo roszę o telefon tylko kot jest starszy gdzieś 4-5 lat.W tej chwili mieszka z psem.

:ok:
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo

Post » Nie lip 01, 2012 10:16 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Coś się wyjaśniło u Ciebie, Brysiaku? W sprawie pani szukającej kota?
Kochany :1luvu:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 19, 2012 18:11 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Co u Kapitana?
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Czw sie 16, 2012 21:11 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Witam się u Kapitana Brynia i pragnę dołączyć do jego fanclubu :1luvu:

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pt sie 17, 2012 5:06 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

RudyiSrebrnyKot pisze:Co u Kapitana?

horacy7 nie napisze teraz, bo nie może, ale niech Bryś wie, że o nim pamiętamy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lis 12, 2012 14:40 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

MalgWroclaw pisze:
RudyiSrebrnyKot pisze:Co u Kapitana?

horacy7 nie napisze teraz, bo nie może, ale niech Bryś wie, że o nim pamiętamy

:ok:
Obrazek Obrazek Obrazek

czycha3

 
Posty: 2671
Od: Czw paź 09, 2008 17:38
Lokalizacja: Kalisz

Post » Pon sty 21, 2013 19:17 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Przepraszam ,ze długo tu nie zaglądałam lecz choroba była powodem a było wszystko dobrze.Niestety od wczoraj Bryś choruje nie je,próbował jeść zwirek i ma smolisty kał.Dzisiaj był u weta niestety nie udało się zrobić badań laboratoryjnych najpierw zrobił się skrzep a później nie udało się pobrać krwi.Miał gorączkę i ma blade śluzówki lekarz podejrzewa krwawienie z przewodu pokarmowego.Otrzymał leki p/zapalne,p/gorączkowe ,bólowe i antybiotyk .Jutro kontrola i pobranie krwi ew. trzeba z nim pojechać do Olsztyna na przetoczenie krwi.Martwię sie bo jestem uziemiona przez chorobę ,jestem świeżo po radioterapii a jest zimno i grypa.Mam nadzieję ,ze jakoś uda nam się tam dotrzeć.
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pon sty 21, 2013 19:21 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Basiu, czytałam o Brysiu na Twoim wątku. Strasznie mi przykro, że Brynio, który wydawał się, mimo swej choroby, okazem zdrowia, choruje. Nie potrafię pomóc :( Nie znam się zupełnie.
Mogę jedynie być, wierzę, że znajdą się osoby, które mają doświadczenie i będą w stanie wesprzeć. I że wet dobrze poprowadzi Brynia. Tyle już chłopak przeszedł w swoim kocim życiu :(
po_prostu_kaska
 

Post » Pon sty 21, 2013 19:25 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

po_prostu_kaska pisze:Basiu, czytałam o Brysiu na Twoim wątku. Strasznie mi przykro, że Brynio, który wydawał się, mimo swej choroby, okazem zdrowia, choruje. Nie potrafię pomóc :( Nie znam się zupełnie.
Mogę jedynie być, wierzę, że znajdą się osoby, które mają doświadczenie i będą w stanie wesprzeć. I że wet dobrze poprowadzi Brynia. Tyle już chłopak przeszedł w swoim kocim życiu :(

Kurcze podłamało mnie to strasznie taki silny mi się wydawał,spokojny ,dostojny i bezpieczny.Ch... los nikogo nie oszczędza.
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pon sty 21, 2013 19:43 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Biedny Brysiu i Ty Basiu,zamiast odpoczywać po szpitalu masz kolejne zmartwienie :(
Gdybym mogła jakoś pomóc dzwoń.

ACHA13

 
Posty: 451
Od: Pon maja 31, 2010 11:23

Post » Pon sty 21, 2013 21:11 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

ACHA13 pisze:Biedny Brysiu i Ty Basiu,zamiast odpoczywać po szpitalu masz kolejne zmartwienie :(
Gdybym mogła jakoś pomóc dzwoń.

Asiu dziękuję jak coś będę Ci zawracać głowę.Jutro Danusia ma transport w Szczytnie do lecznicy ,mam nadzieję ,że jutro uda się pobrać krew bo bez tego nie ruszymy dalej.Kciuki za zdrowie i pobranie krwi Brysia bardzo potrzebne. :ok:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Pon sty 21, 2013 21:13 Re: Brynio - duży puchaty buranio. Długo czeka. Gdzie ten do

Trzymamy i czekamy :ok:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Silverblue i 483 gości