El Gato z chorymi nerkami błaga o dom, stracił DT :((

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 26, 2011 11:15 El Gato z chorymi nerkami błaga o dom, stracił DT :((

Bury Kocurek, bez ogonka, bez imienia, bez domu, bez szansy na życie.
Pojawił się na działkach, gdzie karmicielki mało rozgarnięte są, kocurek domowy, przyjazny, piękny duży buraniu.
Panie nie łapały go, bo „po co go kastrować skoro nie ma ogona”, jednak udało się go złapać i zabrać do lecznicy, kicio w nie najlepszej formie, przy okazji kastracji zrobiono mu badania krwi, Kocurek ma podwyższone wyniki nerkowe i wątrobowe.
Panie leczyć go nie będą, nie zabiorą go również do siebie, zadecydowały aby kota uśpić.
Przecież podwyższone wyniki to nie powód do śmierci, może się okazać, że to przejściowe i przy odpowiednim leczeniu wszystko wróci do normy, ale burasiu potrzebuje porządnej diagnostyki i leczenia a przede wszystkim potrzebuje domu aby mieć na to szanse.

Proszę nie pozwólmy go zabić tylko dlatego, ze przyszło mu mieszkać na działkach, gdzie najprawdopodobniej porzucił go poprzedni opiekun.
Burasek ma bardzo mało czasu, tak na prawdę to już musi opuścić lecznicę :!:
Błagam o dom dla niego, jakikolwiek, dla niego dom = życie :!:

To on:
Obrazek Obrazek


Link do wydarzenia na fb


Link do banerka, dziękuje Ewik
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tinyurl.com/66stb2l][img]http://images41.fotosik.pl/1086/aaffb60e95e6112f.jpg[/img][/url]
Ostatnio edytowano Czw sty 26, 2012 16:44 przez iwcia, łącznie edytowano 6 razy
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon wrz 26, 2011 11:16 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Wyniki Burasia mam w pdf-ie nie potrafię ich tu wstawić, może ktoś wie jak to zrobić?
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon wrz 26, 2011 11:19 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Biedny Buranio...
Nie wiem, jak przenieść pdf-a, może po prostu przepisz...

MaryLux

 
Posty: 159713
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 26, 2011 11:21 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

iwcia pisze:Wyniki Burasia mam w pdf-ie nie potrafię ich tu wstawić, może ktoś wie jak to zrobić?

Prześlij mi na maila najszczesliwsza(małpa)wp.pl
najszczesliwsza
 

Post » Pon wrz 26, 2011 11:21 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Biedak. Uśpić :?
Też poproszę, żeby mnie uśpić :evil:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon wrz 26, 2011 11:22 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Piekny!
:ok: :ok:
:ok: :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon wrz 26, 2011 11:29 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Czy ktoś biegły mógłby zrobić Burasiowi wydarzenie na fb?
Ja nie jestem tam zarejestrowana.
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon wrz 26, 2011 11:33 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Obrazek

Obrazek
najszczesliwsza
 

Post » Pon wrz 26, 2011 11:36 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Tak na szybko mocznik bardzo wysoki, kreatynina wysoka.

Trzeba zrobić pełen jonogram, posiew moczu - mocz pobrać bezpośrednio z pęcherza za pomocą nakłucia powłok brzusznych.
Posiew jest konieczny bo wykryto bakterie b. liczne. i posiew może być kluczową sprawą!

Trzeba zrobić dobre USG.

Na wątku nerkowców będzie pomoc merytoryczna:

viewtopic.php?f=1&t=130760

Działać trzeba jak najszybciej.
najszczesliwsza
 

Post » Pon wrz 26, 2011 11:41 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

najszczęśliwsza ja wiem, że to wszystko trzeba zrobić, ale ten kot jest "bezpański", obecnie w lecznicy, tam zostać nie może, Panie nie interesują się nim, kazały go uśpić, on przed wszystkim potrzebuje domu i kogoś kto się nim zaopiekuje.
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon wrz 26, 2011 11:50 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Mogę tylko podnieść wątek. :(
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34267
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon wrz 26, 2011 11:54 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Jeśli jest to bezpański kot, to sam pobyt w lecznicy/u weta to mega stres. Dotatkowy stres, to będzie oswajanie kota. Kot potrzebuje kosztownych badań i codziennych kroplówek. Nie wiadomo, czy sam stres go nie wykończy..
najszczesliwsza
 

Post » Pon wrz 26, 2011 11:59 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

najszczesliwsza pisze:Działać trzeba jak najszybciej.
Masz rację.

Ale
iwcia pisze:ten kot jest "bezpański", obecnie w lecznicy, tam zostać nie może, Panie nie interesują się nim, kazały go uśpić, on przed wszystkim potrzebuje domu i kogoś kto się nim zaopiekuje.
W lecznicy jest od czwartku, cały czas dostaje leki i kroplówki, ale pobyt w szpita;nym boksie mu nie służy.
Czas w lecznicy się kończy - wypuścić go z powrotem na działki, to skazać na powolną i bolesną śmierć. Jeśli w ciągu kilku nalbliższych dni nie znajdzie kąta - pozostaje jedyne humanitarne wyjście...


najszczesliwsza pisze: Dodatkowy stres, to będzie oswajanie kota.
Kot jest oswojny i miłły, został jakiś czas temu podrzucony na działki, panie początkowo szukaly mu domu, ale bez powodzenia.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2011 12:01 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

najszczesliwsza pisze:Jeśli jest to bezpański kot, to sam pobyt w lecznicy/u weta to mega stres. Dotatkowy stres, to będzie oswajanie kota. Kot potrzebuje kosztownych badań i codziennych kroplówek. Nie wiadomo, czy sam stres go nie wykończy..


Się zacytuje ;) z pierwszego postu
iwcia pisze:Bury Kocurek, bez ogonka, bez imienia, bez domu, bez szansy na życie.
Pojawił się na działkach, gdzie karmicielki mało rozgarnięte są, kocurek domowy, przyjazny, piękny duży buraniu.



Ten kot jest oswojony i bardzo łagodny, on najprawdopodobniej miał kiedyś opiekuna.
Napisałam "bezpański" w cudzysłowiu, bo od jakiegoś czasu pomieszkuje na działkach.
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Pon wrz 26, 2011 12:07 Re: Burasiu z chorymi nerkami błaga o dom, ma być uśpiony :(((

Przepraszam, niedoczytałam w biegu.
Pozostaje trzymać kciuki, by stał się cud i znalazł się DT/DS
najszczesliwsza
 

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Vi i 319 gości